Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара
Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2010 года № 6310. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 января 2015 года № 6
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 09.01.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 4.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О торгово-промышленных палатах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «СТ-1» согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «А» согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму бланка сертификата о происхождении товара формы Оригинал согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу;
4) форму бланка сертификата о происхождении товара формы «СТ-2» согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра индустрии и новых технологий РК от 13.03.2012 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Б. Камалиев
Приложение 1 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 28.02.2011 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
1. Грузоотправитель/
экспортер (наименование
и почтовый адрес)
4. № _________________________
Сертификат
о происхождении товара
Форма СТ-1
Выдан в ________________________
(наименование страны)
Для представления в ______________
(наименование страны)

Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 24 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6310 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 6 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 09.01.2015 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Сауда-өнеркәсіп палаталары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес «СТ-1» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес «А» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын;
3) осы бұйрыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес «Түпнұсқа» нысанының тауардың шығу тегі туралы сертификат;
4) осы бұйрыққа 5 және 6-қосымшаларға сәйкес «СТ-2» нысанды тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісінің нысанын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012.03.13 № 81 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден кейін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықты орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                            Б. Камалиев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрдің міндетін атқарушы
2010 жылғы 21 мамырдағы № 83
бұйрығына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011.02.28 № 51 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жүк жөнелтуші/экспорттаушы (атауы және почталық мекен жайы)
4. № _____________________
Тауардың шығуы туралы сертификат
СТ-1 нысаны

2. Грузополучатель/импортер
(наименование и почтовый
адрес)
3. Средства транспорта
и маршрут следования
(насколько это известно)
5. Для служебных отметок
6.
№.
п/п
7. Количество
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10. Количество
товара
11. Номер
и дата
счет-
фактуры
12. Удостоверение:
Настоящим удостоверяется,
что декларация заявителя
соответствует
действительности
________ _________ ________
Подпись   Дата     Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет,
что вышеприведенные сведения
соответствуют действительности,
что все товары полностью
произведены или подвергнуты
достаточной обработке/переработке в
_________________________________
(наименование страны)
и что все они отвечают требованиям
происхождения, установленным
в отношении таких товаров.
_______ ___________ ____________
Подпись     Дата      Печать
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную голубую гильотировку: позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Дополнительный лист сертификата о происхождении товара № ________
6.
п/п
7.Количество
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10. Количество товара
11. Номер
и дата
счет-
фактуры
12. Удостоверение:
Настоящим удостоверяется,
что декларация заявителя
соответствует
действительности
________ __________ _________
Подпись    Дата       Печать
13. Декларация заявителя.
Нижеподписавшийся заявляет,
что вышеприведенные сведения
соответствуют действительности,
что все товары полностью произведены
или подвергнуты достаточной
обработке/переработке в
_______________________________
(наименование страны)
и что все они отвечают
требованиям происхождения,
установленным в отношении таких
товаров
_________ ____________ ___________
Подпись    Дата       Печать
Приложение 2 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Форма
1. Goods consigned from
(exporter’s business name,
address, country)
Reference №
A
GENERALIZED SYSTEM OF PREFERENCES
CERTIFICATE OF ORIGIN
(Combined declaration and
certificate)
FORM A
Issued in…………………
(country)
See notes overleaf
2. Goods consigned to
(consignee’s name, address,
country)
3. Means of transport and
route (as far as known)
4. For official use
5. Item
number
6. Marks
and
numbers
of
packages
7. Number
and kind of
packages;
description
of goods

2. Жүк алушы/импорттаушы (атауы және почталық мекен жайы)
____________________ жеткізіп
(елдің атауы)
беру үшін
_____________________ берілді
(елдің атауы)
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты
5. Қызметтік ескертулер үшін:
6. реттік №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауар сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Осы құжат бойынша өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келеді
_______ _______ _______
қолы    күні    мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ______________ өндірілгеніне
(елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
_______ _________ _________
қолы     күні      мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
- сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
- механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін көк түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
№_____ тауардың шығуы туралы сертификаттың қосымша парағы
6. Р/с №
7. Орындар саны және орам түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Осы құжат өтінім берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келетіндігін куәландырады
_________ __________ _________
Қолы       күні      мөрі
13. Өтінім берушінің декларациясы:
Төменде қол қойғандар жоғарыда келтірілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар _____________________
(елдің атауы)
толығымен
өндірілгеніне немесе жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осы тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына жауап беретінін мәлімдейді.
_________ __________ _________
Қолы       күні      мөрі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы № 83
бұйрығына 2-қосымша
1. Goods consigned from (exporter’s business name, address, country)
Reference №
A
GENERALIZED SYSTEM OF PREFERENCES
CERTIFICATE OF ORIGIN (Combined declaration and certificate)
FORM A
Issued in…………………..
(country)
See notes overleaf
2. Goods consigned to (consignee’s name, address, country)
3. For «Glencore Grain BV»
4. For official use
5. Item number
6. Marks and numbers of packages
7. Number and kind of packages; description of goods

8. Origin
criterion
(see
notes
overleaf)
9. Gross
weight
or other
quantity
10. Number and
date of invoices
11. Certification
It is herebery
certified, on the
basis of control
carred out, that the
declaration by the
exporter is correct.
______________________
Place and date,
signature and stamp of
certifying authority
12. Declaration by the exporter
The undersigned hereby declares that the
above details and statements are correct;
that all the goods were produced
in____________________________________
(country)
and that they comply with the origin
requirements specified for those goods in
the generalized system of preferences for
goods exported to
_______________________________________
importing country
_______________________________________
Place and date, signature of authorized
signatory
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную зеленую гильотировку: позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Приложение 3 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий РК от 10.11.2010 № 373 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
1. Exporter
(name, address, country)
ORIGINAL №
CERTIFICATE OF ORIGIN
Issued in the Republic
of Kazakhstan
2. Consigned
(name, address, country)
3. Means of transport and route
4. For official use
5. Country of origin
6. Supplementary details
7.Item number
8. Description
of goods
9. Number and
king of packages
10. Gross weight
or other
quantity
11. Certification.
It is herebery certified, that
the declaration by the exporter is
correct.
___________________________
Place, date, signature, name
and stamp of certifying authority
12. Declaration by the exporter.
The undersigned hereby declares
that the above details and
statements are correct; that
the goods are of the country
shown in box № 5; that the
goods are exported to
___________________________
(importing country)
Place date, stamp and signature
of authorized signatory
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную розовую гильотировку: позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Приложение 4 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий РК от 10.11.2010 № 373 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма

8. Origin criterion (see notes overleaf)
9. Gross weight or other quantity
10. Number and date of invoices
11. Certification
It is herebery certified, on the basis of control carred jut, that the declaration by the exporter is correct.
___________________________
Place and date, signature and stamp of certifying authority
12. Declaration by the exporter
The undersigned hereby declares that the above details and statements are correct; that all the goods were produced in
__________________________
(country)
and that they comply with the origin requirements specified for those goods in generalized system of preferences for goods exported to
_________________________
Place and date, signature of authority signatory
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
- сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
- механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін жасыл түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы № 83
бұйрығына 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010.11.10 № 373 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
1. Exporter (name, address, country)
ORIGINAL №
CERTIFICATE OF ORIGIN
Issued in the Republic of Kazakhstan
2. Consigned (name, address, country)
3. Means of transport and route
4. For official use
5. Country of origin
6. Supplementary details
7. Item number
8. Description of goods
9. Number and king of packages
10. Gross weight or other quantity
11. Certification
It is herebery certified, that the declaration by the exporter is correct.
____________________________
Place and date, signature and stamp of certifying authority
12. Declaration by the exporter
The undersigned hereby declares that the above details and statements are correct; that the goods are of the country shown in box 5; that the goods are exported to were
___________________
(importing country)_____________________
Place and date, signature of authority signatory
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін қызғылт түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы № 83
бұйрығына 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2010.11.10 № 373 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.

1. Отправитель
(наименование, адрес, страна)
Оригинал №
Сертификат происхождения
выдан в Республике Казахстан
2. Получатель
(наименование, адрес, страна)
3. Вид транспорта и маршрут
4. Для служебных отметок
5. Страна происхождения
6. Дополнительные сведения
7. №
8. Описание товара
9. Количество
мест и вид
упаковки
10. Общий вес или
другие
количественные
характеристики
товара
11. Удостоверение:
Настоящим удостоверяется, что
декларация экспортера верна.
____________________________
Место, дата, подпись
уполномоченного лица,
наименование и печать
удостоверяющей организации
12. Декларация экспортера
Нижеподписавшийся заявляет,
что вышеприведенные сведения
соответствуют действительности,
что все товары имеют происхождение
страны, указанной в графе № 5
настоящего сертификата, что товары
экспортируются в
___________________________________
(импортирующая страна)
____________________________________
Место, дата, печать и подпись
уполномоченного лица
организации-экспортера
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:
размер 210 x 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
отпечатанную розовую гильотировку: позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
Приложение 5 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Сноска. Приказ дополнен приложением 5 в соответствии с приказом Министра индустрии и новых технологий РК от 13.03.2012 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Грузоотправитель/экспортер
(наименование и адрес)
4. № ___________________________
Сертификат
о происхождении товара
ФОРМА СТ-2
2. Грузополучатель/импортер
(наименование и адрес)
Выдан в
_______________________________________
(наименование страны)
Для предоставления в
_______________________________________
(наименование страны)
3. Средства транспорта и маршрут
следование (насколько это
известно)
5. Для служебных отметок
6.
7. Количество
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10. Количество
товара
11. Номер и
дата счета-
фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, на основе
проведенного контроля, что декларация
заявителя соответствует действительности
........................................
Подпись          Дата           Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет,что
вышеприведенные сведения соответствуют
действительности: что все товары
полностью произведены или подвергнуты
достаточной переработке в
_________________________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям происхождения,
установленным в отношении таких товаров
.........................................
Подпись          Дата         Печать
Примечание: бланк сертификата о происхождении товара должен иметь:

1. Жөнелтуші (атауы, мекен-жайы, елі)
№ түпнұсқа
Шығару сертификаты
Қазақстан Республикасында берілген
2. Алушы (атауы, мекен-жайы, елі)
3. Көлік түрі және бағыты
4. Қызметтік белгілер үшін
5. Шыққан елі
6. Қосымша мәліметтер
7. №
8. Тауардың сипаттамасы
9. Орындар саны және орам түрі
10. Тауардың салмағы немесе басқа да сандық сипаттары
12. Куәлік:
Осы құжат экспоттаушының декларациясын шындыққа сәйкес куәландырады.
13. Экспорттаушы декларациясы:
Төменде қол қойғандар жоғарыда келтірілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар осы сертификаттың 5-бабында көрсетілген елде шығарылған тауарлар
_____________________________
(импорттаушы елдің атауы)
__________________ еліне
экспортталғанын мәліметтейді.
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
Уәкілетті тұлғаның орны, күні, қолы, куәлік беруші ұйымның атауы және мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:
сертификат бланкісінің өлшемі 210x297 мм болуы қажет, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
механикалық немесе химиялық тәсілдермен қолмен жасалған кез-келген затты көзбен анықтауға мүмкіндік беретін қызғылт түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы
№ 83 бұйрығына 5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012.03.13 № 81 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жүк жөнелтуші/экспорттаушы (атауы және почталық мекенжайы)
4. №
Тауардың шығуы туралы сертификат
СТ-2 нысаны
2. Жүк алушы/импорттаушы
(атауы және почталық мекенжайы)
____________________ берілді
(елдің атауы)
__________ жеткізіп беру үшін
(елдің атауы)
3. Тасымалдау көлігі және жүру бағыты
5. Қызметтік ескертулер үшін:
6. №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келуіне жүргізілген бақылау негізінде осы құжат бойынша куәландырады
-------------------------------
қолы       күні      мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ______________ өндірілгеніне (елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
----------------------------
қолы    күні      мөрі
Ескерту: тауардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі:

размер 210 х 297 миллиметров, при этом по длине может допускаться отклонение в большую сторону на 5 миллиметров или в меньшую сторону на 8 миллиметров.
опечатанную желтую гильотировку, позволяющую установить визуально любую подделку механическим или химическим способом.
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЛИСТ СЕРТИФИКАТА № ____________
о происхождении товара форма СТ-2
6. №
7. Количество мест
и вид упаковки
8. Описание
товара
9. Критерий
происхождения
10. Количество
товара
11. Номер и дата
счета-фактуры
12. Удостоверение
Настоящим удостоверяется, на основе
проведенного контроля, что декларация
заявителя соответствует действительности
.......................................
Подпись          Дата           Печать
13. Декларация заявителя
Нижеподписавшийся заявляет, что
вышеприведенные сведения соответствуют
действительности: что все товары полностью
произведены или подвергнуты достаточной
переработке в
__________________________________________
(наименование страны)
и что они отвечают требованиям происхождения,
установленным в отношении таких товаров
...........................................
Подпись          Дата          Печать
Приложение 6 к приказу
и.о. Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 21 мая 2010 года № 83
Сноска. Приказ дополнен приложением 6 в соответствии с приказом Министра индустрии и новых технологий РК от 13.03.2012 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Consignor/exporter
(nameandaddress)
4. №
CERTIFICATE OF ORIGIN OF GOODS
ST-2 FORM
2. Consignee/importer (name and
address)
Issued in
___________________________________________
(Name of the country) For submitting in
___________________________________________
(Name of the country)
3. Means of transport and itinerary
(as far as is known)
5. For official use/notes only
6.
7. Number of
pieces of goods
and type of
packing
8.
Descriptionofgoods
9.
Criteriaoforigin
10.
Quantityofgoods
11. Invoicenumber
anddate
12. Certification
This is to certify,on the basis of
implemented control, that the
information contained in the
Declaration of the applicant is true
...................................
SignatureDateSeal
13. Declaration of the applicant
The undersigned states that the above- mentioned
information is true and that all goods have been
completely produced or reprocessed well enough in
.................................................
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin
prescribed for such goods.
.................................................
SignatureDateSeal
Примечание: бланк сертификата о происхождениитовара должен иметь:

- 210 х 297 мм өлшемді болуы тиіс, сонымен бірге ұзындығы бойынша ауытқу үлкен жағына 5 мм немесе кіші жағына 8 мм болуы мүмкін;
- механикалық немесе химиялық тәсілдермен кез-келген қолдан жасалуды көзбен анықтауға мүмкіндік беретін сары түспен басылған гильотировка болуы тиіс.
СТ-2 нысаны тауардың шығуы туралы № _____ СЕРТИФИКАТТЫҢ ҚОСЫМША ПАРАҒЫ
6. №
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9. Шығу тегінің өлшемдері
10. Тауар саны
11. Шот-фактураның нөмірі мен күні
12. Куәлік:
Өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келуіне жүргізілген бақылау негізінде осы құжат бойынша куәландырады
-------------------------------
қолы       күні      мөрі
13. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен ____________ өндірілгеніне
(елдің атауы)
және жеткілікті өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты бекітілген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады
-----------------------------------
қолы       күні      мөрі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
міндетін атқарушының
2010 жылғы 21 мамырдағы
№ 83 бұйрығына 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшамен толықтырылды - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012.03.13 № 81 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Consignor/exporter (nameandaddress)
4. №
CERTIFICATE OF ORIGIN OF GOODS
ST-2 FORM
2. Consignee/importer
(name and address)
Issued in
(Name of the country) For submitting in
(Name of the country)
3. Means of transport and itinerary (as far as is known)
5. For official use/notes only
6. №
7. Number of pieces of goods and type of packing
8. Descriptionofgoods
9. Criteriaoforigin
10. Quantityofgoods
11. Invoicenumb eranddate
12. Certification
This is to certify.on the basis of implemented control, that the information contained in the Declaration of the applicant is true
-----------------------------
Signature    Date    Seal
13. Declaration of the applicant The undersigned states that the above- mentioned information is true and that all goods have been completely produced or reprocessed well enough in
_____________________________
(Name of the country)
and that the goods meet the requirements of origin prescribed for such goods.
----------------------------------
Signature     Date      Seal
Ескерту:
Тауарлардың шығу тегі туралы сертификат бланкісі: