Об утверждении списков водно-болотных угодий международного и республиканского значения
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 292. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2010 года № 6249. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 6 сентября 2013 года № 273-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 06.09.2013 № 273-ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 4.
В соответствии с подпунктом 25) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые списки водно-болотных угодий международного и республиканского значения.
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Оразаева Марата Аблахатовича.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев
Утвержден
приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2010 года № 292
Список водно-болотных угодий республиканского значения
Наименование
водно-болотных угодий
Расположение
Площадь,
га
1.
Иргиз-Тургайская система
озер (Кызылколь,
Айырколь, Шолакколь,
Карманколь, Майколь,
Кулуколь, Айдарколь,
Айколь)
Актюбинская область

Халықаралық және республикалық маңызы бар сулы-батпақты жерлердің тізімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 292 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 25 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6249 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 06 қыркүйектегі № 273-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 06.09.2013 № 273-ө бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 25) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Халықаралық және республикалық маңызы бар сулы-батпақты жерлердің қоса беріліп отырған тізімдері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Табиғи ресурстарды пайдалану стратегиясы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасы белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелеуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Вице-Министрі Марат Әбілахатұлы Оразаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ол бірінші рет ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2010 жылғы 26 сәуірдегі
№ 292 бұйрығымен
бекітілген
Республикалық маңызы бар сулы-батпақты жерлердің тізімі
№ р/с
Сулы-баптақты жерлердің атауы
Орналасуы
Көлемі, га
1.
Ырғыз-Торғай көлдерінің жүйесі (Қызылкөл, Айыркөл, Шолақкөл, Қарманкөл, Майкөл, Қулыкөл, Айдаркөл, Айке көлі)
Ақтөбе облысы