О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2009 года N 20/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 января 2010 года за N 5-1-127. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2011 года № 03-09/2
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2011 № 03-09/2.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2521 от 26 декабря 2009 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 084 252,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 610 714 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41 602 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 685 684 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 746 252,7 тысяч тенге;
2) затраты – 19 533 850,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 134 418 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 143 460 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 042 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 584 015,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 584 015,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.11.2010 № 27/8 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями, внесенными решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 14.12.2010 № 28/2 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2010 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска, в сумме 500 636 тысяч тенге. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.
2-1. Предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров для финансирования следующих мероприятий:

2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 20/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 қаңтарда № 5-1-127 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 03-09/2 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 03-09/2 хаты.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 желтоқсандағы 2521 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2010 жылға арналған келесі мөлшерлерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 084 252,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 602 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 685 684 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 746 252,7 мың теңге;
2) шығындар – 19 533 850,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 134 418 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 143 460 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 042 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 584 015,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 584 015,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.11.05 № 27/8 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгертулер енгізілді - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.12.14 № 28/2 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Өскемен қаласының 2010 жылдарға арналған бюджетінде 500 636 мың теңгені құрайтын Өскемен қаласы бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін. Облыстық бюджетке Өскемен қаласының бюджетінен бюджеттік алулардың көлемі – 0.
2-1. 2010 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге келесі іс-шараларды қаржыландыру үшін республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін:

827 375 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
420 744 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
552 198 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
539 370 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов образования;
12 828 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 26.01.2010 № 21/2 (порядок введения в действие см. п. 2).
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2010 год в сумме 114 091 тысяч тенге, в том числе:
резерв на неотложные затраты – 10 311 тысяч тенге;
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера – 9 700 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 94 080 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Усть-Каменогорского городского маслихата от 16.04.2010 № 23/10; от 23.07.2010 № 26/6 (вводится в действие с 01.01.2010); от 05.11.2010 № 27/8 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Зачисление доходов в городской бюджет 2010 года производить по нормативам распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы»:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 16,5 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 16,5 %;
3) социальный налог – 16,5 %.
5. Предусмотреть в расходах городского бюджета на 2010 год затраты на компенсацию почетным гражданам города Усть-Каменогорска в сумме 792 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге – 827 375 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға – 420 744 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептердің және басқа әлеуметтік нысандардың күрделі және ағымдағы жөндеулеріне – 552 198 мың теңге, соның ішінде:
білім беру нысандарының күрделі және ағымдағы жөндеуіне – 539 370 мың теңге;
әлеуметтік қамтамасыз ету нысандарының күрделі және ағымдағы жөндеуіне – 12 828 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.26 № 21/2 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
3. 2010 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 114 091 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл шығындар резерві – 10 311 мың теңге;
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерві – 9 700 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындау резерві – 94 080 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгертулер енгізілді - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.04.16 № 23/10 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.23 № 26/6 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.05 № 27/8 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Кірістерді 2010 жылғы қалалық бюджеттің есебіне қосу Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері бойынша жүргізіледі:
1) төлем көзінен салынатын, табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 16,5 %;
2) төлем көздерінен салынатын, шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 16,5 %;
3) әлеуметтік салық – 16,5 %.
5. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындарында Өскемен қаласының құрметті азаматтарына өтемақыға шығыстар 792 мың теңге сомасында қарастырылсын.
6. Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес бюджет қаражаты есебінен ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

6-1. В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2010 год средства на приобретение топлива из расчета по 5000 тенге специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 26.01.2010 № 21/2 (порядок введения в действие см. п. 2).
6-2. В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании», подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» предусмотреть с 1 апреля 2010 года в бюджете города Усть-Каменогорска на 2010 год средства на возмещение 25 % стоимости проездных билетов для льготного проезда для студентов университетов и учащихся колледжей, профессиональных лицеев и профессиональных школ дневного отделения очной формы обучения в общественном транспорте (кроме такси и трамвая), за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2010 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 16.04.2010 № 23/10 (порядок введения в действие см. п. 2).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2010 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима Меновновского сельского округа, согласно приложению 5.

6-1. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес 2010 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына есептеуден 5000 теңге бойынша отын сатып алуға қаражат қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.26 № 21/2 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
6-2. «Білім туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 4 тармақшасына сәйкес 2010 жылғы 1 сәуірден бастап Өскемен қаласының 2010 жылға арналған бюджетінде 2010 жылғы 1 маусымнан 31 тамыз аралығындағы жаз мезгілін алып тастағанда, қоғамдық көлікте (такси мен трамвайдан басқа) жеңілдікпен жол жүру үшін күндізгі оқу түрінде оқитын университеттер студенттеріне, колледждер, кәсіптік лицейлер және кәсіптік мектептер оқушыларына арналған жол жүру билеттері құнының 25 % өтеуге қаражаттар көзделсін.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.04.16 № 23/10 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
7. 4 қосымшаға сай 2010 жылға арналған Өскемен қаласы бюджетінің орындалу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
8. 5 қосымшаға сай Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Д. Кусаинов
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение 1
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 30 декабря 2009 года № 20/2
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.11.2010 № 27/8 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями, внесенными решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 14.12.2010 № 28/2 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

9. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Д. Құсаинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 20/2 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.11.05 № 27/8 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгертулер енгізілді - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.12.14 № 28/2 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

328 006
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
560 876
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
855 039
467
Отдел строительства района (города областного значения)
747 021,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
747 021,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
961 756,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
953 516,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
70 799
002
Программа занятости
264 039
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
380
005
Государственная адресная социальная помощь
8 634
006
Жилищная помощь
28 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
189 826
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
26 456
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 120
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
28 388
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82 361,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 306
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23 157
018
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23 476
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 334
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

328 006
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
560 876
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
855 039
467
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) құрылыс бөлімі
747 021,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
747 021,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
961 756,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
953 516,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 799
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
264 039
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
380
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 634
006
Тұрғын үй көмегі
28 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
189 826
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
26 456
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 120
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
28 388
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82 361,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 306
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
23 157
018
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
23 476
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
3 334
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
51 085
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
51 085
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ
АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
896 000
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ
ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-896 000
Приложение 4
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 30 декабря 2009 года № 20/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2010 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 30 декабря 2009 года № 20/2
Перечень бюджетных программ аппарата акима Меновновского
сельского округа
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 26.01.2010 № 21/2 (порядок введения в действие см. п. 2).
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51 085
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 085
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
0
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША
САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
896 000
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ
(ПРОФИЦИТТІ ПАЙДАЛАНУ)
-896 000
Өскемен қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 20/2 шешіміне 4 қосымша
2010 жылға арналған Өскемен қаласы бюджетінің орындалу
үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Өскемен қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 20/2 шешіміне 5 қосымша
Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-Қосымша жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.26 № 21/2 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер