Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 1302. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 февраля 2009 года за N 5-4-108. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11 июня 2010 года № 2-22-3773)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11.06.2010 № 2-22-3773).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением акимата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2008 года № 191 "О ходе выполнения плана мероприятий по совершенствованию системы занятости населения на 2008-2011 годы в Бескарагайском районе" в целях совершенствования работы по реализации активной политики занятости населения, руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, учреждений, акционерных обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной ответственностью, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы в 2009 году по городу Риддеру (приложение № 1).
2. Утвердить перечень видов оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (приложение № 2).
3. Утвердить перечень объемов и условий оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (приложение № 3).
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации, вводится в действие после дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Аким города Риддера
Н.Х. Тлемисов
Приложение № 1 к постановлению
акимата города Риддера
от 29 января 2009 года № 1302
Сноска. Приложение 1 дополнено Перечнем в соответствии с постановлениями акимата города Риддера от 26.03.2009 N 1448; от 10.09.2009 № 119; от 28.10.2009 № 202.
Перечень
предприятий, учреждений, акционерных обществ, общественных
объединений и товариществ с ограниченной ответственностью,
в которых будут организованы оплачиваемые общественные
работы в 2009 году по городу Риддеру
п/п
Наименование
работодателя
Виды,
объемы,
условия
обществен-
ных работ
Количество
участвующих
в ООР
Размеры оплаты
труда, тенге
всего
человек
в т.ч.
село
Местный
бюджет
Работода-
тель
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное
учреждение "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
72
20205
1
15379-50
2
Государственное
учреждение
"Ульбинский
поселковый округ"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
19
2205
1
15379-50
3
Государственное
учреждение "Аким
Пригородного
сельского округа"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
4
Государственное
учреждение "Отдел
занятости и
социальных программ
г. Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
8
15379-50
5
Государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
40
15379-50
6
Государственное
учреждение
"Риддерское
психоневрологическо
медико-социальное
учреждение"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
6
15379-50
7
Риддерское
городское отделение
Восточно-
Казахстанского
областного филиала
республиканского
государственного
предприятия
"Государственный
Центр по выплате
пенсий"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
леию
8
15379-50
8
Государственное
учреждение "Отдел
по делам обороны
города Риддера
Восточно-
Казахстанской
области"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
10
15379-50
9
Государственное
учреждение "Отдел
культуры и развития
языков города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
10
Коммунальное
Государственное
Казенное
Предприятие Центр
досуга "Беловодье"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
11
Риддерский
городской филиал
общественного
объединения "
ародно-
Демократическая
партия "Нур Отан"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
12
Риддерский
территориальный
отдел судебных
исполнителей АС
по ВКО
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
13
Государственное
учреждение
"Управление
комитета уголовно
-исполнительной
системы по
Восточно-
Казахстанской
области"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
14
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие "Дом
дружбы народов"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
15
Государственное
учреждение "Отдел
внутренней
политики города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
16
Государственное
учреждение"
Кабинет психолого-
педагогической
коррекции"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
17
Государственное
учреждение "Детский
приют "Светоч"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
18
Государственное
учреждение
"Управление юстиции
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
6
15379-50
19
Риддерский филиал
Республиканского
государственного
предприятия "Центр
по недвижимости"
Комитета
регистрационной
службы Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
20
Государственное
учреждение "Отдел
архитектуры и
градостроительства
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
21
Государственное
учреждение "
Аппарат Акима
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
22
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие"
Стадион "Сокол"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
23
Налоговый комитет
Министерства
финансов Республики
Казахстан
Государственное
учреждение"
Налоговое
управление по
городу Риддеру
Налогового
Департамента по
Восточно-
Казахстанской
области"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
6
15379-50
24
Государственное
учреждение "Отдел
земельных
отношений города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
8
15379-50
25
Государственное
учреждение "Школа
гимназия "
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
26
Государственное
учреждение"
Средняя школа № 17"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
27
Государственное
учреждение"
Экономическая школа
-лицей"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
28
Государственное
учреждение"
Средняя школа № 3"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
29
Государственное
учреждение"
Средняя школа № 5
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
30
Государственное
учреждение"
Средняя школа № 12"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
31
Государственное
учреждение"
Средняя школа № 14"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
32
Государственное
учреждение"Отдел
финансов города
Риддера"
Приложения
№ 2,3 к
постанов-
лению
4
15379-50
33
Алтайский
ботанический сад
при
республиканском
государственном
предприятии"
Центр
биологических
исследований"
Министерства
образования и
науки Республики
Казахстан
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
20
7689-50

Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 1302 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2009 жылғы 17 ақпанда N 5-4-108 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010 жылғы 11 маусымдағы № 2-22-3773 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды  - (Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010.06.11 № 2-22-3773 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру шаралары туралы» қаулысымен, Шығыс-Қазақстан облысының 2008 жылғы 31 қазандағы № 191 «Халықты жұмыспен қамту жүйесін жетілдіру жөніндегі 2008-2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарының Бесқарағай ауданында орындалу барысы туралы» қаулысы, халықты жұмыспен қамту белсенді саясатын жүзеге асыру бойынша жұмыстарын жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 13) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Риддер қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы бойынша 2009 жылға төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер, қоғамдық бірлестіктер, акционерлік қоғамдар, мекемелер, кәсіпорындардың тізбесі бекітілсін (№ 1 қосымша).
2. Риддер қаласы бойынша 2009 жылға төленетін қоғамдық жұмыстардың түрлерінің тізбесі бекітілсін (№ 2 қосымша).
3. Риддер қаласы бойынша 2009 жылға төленетін қоғамдық жұмыстардың көлемі мен шарттары бекітілсін (№ 3 қосымша).
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға да тарайды.
Риддер қаласының әкімі               Н.Х. Тілемісов
2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысына № 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша Тізбемен толықтырылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2009.03.26. N 1448 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2009.09.10 № 119 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2009.10.28 № 202 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
2009 жылы Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық
жұмыстар ұйымдастырылатын жауапкершілігі шектелген
серіктестіктің және қоғамдық бірлестіктің, акционерлік
қоғамның, мекемелердің кәсіпорындардың тізімі
р/р
Жұмыс берушінің
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
түрлері,
көлемдері,
шарттары
ҚЖҰ
қатысушы
лардың саны
Еңбек ақы
төлеу
мөлшері
Бар
лық
адам
соның
ішін
де
ауыл
Жергі
лікті
бюджет
жұмыс
беру
ші
1
2
3
4
5
6
7
1
«Риддер қаласының
тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылық, автомобиль
жолдары және жолаушылар
көлігі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
72
20205-00
1
15379-50
2
«Үлбі кенттік округі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
19
2205-00
1
15379-50
3
«Пригородный ауылдық
округінің әкімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
4
«Риддер қаласының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
8
15379-50
5
«Риддер қаласының ішкі
істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2,3
қосымшалар
40
15379-50
6
«Риддер қ.
психоневрологиялық
медико-әлеуметтік
мекеме» мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
6
15379-50
7
Шығыс Қазақстан
облысының Республикалық
филиалының мемлекеттік
кәсіпорын Риддер
қалалық бөлімшесі
«Зейнетақыны төлеу
бойынша мемлекеттік
орталық»
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
8
15379-50
8
Шығыс Қазақстан облысы
Риддер қаласының
азаматтық қорғаныс
істері бойынша бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
10
15379-50
9
«Риддер қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
10
“Беловодье” тынығу
орталығы Мемлекеттік
Қазыналық коммуналдық
кәсіпорын
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
11
“Нұр Отан”
халықтық-демократиялық
партиясы” қоғамдық
бірлестігінің Риддер
қалалық филиалы
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
12
ШҚО бойынша ӘС сот
орындаушыларының Риддер
аумақтық бөлімі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
13
“Шығыс Қазақстан облысы
бойынша
қылмыстық-атқарушы
жүйесі комитетінің
басқармасы” мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
14
«Халықтар достығы
үйі» мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорын
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
15
«Риддер қаласының ішкі
саясат бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
16
«Психолого-
педагогикалық коррекция
кабинеті» мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
17
«Светоч» балалар үйі”
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
18
«Риддер қаласының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
6
15379-50
19
Қазақстан
Республикасының
әділет Министрлігі
тіркеу қызметі
комитетінің
«Қозғалмайтын мүлік
орталығы» Республикалық
мемлекеттік
кәсіпорынының Риддер
қалалық филиалы
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
20
«Риддер қаласының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2,3
қосымшалар
2
15379-50
21
«Риддер қаласының
әкімі аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2,3
қосымшалар
2
15379-50
22
«Сокол» Стадион»
мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорын
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
4
15379-50
23
Қазақстан
Республикасының
қаржы Министрлігі салық
комитетінің “Шығыс
Қазақстан облысы
бойынша Салық
Департаментінің Риддер
қаласы бойынша салық
комитеті” мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
6
15379-50
24
«Риддер қаласының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
8
15379-50
25
«Мектеп-гимназия»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
26
«№ 17 орта мектеп»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
27
«Экономикалық
лицей-мектебі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
28
«№ 3 орта мектеп»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
29
«№ 5 орта мектеп»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
30
«№ 12 орта мектеп»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
2
15379-50
31
«№ 14 орта мектеп»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
2
15379-50
32
«Риддер қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
4
15379-50
33
Қазақстан
Республикасының білім
және ғылым
Министрлігінің
“Биологиялық зерттеу
орталығы” Мемлекеттік
республикалық
кәсіпорын жанындағы
Алтай ботаникалық бағы
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
20
15379-50

7690
34
Государственное
учреждение"
Департамент
статистики по
Восточно-
Казахстанской
области" Отдел
статистики города
Риддера
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
6
15379-50
35
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие"
Центр обучения
государственному
языку города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
36
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
37
Государственное
учреждение"
Центральная
библиотечная
система города
Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
5
15379-50
38
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Радио-Максат"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
39
Государственное
учреждение "Отдел
физической
культуры и спорта
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
3
15379-50
40
Риддерский
городской суд
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
6
15379-50
41
Центр поддержки
женщин "Незабудка"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
42
Государственное
учреждение "Отдел
предпринимательства
города Риддера"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
43
Государственное
учреждение"
Риддерское
городское
управление
казначейства"
Приложения
№ 2, 3 к
постанов-
лению
1
15379-50
Итого
300
Дополнительный перечень предприятий, учреждений, акционерных
обществ, общественных объядинений и товариществ с ограниченной
ответственностью, в которых будут организованы оплачиваемые
общественные работы в 2009 году по городу Риддеру
п/п
Наименование
работодателя
Виды
общест-
венных
работ
Количество
участвую-
щих в ООР
Источники
финансирова-
ния
Размеры
оплаты
труда
тенге
всего
чел.
в
т.ч.
село
Бюджет
Рабо-
тода-
тель
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Специализиро-
ванный
административный
суд города
Риддера
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
2
Государственное
учреждение
"Департамент по
контролю и
социальной
защите Комитета
по Контролю и
социальной
защите
Министерства
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстна по
Восточно-Казах-
станской области"
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
3
Крестьянское
хозяйство
"Гемма"
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
4
Межрегиональное
отделение
финансовой
полиции по
городу Риддеру
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15379-50
15379-50
Итого
14
1
Управление по
чрезвычайным
ситуациям города
Риддера
департамента по
чрезвычайным
ситуациям
Восточно- Казахстанской области
Министерства по
чрезвычайным
ситуациям
Республики
Казахстан
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15661-00
15661-00
2
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие "Дом
школьников"
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
3
15661-00
15661-00
3
Коммунальное государственное
казенное
предприятие
"Риддерская
городская
больница"
управления здравоохранения Восточно- Казахстанского
областного
акимата
Приложе-
ние
№ 2, 3 к
постанов-
лению
2
15661-00
15661-00
Итого
7
1
Филиал религиозного
объединения "Духовное
управление мусульман
Казахстана" мечеть
"Динмухаммед Конаев"
Прило-
жение
№ 2, 3 к
постано-
влению
2
15661-00
15661-00
2
Государственное
Учреждение "Аппарат
маслихата города
Риддера"
Прило-
жение № 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
3
Риддерский городской
совет-представитель-
ство республиканского
общественного
объединения "Отан"
Прило-
жение
№ 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
4
Государственное
учреждение
"Психоневрологический
диспансер города
Риддера" Управления
здравоохранения ВКО
акимата
Прило-
жение № 2, 3 к
поста-
новлению
1
15661-00
15661-00
Итого
5
Примечание: средняя продолжительность участия безработных составляет 6,0 месяцев, сумма месячной заработной платы складывается из расчета минимальной заработной платы и 1,5 месячных расчетных показателя на соответствующий финансовый год, на работах по уборке и благоустройству города сумма оплаты складывается из расчета 1,5 минимальной заработной платы на соответствующий финансовый год. Число рабочих мест и время участия безработных по каждому работодателю определяется из расчета суммы финансирования и указывается в приложении № 3.
Количество участников, направляемых на оплачиваемые общественные работы, в течение текущего финансового года может регулироваться в зависимости от суммы финансирования, изменений размера оплаты труда в пределах заявок, предоставляемых работодателями.
Аким города Риддера Н.Х. Тлемисов
Приложение № 2
Утверждено постановлением
акимата города Риддера
от 29 января 2009 г. № 1302
Сноска. Приложение 2 дополнено Перечнем в соответствии с постановлением акимата города Риддера от 28.10.2009 № 202.
Перечень видов оплачиваемых общественных работ
по городу Риддеру на 2009 год

7690
34
«ШҚО бойынша статистика
Департаменті» Риддер
қаласының статистика
бөлімі” мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
10
15379-50
35
«Риддер қаласының
мемлекеттік тілді
оқыту» мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорыны
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
4
15379-50
36
«Риддер қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
2
15379-50
37
«Риддер қаласының
орталық кітапханалық
жүйесі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
5
15379-50
38
“Радио-Мақсат”
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
2
15379-50
39
«Риддер қаласының спорт
және дене тәрбиесі
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
3
15379-50
40
«Незабудка»
әйелдерді қолдау
орталығы
Қаулыға №
2, 3
қосымшалар
3
15379-50
41
Риддер қалалық соты
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
4
15379-50
42
“Риддер қаласының
кәсіпкершілік
бөлімі” мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
4
15379-50
43
“Риддер қалалық
қазынашылық бөлімі”
мемлекеттік мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3
қосымшалар
1
15379-50
Барлығы
300
2009 жылы Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын жауапкершілігі шектелген серіктестіктің және
қоғамдық бірлестіктің, акционерлік қоғамның, мекемелердің,
кәсіпорындардың қосымша тізімі
р/р
Жұмыс берушінің
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
түрлері
ҚЖҰ
қатысушы
лардың
саны
Қаржыландыру
көзі
Еңбекті
төлеу
мөлшері
теңге
Бар
лық
адам
соның
ішін
де
ауыл
бюджет
жұмыс
беру
ші
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Риддер қаласының
мамандандырылған
әкімшіліктік соты
Қаулыға №
2, 3
қосымша
4
15379-50
15379-50
2
Шығыс-Қазақстан
облысы бойынша
Қазақстан
Республикасының
Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
және «Әлеуметтік
қорғау және
бақылау бойынша
әлеуметтік қорғау
комитеті және
бақылау бойынша
департамент»
мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға №
2, 3
қосымша
4
15379-50
15379-50
3
«Гемма»
шаруашылығы
Қаулыға №
2, 3
қосымша
4
15379-50
15379-50
4
Риддер қаласы
бойынша аймақ
аралық қаржы
полиция бөлімі
Қаулыға №
2, 3
қосымша
2
15379-50
15379-50
Қорытынды
14
р/р
Жұмыс берушінің
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
дың
түрлері
Қатысушы
лар саны
Қаржыландыру көздері
Еңбек
ақы
мөлшері
теңге
бар
лық
адам
соның
ішін
де
ауыл
Бюджет
жұмыс беру
ші
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республикасының
төтенше жағдайлар
бойынша Министрлігі
Шығыс-Қазақстан
облысының төтенше
жағдайлар бойынша
департаменті Риддер
қаласының төтенше
жағдайлар бойынша
басқармасы
қаулыға
2, 3
қосымша
2
15661-00
15661-00
2
"Оқушылар үйі"
мемлекеттік
коммуналды
қазыналық кәсіпорын
қаулыға
2, 3
қосымша
3
15661-00
15661-00
3
Шығыс-Қазақстан
облыстық
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы "Риддер қалалық аурухана"
коммуналды
мемлекеттік
қазыналық кәсіпорын
қаулыға
2, 3
қосымша
2
15661-00
15661-00
Барлығы
7
1
"Қазақстан
мұсылмандары
діни басқармасы"
діни бірлестігінің
филиалы "Дінмұхаммед
Қонаев" мешіті
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
2
15661-00
15661-00
2
Мемлекеттік Мекеме
"Риддер қаласының
мәслихат аппараты"
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
3
Республикалық "Отан"
қоғамдық
бірлестігінің
Риддер қалалық
кеңесі-өкілдігі
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
4
Шығыс Қазақстан
облысының әкімдігі
Денсаулық сақтау
басқармасының
"Риддер қаласының
психоневрологиялық
диспансері"
мемлекеттік мекемесі
қаулыға
№ 2, 3
қосымша
1
15661-00
15661-00
Барлығы
5
Ескерту: жұмыссыздардың жұмысқа қатысуының орта ұзақтылығы 6 айды құрайды, айлық еңбек ақының сомасы ең төменгі еңбек ақы есептемесінен және сәйкестік қаржы жылына 1,5 айлық есептік көрсеткіштен тұрады, қаланы тазалау және көркейту бойынша жұмыстарына төлем сомасы сәйкестік қаржы жылына 1,5 айлық есептік көрсеткіштен тұрады, әр жұмыс беруші бойынша жұмыссыздардың қатысу уақыты және жұмыс орны саны қаржыландыру сомасы есебінен анықталады және № 3 қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
Ағымдағы қаржы жылы ішінде төлемақылы қоғамдық жұмыстарға жіберілген қатысушылардың саны, еңбекті төлеудің мөлшерінің өзгеруі, қаржыландырудың сомасына байланысты жұмыс берушілердің ұсынған өтініштеріне қарай реттілуі мүмкін.
Риддер қаласының әкімі             Н.Х. Тілемісов
2009 жылғы 29 қаңтардағы
№ 1302 Риддер қаласы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген № 2 қосымша
Ескерту. 2-қосымша Тізбемен толықтырылды - Риддер қаласы әкімдігінің  2009.10.28 № 202 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төленетін
қоғамдық жұмыс түрлерінің тізімі

1. Оказание помощи органам юстиции по оформлению документов по регистрации места жительства граждан города Риддера.
2. Оказание помощи в оформлении документов по легализации имущества.
3. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий городов, населенных пунктов, промышленных предприятий.
4. Подсобные работы по ремонту и строительству дорог, прокладке водопроводных, газопроводных, канализационных коммуникаций.
5. Участие в мелиоративных работах, в проведении противопаводковых мероприятий, очистке больших и малых мостов, русел головных каналов, арыков, ручьев, рек.
6. Работы по строительству, реконструкции, ремонту жилья, объектов социально-культурного значения.
7. Восстановление историко-архитектурных памятников, комплексов, заповедных зон и зон биологических исследований.
8. Экологическое оздоровление регионов (озеленение, благоустройство). Работа по проведению экологических акций и экологических исследований Восточно-Казахстанской области.
9. Помощь в организации мероприятий культурного назначения (спортивные соревнования, фестивали, праздники, смотры народного творчества и другие), организация досуга детей и подростков по месту жительства.
10. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных компаний. Участие в переписи населения, социологических опросах, уточнение похозяйственных книг, работа в военкоматах, налоговых органах, с архивными документами.
11. Сезонные краткосрочные работы по откорму скота, птицы, выращиванию овощей и зерновых.
12. Участие в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях.
13. Борьба с вредителями сельского хозяйства.
14. Уход за больными и престарелыми людьми и инвалидами, помощь на дому.
15. Охрана правопорядка и объектов, в том числе охрана дачных участков.
16. Сезонно-отопительные работы.
17. Уборка помещений, лестничных клеток и пролетов в жилых зданиях.
18. Обслуживание детей-читателей в библиотеках, сооружение и заливка катков, футбольных полей.
19. Помощь государственным учреждениям по работе с архивными документами, регистрации административных протоколов, заявлений, выдаче документов и доставке корреспонденции учреждений, работа со списками граждан по различным учетным регистрам, участие в проведении инвентаризации пустующего и брошенного жилья, земельных участков.
20. Помощь в организации избирательной компании по уточнению списков избирателей.

1. Риддер қаласының азаматтарының тұратын орнын тіркеу бойынша құжаттарды рәсімдеу бойынша әділет органдарына көмек көрсету.
2. Мүліктерді жариялау құжаттарын рәсімдеуге көмек көрсету.
3. Қала, елді мекендер, өндірістік кәсіпорындардың аумағын тазалауда тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек көрсету.
4. Канализация коммуникацияларын, газ құбырларын, су құбырларына төсеніш салу, жолдардың құрылысына және жөндеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету.
5. Өзен, арықтарды, басты каналдарды, үлкен және кіші көпірлерді тазалауға, селдерге қарсы шараларды өткізудегі жұмыстарға, мелиоративті жұмыстарға қатысу.
6. Құрылыс, қайта жаңарту, тұрғын үйлерді жөндеу, әлеуметтік- мәдени маңыздағы объектілер жұмыстар.
7. Тарихи-сәулеттік ескерткіштер, кешендер, қорық аймақтарын және биологиялық зерттеу аймақтарын қалпына келтіру қайта жаңғырту.
8. Аймақтарды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту). Шығыс Қазақстан облысында экологиялық тексеру және экологиялық акцияларды өткізу бойынша жұмыстар.
9. Мәдени маңыздағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету (спорттық жарыстар, фестивальдар, мерекелер, халық шығармашылық байқаулары және тағы басқалары), тұрғылықты жері бойынша балалар мен жасөспірімдердің бос уақыттарын өткізуді ұйымдастыруға көмектесу.
10. Республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларды өткізуге көмектесу. Халықтарға санақ жүргізуге, әлеуметтік сауалдарды жүргізуге, шаруашылық кітаптарын нақтылауға, әскери комиссариат жұмыстарына, салық органдарына, мұрағат құжаттарымен жұмыс жүргізуге көмектесу.
11. Маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар: малдарды, құстарды жемдеу, тамақтандыру, дәнді дақылдар мен көкөністерді өсіру жұмыстары.
12. Ветеринарлық санитарлы-профилактикалық іс-шараларына қатысу.
13. Ауыл шаруашылығына зиян келтірушілермен күрес.
14. Ауруларға қарау, қартайған және мүгедек адамдарға жәрдем беру, үйде көмек көрсету.
15. Құқықтық тәртіпті және объектілерді қорғау, соның ішінде саяжай телімдерін қорғау.
16. Мезгілдік-жылу беру жұмыстары.
17. Үй-жайларды, баспалдақ торларын және тұрғын үйлердің араларын тазалап жинау.
18. Кітапханалардағы бала-оқырмандарға, сырғанақтарда, футбол алаңдарында қызмет көрсету.
19. Мемлекеттік мекемелерде мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу, әкімшілік хаттамалар, арыздарды тіркеу, мекемелердің басылымдарын жеткізу, құжаттар беру, түрлі есептік регистрлар бойынша азаматтар тізімімен жұмыс істеу бойынша көмек көрсету, бос, тастап кеткен тұрғын үйлерді, жер телімдерін түгендеуге қатысу.
20. Сайлаушылардың тізімдерін нақтылау бойынша сайлау компанияларының ұйымдастыру жұмыстарына көмектесу.

21. Обслуживание детей с нарушенной коррекцией.
22. Работа с документами по выплате единовременной денежной компенсации пострадавшим гражданам вследствие испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне.
23. Помощь персоналу по уходу за больными и престарелыми людьми и инвалидами в медико-социальном учреждении.
24. Работа по обследованию граждан и составлению социальных карт.
25. Помощь в проведении повседневной работы, обеспечивающей бесперебойность радиовещания.
Перечень дополнительных видов оплачиваемых общественных
работ по городу Риддеру на 2009 год
1. Работы по уходу за лошадьми во взводе патрульной полиции кавалерийского отделения.
Аким города Риддера Н.Х. Тлемисов
Приложение № 3 к постановлению
акимата города Риддера
от 29 января 2009 года № 1302
Сноска. Приложение 3 дополнено Перечнем в соответствии с постановлениями акимата города Риддера от 26.03.2009 N 1448; от 10.09.2009 № 119; от 28.10.2009 № 202.
Перечень объемов и условий оплачиваемых общественных работ по
городу Риддеру на 2009 год
1. Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера".
Условия работ:
Работы по уборке и благоустройству города проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов. Работы по делопроизводству и с архивными документами проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 38. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- проведение санитарных и уходных работ за зелеными насаждениями на центральных улицах города;
- санитарная очистка общественных территорий города;
- очистка от снега пешеходных дорожек и остановок общественного транспорта;
- работа с архивными документами.
2. Государственное учреждение "Ульбинский поселковый округ".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 10. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работы по уборке и благоустройству территории поселка (очистка территории от мусора, снега, подсыпка песком, уборка и побелка остановок общественного транспорта);
- очистка водоотводных каналов, дренажных труб;
- доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
- перепись скота, земельных участков 2 раза в год.
3. Государственное учреждение "Аким Пригородного сельского округа".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:

21. Коррекциясы бұзылған балаларға қызмет көрсету.
22. Семей ядролық полигонында сынақ салдарынан зардап шеккен азаматтарға бір рет төленетін ақшалай өтем төлеу бойынша құжаттармен жұмыс.
23. Медико-әлеуметтік мекемелердегі ауру, қарт адамдар және мүгедектерді күту бойынша персоналға көмек.
24. Азаматтарды тексеру және әлеуметтік карталарын құрастыру бойынша жұмыс.
25. Радиохабарлаудың үздіксіз жұмыс істеуін қамтитын күделікті жұмыстарды өткізуде көмек көрсету.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық жұмыс
түрлерінің тізімі
1. Риддер қаласының азаматтарының тұратын орнын тіркеу бойынша құжаттарды рәсімдеу бойынша әділет органдарына көмек көрсету.
Риддер қаласының әкімі          Н.Х. Тілемісов
2009 жылға 29 қаңтардағы
№ 1302 Риддер қаласы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген № 3 қосымша
Ескерту. 3-қосымша Тізбемен толықтырылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2009.03.26. N 1448 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2009.09.10 № 119 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2009.10.28 № 202 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен шарттарының тізімі
1. «Риддер қаласының тұрғын-үй коммуналдық-шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Қаланы тазалау мен көркейту бойынша жұмыстар күн сайын 8-00 ден 17-00-ге дейін жүргізіледі. Іс жүргізу және мұрағаттық құжаттармен жұмыстар күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 38. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
қаланың орталық көшелеріндегі жасыл көшеттерін санитарлық және күту жұмыстарын жүргізу;
қаланың қоғамдық аумақтарын санитарлық тазалау;
жүргіншілер жолдары мен қоғамдық көлігі аялдамасын қардан тазалау;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу.
2. «Үлбі» кенттік округі мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 10. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
кенттің аумағын көркейту және жинастыру бойынша жұмыстар (аумақты қоқыстан, қардан тазалау, қоғамдық көлігі аялдамаларын жинау және әктеу);
субергіш каналдарын, дренаж құбырларын тазалау;
қала азаматтарының шақыру қағаздарын, хаттарын жеткізу;
малдар, учаскелік жерлерді жылына 2 рет санақтан өткізу.
3. «Пригородный ауылдық округінің Әкімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 - күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:

- похозяйственный учет личного подворья населения в 12 населенных пунктах и 85 крестьянских хозяйств 2 раза в год;
- доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
- работы по очистке территории от мусора, снега, подсыпка песком;
- участие в социологических опросах.
4. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 4. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- уход за престарелыми и одинокими гражданами, выявление среди населения одиноких и престарелых граждан;
- обследование населения и составление социальных карт;
- работа с документами граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне;
- помощь специалистам отдела по обработке документов обратившихся граждан и делопроизводству.
5. Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 20. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- проведение рейдовых мероприятий по проверке лиц, состоящих на профилактическом учете (ежедневно);
- обход домов на административных участках с заполнением карточек учета граждан;
- участие в проверках документов на квартиры и удостоверений личности, проживающих лиц.
6. Государственное учреждение "Риддерское психоневрологическое медико-социальное учреждение".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- выполнение работ по текущему ремонту помещений (побелка, покраска окон, панелей, дверных блоков);
- работы по благоустройству территории (копка земли, погрузка мусора, посадка саженцев, уборка снега, очистка пешеходных дорожек, посыпка дорожек песком).
7. Риддерское городское отделение Восточно-Казахстанского областного филиала республиканского государственного предприятия "Государственный Центр по выплате пенсий".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 4. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа с документами получателей единовременной денежной компенсации, пострадавшим вследствие испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне;
- работа с архивными документами;
- работа с документами по перерасчету пенсий и пособий.

12 елді мекендер мен 85 шаруа қожалығында тұрғындардың жеке меншік малдарын жылына 2 рет есепке алу;
аумақты қоқыстан, қардан тазалау, құм себу бойынша жұмыстар;
социологиялық сауалнама жүргізу.
4. «Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 дейін жүргізіледі.Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері.
халықтар арасынан жалғыз басты қартайған азаматтарды анықтау, жалғыз басты қартайған азаматтарды күту,
әлеуметтік карталарды құру және елдерді тексеру,
Семей ядролық полигонында ядролық сынақ салдарынан зардап азаматтардың құжаттарымен жұмыс;
өтініш берген азаматтардың құжаттарын өңдеу және іс жүргізу бойынша бөлім мамандарына көмек көрсету.
5. «Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 20. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
профилактикалық есепте тұрған адамдарды тексеру бойынша рейттік іс- шараларды жүргізу (күн сайын);
азаматтардың есеп карточкаларын толтырумен әкімшілік учаскелерде үйлерді тексеру;
тұратын адамдарды, жеке бас куәлігін және пәтер құжаттарын тексеруге қатысу.
6. «Риддер психоневрологиялық медико-әлеуметтік мекеме» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
орынжайға ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстарды орындау (терезелер, панелдер, есік тіректерін сырлау, әктеу);
аумақты көркейту бойынша жұмыстар (жер қазу, көшеттер отырғызу, қоқыстарды тазалау, қоқыстарды тиеу, жүргіншілер жолдарын қардан тазалау, жолдарға құм себу);
7. «Шығыс Қазақстан облысының Республикалық филиалының мемлекеттік кәсіпорыны Риддер қалалық бөлімшесі «Зейнетақыны төлеу бойынша мемлекеттік орталық» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
Семей ядролық полигонында сынақ салдарынан зардап шеккендер, бір рет берілетін ақшалай өтемақы алатындардың құжаттарымен жұмыс істеу;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
Зейнетақы мен жәрдемақыны қайтадан есептеу бойынша құжаттармен жұмыс;

8. Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 5. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- выполнение работ по выписке и по доставке повесток призывникам;
- оформление личных дел призывников для постановки на воинский учет;
- оформление личных дел призывников для передачи на учет военнообязанных в запас.
9. Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий ( в селе Поперечном и др.);
- работы по ремонту внутренних помещений, уборка территории.
10. Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр досуга "Беловодье".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий для молодежи.
11. Риддерский городской филиал общественного объединения
"Народно-Демократическая партия "Нур Отан".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- уборка служебного помещения и прилегающей территории;
- работа с документами;
- работа по доставке корреспонденции;
- дежурство по общественной приемной.
12. Риддерский территориальный отдел судебных исполнителей АС по ВКО.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа с архивными документами (поиск документов, составление актов уничтожения документов, составление описей номенклатуры дел, формирование архивных связок);
- работа по доставке корреспонденции.
13. Государственное учреждение "Управление комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в архивировании номенклатурных контрольных личных дел;
- заведение контрольных и личных дел;
- составление справок;
- подготовка процессуальных документов в суд.

8. «Риддер қаласының азаматтық қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 5. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
әскерге шақырылған адамға шақыру қағазды жеткізу бойынша жұмыстарды орындау;
әскер есебіне қойылу үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу;
запасқа әскери міндеттілерді есепке алуға беру үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу.
9. «Риддер қаласының тілдерді дамыту және мәдениет бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
мәдени-көпшілік іс шараларды өткізуге дайындыққа қатысу (Поперечное және басқа ауылдарда).
ішкі орын-жайларды жөндеу жұмыстарына қатысу, аймақты тазалау.
10. «Беловодье» тынығу орталығы» Мемлекеттік Қазыналық коммуналдық кәсіпорыны.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
жастар үшін мәдени-көпшілік іс шараларды өткізуге дайындық пен өткізуге қатысу.
11. «Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Риддер қалалық филиалы.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы- 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
орын-жайлар мен филиалға қарасты аумақты тазалау;
құжаттармен жұмыс істеу;
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс;
қоғамдық қабылдау бойынша кезекшілікті атқару.
12. ШҚО бойынша ӘС сот орындаушыларының Риддер аумақтық бөлімі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
мұрағаттық жұмыстармен жұмыс істеу (құжаттарды іздеу, құжаттарды жою актілерін жасау, істер номенклатурасының тізімдемесін құру, мұрағаттық байламдарды жасақтау);
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс.
13. «Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқарушы жүйесі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
номенклатуралық бақылаудағы жеке істерді мұрағандыруда көмек көрсету;
бақылау мен жеке істерді жүргізу;
анықтамаларды құру;
сотқа процессуалдық құжаттарды әзірлеу.

14. Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом дружбы народов".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий и кружковой работы (народных праздников, фестивалей, конкурсов, дней культуры народов) в объеме шести досуговых мероприятий в месяц.
15. Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в организации культурного досуга молодежи;
- работа с дворовыми клубами;
- работа по доставке корреспонденции и оказание помощи в делопроизводстве.
16. Государственное учреждение "Кабинет психолого-
педагогической коррекции".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- Проведение повседневной работы, обеспечивающей создание условий для социально-психологической реабилитации, социальной и трудовой адаптации детей с ограниченными возможностями в развитии,
- помощь в проведении групповых, индивидуальных воспитательных и музыкальных занятий;
- взаимодействие с родителями или лицами, заменяющими их;
- работы по текущему ремонту помещения кабинета.
17. Государственное учреждение "Детский приют "Светоч".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 8-00 часов до 17-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 4. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в проведении текущего ремонта;
- уборка придомовой территории;
- работа на приусадебном участке;
- помощь воспитателям в ежедневной прогулке с детьми.
18. Государственное учреждение "Управление юстиции города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа с архивом (изъятие карточек, уничтожение документов, вшивание документов, поиск архивных документов);
- работы по текущему ремонту помещения;
- помощь в уборке служебного помещения.
19. Риддерский филиал Республиканского государственного предприятия "Центр по недвижимости" Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Условия работ:

14. «Халықтар Достығы үйі» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
үйірме жұмыстарын және мәдени-көпшілік іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету (Айында 6 тынығу шаралар көлемінде халықтар мәдениеттінің күндері, халық мейрамдары, фестивальдар, конкурстар).
15. «Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 9-00 ден 18-00ге дейін.
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
жастардың бос уақыттарын мәдени түрінде ұйымдастыруға көмек көрсету;
аула клубтарымен жұмыс істеу;
басылымдарды жеткізу және іс жүргізуде көмек көрсету.
16. «Психолого-педагогикалық коррекция кабинеті» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
Дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балалардың әлеуметтік және еңбектік өсуіне, әлеуметтік-психологиялық өсуі үшін жағдай туғызуды қамтамасыз ету, күнделікті жұмыстарды өткізу;
топтық, жеке тәрбиелік және музыкалық сабақтарды өткізуге көмек көрсету;
ата-аналармен немесе оларды ауыстыратын адамдармен қарым- қатынас;
кабинет орынжайын ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар.
17. «Светоч» балалар приюті» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 8-00 ден 17-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмектесу;
үйдің маңайын тазалау;
мекемеге қарасты учаскеде жұмыс істеу;
тәрбиешілілерге балаларды күнделікті серуендетуге көмек көрсету.
18. «Риддер қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
мұрағатпен жұмыс істеу (карточкаларды алып тастау, құжаттарды жою, құжаттарды жасақтау, мұрағаттық құжаттарды іздеу);
орын-жайлардың ағымды жөндеу жұмыстарына қатысу;
қызметтік орын-жайларды тазалауға көмектесу.
19. Қазақстан Республикасының әділет Министрлігі тіркеу қызметі комитетінің «Қозғалмайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Риддер қалалық филиалы.
Жұмыс шарттары:

Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в оформлении документов и работа с архивом.
20. Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- ежедневный прием, обработка и выдача документов по вводу в эксплуатацию объектов, выдача решений;
- сбор картографической, статистической текстовой информации.
21. Государственное учреждение "Аппарат Акима города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа в компьютерной программе "Учет физических лиц" по выбывшим, прибывшим и умершим избирателям города;
- помощь в работе со списками получателей жилья;
- участие в рейдах по выявлению пустующего и брошенного жилья, составление актов;
- работа по оформлению запросов;
- работа с архивными документами.
22. Коммунальное государственное казенное предприятие "Стадион Сокол".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 4. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работы по обслуживанию и текущему ремонту здания;
- уборка территории стадиона;
- работы по уходу за спортивным инвентарем, трибунами, катком, футбольным полем.
23. Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан государственное учреждение "Налоговое управление по городу Риддеру налогового департамента по Восточно-Казахстанской области".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- оформление документов по взысканию недоимки.
24. Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 4. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в приеме и выдаче документов;
- сбор и обработка статистической информации по земельным участкам;
- выявление земельных участков, используемых не по назначению;
- участие в инвентаризации земельных участков.

Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және шарттары:
құжаттарды ресімдеуге және мұрағатпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
20. Риддер қаласының сәулет және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
күнделікті қабылдау, объектілерді қабылдауға енгізу бойынша құжаттарды өңдеу және беру, шешімдерді беру;
картографикалық, статистикалық мәтіндік ақпараттарды жинау.
21. «Риддер қаласының әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
кеткендер, келгендер және қайтыс болған сайлаушылар бойынша «Жеке тұлғаларды есепке алу» компьютерлік бағдарламада жұмыс істеу;
үй алушылардың тізімімен жұмыс істеуге көмек көрсету;
бос қалған және тастап кеткен үйлерді анықтау бойынша рейдтерге қатысу, акт құру;
сұранымдарды ресімдеу бойынша жұмыстар;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу.
22. "Сокол" Стадион" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
ғимаратқа қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар жүргізу;
стадион аумақтарын тазалау;
спорт құралдар, міңбе (трибуна), сырғанақ, футбол алаңын күту бойынша жұмыстар.
23. Қазақстан Республикасының қаржы Министрлігі салық комитетінің «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің Риддер қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
төленбеген салықтарды өтеп алу бойынша құжаттарды ресімдеу.
24. «Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
құжаттарды қабылдауда және беруде көмек көрсету;
жер учаскелері бойынша статистикалық ақпаратты жинау және өңдеу;
мақсатты пайдаланылатын жер учаскелерін анықтау;
жер учаскелерін түгендеуге қатысу.

25. Государственное учреждение "Школа–гимназия".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле, августе.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
26. Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 г.Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле, августе.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
27. Государственное учреждение "Экономическая школа- лицей".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
28. Государственное учреждение "Средняя школа № 3".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле, августе.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
29. Государственное учреждение "Средняя школа № 5".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.

25. «Мектеп-гимназия» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде, тамызда ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстелдер, орындықтарды жөндеу.
26. «Риддер қ. № 17 орта білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 14 тен 16 жасқа дейінгі бозбала үшін жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан кем артық, 16 дан 18-жасқа дейінгі бозбала үшін - 36 сағат. Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде, тамызда ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектептік орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазарту, ағаштарға су құю;
қоқыстарды жинау;
мектеп парталарын, үстелдерді, орындықтарды жөндеу.
27. «Экономикалық лицей- мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 4. Жұмыстар маусым, шілде ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстелдерді, орындықтарды жөндеу.
28. «№ 3 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде, тамызда ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстелдерді, орындықтарды жөндеу.
29. «№ 5 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары.
Жұмыс күн  сайын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде, тамызда ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
Бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстелдерді, орындықтарды жөндеу.

30. Государственное учреждение "Средняя школа № 12".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле. Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
31. Государственное учреждение "Средняя школа № 14".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно, для подростков от 14 до 16 лет – продолжительность рабочей недели не более 24 часов, для подростков от 16 до 18 лет – 36 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются в июне, июле.
Виды и объемы работ:
- работы по текущему ремонту школьных помещений и спортинвентаря (побелка, покраска);
- подпиливание деревьев, обработка кустарников;
- уборка мусора;
- ремонт столов и стульев, школьных парт.
32. Государственное учреждение "Отдел финансов города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа по доставке корреспонденции;
- уборка прилегающей территории, уход за зелеными насаждениями, полив.
33. Алтайский ботанический сад при республиканском государственном предприятии "Центр биологических исследований" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 10. Работы организуются с марта по ноябрь.
Виды и объемы работ:
- работы по уходу за научными коллекциями природной флоры;
- уборка административного здания и прилежащей к нему территории.
34. Государственное учреждение "Департамент статистики по Восточно-Казахстанской области" Отдел статистики города Риддера.
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются на шесть месяцев.
Виды и объемы работ:
- помощь в проведении выборочных обследований;
- работа с архивной документацией;
- участие в работе по переписи населения.
35.Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр обучения государственному языку города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- уборка помещения;
- доставка корреспонденции.

30. «№ 12 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн айын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстел, орындықтарды жөндеу.
31. «№ 14 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын жүргізіледі, 14 жастан 16 жасқа дейінгілерге жұмыс аптасының ұзақтығы 24 сағаттан артық емес, 16 жастан 18 жас аралығындағы бозбалаларға – 36 сағат.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар маусым, шілде ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
спортинвентарларына және мектеп орынжайларына ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар (әктеу, сырлау);
бұталарды тазалау, ағаштарды кесу;
қоқыстарды тазалау;
мектеп парталарын, үстелдерді, орындықтарды жөндеу.
32. «Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыстар;
бөлімге қарасты аумақты тазалау, жасыл көшеттерді күту, су құю.
33. Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігінің «Биологиялық зерттеу орталығы» Мемлекеттік республикалық кәсіпорын жанындағы Алтай ботаникалық бағы.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 10. Жұмыстар наурыздан қарашаға дейін ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
ғылыми коллекциялық табиғи флораларды күту бойынша жұмыстар;
әкімшілік ғимаратты және оған жататын аумақты тазалау.
34. «ШҚО бойынша статистика Департаменті» Риддер қаласының статистика бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар алты ай ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
сайлау зерттеулерін жүргізуде көмек көрсету;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
ұлттық халық санағы жұмысына қатысу.
35. «Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
орын-жайларды тазалау;
басылымдарды жеткізу.

36. Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- доставка корреспонденции.
37. Государственное учреждение "Центральная библиотечная система города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в обслуживании читателей, реставрации книг;
- участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий.
38. Товарищество с ограниченной ответственностью "Радио-Максат".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в проведении повседневной работы, обеспечивающей бесперебойность радиовещания.
39. Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- помощь в проведении спортивно массовых мероприятий, в том числе для людей с ограниченными возможностями;
- работа по доставке корреспонденции.
40. Государственное учреждение "Администратор судов Восточно-Казахстанской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан" Риддерский городской суд Восточно-Казахстанской области.
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 3. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- работа с архивом;
- работа по делопроизводству и запросам.
41. Центр поддержки женщин "Незабудка".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- содействие в решении вопросов по оказанию конкретной помощи социально незащищенным женщинам.
42. Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Риддера".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 2. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- уборка помещения;
- доставка корреспонденции.

36. «Риддер қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы – 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
басылымдарды жеткізу.
37. «Риддер қаласының орталық кітапханалық жүйесі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
оқырмандарға қызмет көрсетуде, кітаптарды жаңартуға көмек көрсету;
мәдени-көпшілік іс-шараларды әзірлеп өткізуге қатысу.
38. «Радио-Мақсат» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
радиохабарлаудың үздіксіз жұмыс істеуін қамтитын күнделікті жұмыстарды өткізуде көмек көрсету.
39. «Риддер қаласының спорт және дене тәрбиесі бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 1. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
мәдени- көпшілік шараларын өткізуіне көмек көрсету, оның ішінде мүмкіншілігі шектелі адамдар үшін;
басылымдарды жеткізу.
40. «Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты жанындағы соттық әкімшілік жүргізу жөніндегі Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы соттар әкімгерінің» Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласының соты» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 3. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
мұрағатпен жұмыс істеу;
іс жүргізу мен сұранымдар бойынша жұмыс істеу.
41. «Незабудка» әйелдерді қолдау орталығы.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын 9-00 ден 18-00- е дейін жүргізіледі. Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
әлеуметтік қорғалмаған әйелдерге нақты көмек көрсету бойынша мәселелерді шешуге жәрдемдесу.
42. «Риддер қаласының кәсіпкершілік бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны – 2. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
орын-жайларды тазалау;
басылымдарды жеткізу.

43. Государственное учреждение "Риддерское городское управление казначейства".
Условия работ:
Работа проводится ежедневно с 9-00 часов до 18-00 часов. Продолжительность рабочей недели – 5 дней. Ежемесячное число рабочих мест – 1. Работы организуются круглогодично.
Виды и объемы работ:
- доставка корреспонденции, работа с архивными документами.
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год
1. Специализированный административный суд города Риддера.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа с архивом;
- работа по доставке корреспонденции.
2. Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по Контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа по доставке корреспонденции.
3. Крестьянское хозяйство "Гемма".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке снега, заготовка дров, уборка загонов для содержания коней;
- работа по текущему ремонту туристических зданий.
4. Межрегиональное отделение финансовой полиции по городу Риддеру.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа с архивом;
- работа по доставке корреспонденции.
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год
1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа с архивом;
- работа по доставке корреспонденции;
- работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории.
2. Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников".
Условия работ:
Работы проводятся по сменному графику работы.
Виды и объемы работ:
- работа по охране и обслуживанию здания конюшни.
3. Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории.
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год

43. «Риддер қалалық қазынашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарттары:
Жұмыс күн сайын сағат 9-00 ден 18-00-ге дейін жүргізіледі.
Жұмыс аптасының ұзақтығы - 5 күн. Ай сайындық жұмыс орнының саны. Жұмыстар жыл бойы ұйымдастырылады.
Жұмыс көлемі және түрлері:
басылымдарды жеткізу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша қосымша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен шарттар тізімі
1. Риддер қаласының мамандандырылған әкімшіліктік соты.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс.
2. Шығыс-Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі және «Әлеуметтік қорғау және бақылау бойынша әлеуметтік қорғау комитеті және бақылау бойынша департамент» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 дан 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттармен жұмыс;
қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс.
3. «Гемма» шаруашылығы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 дан 18-00 ге дейін
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
қар тазалау, отын дайындау, аттарды ұстау үшін арналған қораны тазалау бойынша жұмыс;
туристік ғимаратты ағымдағы жөндеу бойынша жұмыс.
4. Риддер қаласы бойынша аймақ аралық қаржы полиция бөлімі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы - 5 күн.
Жұмыс көлемі мен түрлері:
құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың шарттары мен көлемінің қосымша тізімі
1. Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар бойынша Министрлігі Шығыс-Қазақстан облысының төтенше жағдайлар бойынша департаменті Риддер қаласының төтенше жағдайлар бойынша басқармасы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс;
тиесілі аумақты санитарлы жинау және көгалдандыру, көріктендіру бойынша жұмыс.
2. "Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналды қазыналық кәсіпорын.
Жұмыс шарты:
Жұмыстар кезекті жұмыс кестесі бойынша жүргізіледі.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
ат қора ғимаратын күзету және қызмет көрсету бойынша жұмыс.
3. Шығыс-Қазақстан облыстық әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық аурухана» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00–ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
тиесілі аумақты санитарлы жинау және көгалдандыру, көріктендіру бойынша жұмыс.
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың шарттары мен көлемінің қосымша тізімі

1. Филиал религиозного объединения "Духовное управление мусульман Казахстана" мечеть "Динмухаммед Конаев".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке территории мечети;
- работа по уборке помещения мечети.
2. Государственное Учреждение "Аппарат маслихата города Риддера".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-30 до 17-30 часов.
Виды и объемы работ:
- работа по оформлению документов.
3. Риддерский городской совет-представительство республиканского общественного объединения "Отан".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке прилегающей территории и подсобные работы.
4. Государственное учреждение "Психоневрологический диспансер города Риддера" Управления здравоохранения ВКО акимата.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке и благоустройству прилегающей территории.
5. Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Риддера".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уходу за лошадьми во взводе патрульной полиции кавалерийского отделения.
Аким города Риддера Н.Х. Тлемисов

1. "Қазақстан мұсылмандары діни басқармасы" діни бірлестігінің филиалы "Дінмұхаммед Қонаев" мешіті.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
мешіттің аумағын тазалау бойынша жұмыс;
мешіттің ғимаратын тазалау бойынша жұмыс.
2. "Риддер қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 17-30 ге дейін.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттарды рәсімдеу бойынша жұмыс.
3. Риддер қалалық кеңес-өкілдерінің "Отан" республикалық қоғамдық бірлестігі.
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
белгіленген аймақты және қосалқы жұмыстарды тазалау бойынша жұмыстар.
4."Риддер қаласының психоневрологиялық диспансері" мемлекеттік мекемесі ШҚО әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
белгіленген аймақты тазалау және жабдықтау бойынша жұмыстар.
5. "Риддер қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
патрульдық полицияның кавалериялық бөлімшесіне аттарға қарау бойынша жұмыс.
Риддер қаласының әкімі               Н.Х. Тілемісов