О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года № 240 "Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 346. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2010 года № 6718. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 912
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 21.10.2016 № 912.
В целях реализации пункта 9 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года № 240 "Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4376) следующее дополнение:
форму справки-обоснования к нормативному правовому акту, утвержденную указанным приказом дополнить графами 8 и 9 следующего содержания:
8.
сведения об опубликовании (распространении) в
средствах массовой информации, включая
интернет-ресурсы, проектов нормативных правовых
актов, затрагивающих интересы субъектов частного
предпринимательства
9.
список аккредитованных объединений
предпринимателей, не представивших экспертные
заключения (для актов, касающихся интересов
субъектов частного предпринимательства)
2. Департаменту регистрации нормативных правовых актов настоящий приказ довести до сведения территориальных органов юстиции, центральных и местных государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков

"Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 346 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 31 желтоқсанда № 6718 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 912 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 21.10.2016 № 912 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу ережесінің 9-тармағын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4376 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысаны мындай мазмұндағы 8 және 9-бағандармен толықтырылсын:
8.
жеке кәсіпкерлік субъектілерінің мүдделерін қозғайтын нормативтік құқықтық актілер жобаларының бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда, жариялау туралы мәліметтерді
9.
сараптамалық қорытындыларды ұсынбаған кәсіпкерлердің аккредиттелген бірлестіктерінің тізімін қамтуы тиіс (жеке кәсіпкерлік субъектілерінің мүдделерін қозғайтын актілер үшін).»;
2. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті осы бұйрықты аумақтық әділет органдарының, орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізілді.
Қазақстан Республиканың
Әділет Министрі                            Р. Түсіпбеков