Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по обследованию респондентов и пользователей и инструкций по их заполнению
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 18 августа 2010 года № 222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2010 года № 6468. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 13 августа 2013 года № 191
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по статистике от 13.08.2013 № 191 (вводится в действие с 01.01.2014).
Примечание РЦПИ!
Приказ вводится в действие с 01.01.2013.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) статистическую форму общегосударственного статистического наблюдения "Опрос респондентов" (код 1662110, индекс Q-001, периодичность один раз в год), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Инструкцию по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Опрос респондентов" (код 1662110, индекс Q-001, периодичность один раз в год), согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) статистическую форму общегосударственного статистического наблюдения "Опрос пользователей" (код 1672110, индекс Q-002, периодичность один раз в год), согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Инструкцию по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Опрос пользователей" (код 1672110, индекс Q-002, периодичность один раз в год), согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту правового и организационного обеспечения совместно с Департаментом стратегического развития Агентства Республики Казахстан по статистике обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по статистике.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2011 года.
Исполняющий
обязанности председателя                   Ж. Джаркинбаев
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от  18 августа 2010 года № 222
Мемлекеттік статистика
органдары құпиялылығына
кепілдік береді
Конфиденциальность
гарантируется органами
государственной статистики
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасы
міндетін атқарушының
2010 жылғы 18 тамыздағы № 222
бұйрығына 1-қосымша
Жалпы мемлекеттік
статистикалық байқаудың
статистикалық нысаны
Статистическая форма
общегосударственного
статистического наблюдения
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от  18 августа 2010 года № 222
Аумақтық органға
тапсырылады
Представляется
территориальному органу
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған
уақыт, сағат (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение
статистической формы, час (нужное обвести)
1 сағатқа
дейiн
до 1
1-2
2-4
4-8

Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі Төрағасының м.а. 2010 жылғы 18 тамыздағы № 222 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 9 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6468 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 13 тамыздағы № 191 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Статистика агенттігі төрағасының 13.08.2013 № 191 бұйрығымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгiзiледi).
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабының 7) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) «Респонденттердің пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны (коды 1662110, индексі Q-001, кезеңділігі жылына бір рет) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) «Респонденттердің пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық (коды 1662110, индексі Q-001, кезеңділігі жылына бір рет) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес;
3) «Пайдаланушылардың пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны (коды 1672110, индексі Q-002, кезеңділігі жылына бір рет) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес;
4) «Пайдаланушылардың пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық (коды 1672110, индексі Q-002, кезеңділігі жылына бір рет) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Құқықтық және ұйымдық қамтамасыз ету департаменті Стратегиялық даму департаментімен бірге заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның
міндетін атқарушы                           Ж. Жарқынбаев
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасы
міндетін атқарушының
2010 жылғы 18 тамыздағы
№ 222 бұйрығына 1-қосымша
Мемлекеттік статистика
органдары құпиялылығына
кепілдік береді
Конфиденциальность
гарантируется органами
государственной статистики
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасы
міндетін атқарушының
2010 жылғы 18 тамыздағы № 222
бұйрығына 1-қосымша
Жалпы мемлекеттік
статистикалық байқаудың
статистикалық нысаны
Статистическая форма
общегосударственного
статистического наблюдения
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Аумақтық органға
тапсырылады
Представляется
территориальному органу
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған
уақыт, сағат (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение
статистической формы, час (нужное обвести)
1 сағатқа
дейiн
до 1
1-2
2-4
4-8

8-40
40 сағаттан
артық
более 40
Статистикалық нысанды
www.stat.gov.kz
сайтынан алуға болады
Статистическую
форму можно получить на
сайте www.stat.gov.kz
Статистикалық нысан коды
1662110
Код статистической
формы
1662110
Q-001
Жылына бір рет
Один раз в год
Респонденттердің пікіртерімі
Опрос респондентов
Статистикалық нысандарды ұсынатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады
Представляют юридические и физические лица, представляющие статистические формы
Тапсыру мерзімі 10 қыркүйекке дейін
Срок представления до 10 сентября
Кұрметті респондент!
Уважаемый респондент!
Сізді осы сауалнаманы толтыруыңызды сұраймыз. Алынған мәліметтер статистика
органдарының жұмысын жақсарту үшін пайдаланатын болады.
Просим Вас заполнить данную анкету. Полученные сведения будут использованы для
улучшения работы органов статистики.
1
Сіз статистикалық нысандарды толтыру үшін қанша
уақыт жұмсайсыз (бір айда орта есеппен)?
Сколько времени Вы затрачиваете на заполнение
статистических форм (в среднем в месяц)?
Айына бір сағаттан аз
Менее одного часа в месяц
Айына 1-5 сағат
1-5 часов в месяц
Айына 6-10 сағат
6-10 часов в месяц
Айына 10 сағаттан артық
Более 10 часов в месяц
2
Статистикалық нысандарды тапсыру үшін жолға
қанша уақыт жұмсайсыз (бір реттік)?
Сколько времени затрачиваете на дорогу для
сдачи статистических форм (за один раз)?
сағат
часов
минут
минут
3
Статистикалық нысанды тапсыру үшін қанша уақыт
жұмсайсыз?
Сколько времени затрачивается на сдачу
статистической формы?
10 минуттан аз
Менее 10 минут
10-20 минут
20-30 минут
30-60 минут
1 сағаттан артық
Более 1 часа
4
Сіз берген деректердің құпиялылығы жеткілікті
қамтамасыз етілген бе?
Достаточно ли обеспечена конфиденциальность
Ваших данных?
Иә
Да
Жоқ
Нет
5
Қандай статистикалық нысандарды толтыру ең
қиын?*
Какие статистические формы наиболее трудно
заполнять?*
6
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің жұмысына қаншалықты
қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены работой Агентства
Республики Казахстан по статистике?
Толық қанағаттандырмайды
Полностью не удовлетворен
50 % - дан аз
Менее чем на 50 %
50 %-дан 75 %-ға
На 50-75 %
75 % астам
Более 75 %
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
7
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
аумақтық органдарының жұмысына қаншалықты
қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены работой
территориальных органов Агентства Республики
Казахстан по статистике?
Толық қанағаттандырмайды
Полностью не удовлетворен
50 % - дан аз
Менее чем на 50 %
50 %-дан 75 %-ға
На 50-75 %
75 % астам
Более 75 %
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
8
Сіз статистикалық нысандарды электрондық түрде
тапсырасыз ба?
Сдаете ли Вы статистические формы в электронном
виде?
Иә
Да
Жоқ
Нет
9
Сізде статистикалық нысандарды электрондық
түрде тапсырған кезде қиындықтар туындайды ма?
Қандай? **
Возникают ли у Вас затруднения при сдаче
статистических форм в электронном виде? Какие? **
10
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің www.stat.gov.kz сайтын
пайданаласыз ба?
Пользуетесь ли Вы сайтом Агентства Республики
Казахстан по статистике – www.stat.gov.kz?
Иә
Да
Жоқ
Нет
11
Сізге қажетті ақпарат www.stat.gov.kz сайтында
бар ма?
Имеется ли на сайте www.stat.gov.kz необходимая
для Вас информация?
Иә
Да
Жоқ
Нет
12
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің
жұмысын жақсарту үшін не істеу қажет деп
ойлайтыныңыз туралы хабарлаңызшы ***
Пожалуйста, сообщите, что считаете нужным
сделать для улучшения работы Агентства
Республики Казахстан по статистике***
*Статистикалық нысандары көрсетіледі
*Указываются статистические формы
**Қиындықтарды жазыңыз
**Опишите затруднения
***Өз ұсыныстарыңызды жазыңыз
***Напишите Ваши предложения
Ынтымақтастығыңыз үшін алғыс айтамыз!
Благодарим за сотрудничество!
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Инструкция по заполнению статистической формы
общегосударственного статистического наблюдения
"Опрос респондентов"

8-40
40 сағаттан
артық
более 40
Статистикалық нысанды www.stat.gov.kz сайтынан алуға болады
Статистическую
форму можно получить на
сайте www.stat.gov.kz
Статистикалық нысан коды
1662110
Код статистической
формы
1662110
Q-001
Жылына бір рет
Один раз в год
Респонденттердің пікіртерімі
Опрос респондентов
Статистикалық нысандарды ұсынатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады
Представляют юридические и физические лица, представляющие статистические формы
Тапсыру мерзімі 10 қыркүйекке дейін
Срок представления до 10 сентября
Кұрметті респондент!
Уважаемый респондент!
Сізді осы сауалнаманы толтыруыңызды сұраймыз. Алынған мәліметтер статистика органдарының жұмысын жақсарту үшін пайдаланатын болады.
Просим Вас заполнить данную анкету. Полученные сведения будут использованы для улучшения работы органов статистики.
1
Сіз статистикалық нысандарды толтыру үшін қанша уақыт жұмсайсыз (бір айда орта есеппен)?
Сколько времени Вы затрачиваете на заполнение
статистических форм (в среднем в месяц)?
Айына бір сағаттан аз
Менее одного часа в месяц
Айына 1-5 сағат
1-5 часов в месяц
Айына 6-10 сағат
6-10 часов в месяц
Айына 10 сағаттан артық
Более 10 часов в месяц
2
Статистикалық нысандарды тапсыру үшін жолға қанша уақыт жұмсайсыз (бір реттік)?
Сколько времени затрачиваете на дорогу для
сдачи статистических форм (за один раз)?
сағат
часов
минут
минут
3
Статистикалық нысанды тапсыру үшін қанша уақыт жұмсайсыз?
Сколько времени затрачивается на сдачу
статистической формы?
10 минуттан аз
Менее 10 минут
10-20 минут
20-30 минут
30-60 минут
1 сағаттан артық
Более 1 часа
4
Сіз берген деректердің құпиялылығы жеткілікті қамтамасыз етілген бе?
Достаточно ли обеспечена конфиденциальность
Ваших данных?
Иә
Да
Жоқ
Нет
5
Қандай статистикалық нысандарды толтыру ең қиын?*
Какие статистические формы наиболее трудно
заполнять?*
6
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің жұмысына қаншалықты қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены работой Агентства
Республики Казахстан по статистике?
Толық қанағаттандырмайды
Полностью не удовлетворен
50 % - дан аз
Менее чем на 50 %
50 %-дан 75 %-ға
На 50-75 %
75 % астам
Более 75 %
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
7
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі аумақтық органдарының жұмысына қаншалықты қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены работой
территориальных органов Агентства Республики
Казахстан по статистике?
Толық қанағаттандырмайды
Полностью не удовлетворен
50%-дан аз
Менее чем на 50 %
50%-дан 75%-ға
На 50-75 %
75 % астам
Более 75 %
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
8
Сіз статистикалық нысандарды электрондық түрде тапсырасыз ба?
Сдаете ли Вы статистические формы в электронном
виде?
Иә
Да
Жоқ
Нет
9
Сізде статистикалық нысандарды электрондықтүрде тапсырған кезде қиындықтар туындайды ма? Қандай? **
Возникают ли у Вас затруднения при сдаче
статистических форм в электронном виде? Какие? **
10
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің www.stat.gov.kz сайтын
пайданаласыз ба?
Пользуетесь ли Вы сайтом Агентства Республики
Казахстан по статистике – www.stat.gov.kz?
Иә
Да
Жоқ
Нет
11
Сізге қажетті ақпарат www.stat.gov.kz сайтында бар ма?
Имеется ли на сайте www.stat.gov.kz необходимая
для Вас информация?
Иә
Да
Жоқ
Нет
12
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жұмысын жақсарту үшін не істеу қажет деп ойлайтыныңыз туралы хабарлаңызшы ***
Пожалуйста, сообщите, что считаете нужным
сделать для улучшения работы Агентства
Республики Казахстан по статистике***
*Статистикалық нысандары көрсетіледі
*Указываются статистические формы
**Қиындықтарды жазыңыз
**Опишите затруднения
***Өз ұсыныстарыңызды жазыңыз
***Напишите Ваши предложения
Ынтымақтастығыңыз үшін алғыс айтамыз!
Благодарим за сотрудничество!
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
төрағасы
міндетін атқарушының
2010 жылғы 18 тамыздағы
№ 222 бұйрығына
2-қосымша

(код 1662110, индекс - Q-001, периодичность один раз в год)
1. Настоящая инструкция разработана в соответствии с подпунктом 7) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и детализирует порядок заполнения статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Опрос респондентов" (код 1662110, индекс Q-001, периодичность один раз в год).
2. Статистическая форма "Опрос респондентов" (код 1662110, индекс Q-001, периодичность один раз в год) заполняется респондентами вручную, согласно перечню вопросов, указанных в столбце 1. Ко всем вопросам (за исключением вопросов № 5, № 9, № 12) имеются варианты ответов, указанные в столбце 2. Напротив каждого ответа имеется ячейка для заполнения. При выборе ответа респондент проставляет галочку в ячейку напротив выбранного варианта ответа. Для открытых вопросов (вопросы № 5, № 9, № 12) в конце таблицы даны пояснения. Данные вопросы помечены символами *, **, ***. В ответе на вопрос № 5 респондент указывает наименование статистических форм, которые вызывают затруднения при заполнении. В ответе на вопрос № 9, респондент описывает затруднения, которые возникают у него при сдаче статистических форм в электронном виде. В ответе на вопрос № 12 респондент пишет свои замечания и рекомендации, которые на его взгляд могли бы улучшить работу Агентства Республики Казахстан по статистике.
Приложение 3 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Мемлекеттік статистика
органдары құпиялылығына
кепілдік береді
Конфиденциальность
гарантируется органами
государственной статистики
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
төрағасыміндетін
атқарушының 2010 жылғы
18 тамыздағы № 222
бұйрығына 3-қосымша
Жалпы мемлекеттік
статистикалық байқау
бойынша статистикалық нысан
Статистическая форма по
общегосударственному
статистическому наблюдению
Приложение 3 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Аумақтық органға
тапсырылады
Представляется
территориальному органу
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған
уақыт, сағат (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической
формы, час (нужное обвести)
1 сағатқа
дейiн
до 1
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан
артық
более 40
Статистикалық
нысанды
www.stat.gov.kz
сайтынан алуға
болады
Статистическую форму
можно получить на
сайте www.stat.gov.kz
Статистикалық нысан
коды
1672110
Код статистической
формы
1672110
Q-002
Жылына бір рет
Один раз в год
Пайдаланушылардың пікіртерімі
Опрос пользователей
Статистикалық ақпаратты пайдаланатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Представляют юридические и физические лица, использующие статистическую информацию
Тапсыру мерзімі 10 қыркүйекке дейін
Срок представления до 10 сентября
Кұрметті пайдаланушы!
Уважаемый пользователь!
Сізді осы сауалнаманы толтыруыңызды сұраймыз. Алынған мәліметтер статистика
органдарының жұмысын жақсарту үшін пайдаланатын болады.
Просим Вас заполнить данную анкету. Полученные сведения будут использованы для
улучшения работы органов статистики.
1
Сіз пайдаланушылардың қандай санатына
жатасыз?
К какой категории пользователей вы
относитесь?
Мемлекеттік органдар
Государственные органы
Бизнес
Бизнес
Оқу орындары
Учебные заведения
Басқа
Другое
2
Қолжетімді (жарияланған) статистикалық
ақпараттардың көлемімен Сіз қаншалықты
қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены объемом
доступной (публикуемой) статистической
информации?
Менің сұрауыма сәйкес келмейді,
кеңейтуді талап етеді
Не соответствует моим запросам,
требуется расширить
Негізінде жеткілікті
В основном достаточно
3
Сіз ақпарат ұсыну нысанымен қаншалықты
қанағаттандыңыз?
Насколько Вы удовлетворены формой
представления информации?
Толық қанағаттандым
Полностью удовлетворен
Көбірек кестелер (диаграммалар,
суреттер) қажет
Нужно больше графиков
(диаграммы, рисунки)
Көбірек талдамалық ақпараттар
қажет
Нужно больше аналитической
информации
Басқа (көрсетіңіз)
Другое (укажите)
4
Ресми статистиканың деректерін
қаншалықты дәйекті деп санайсыз?
Насколько достоверными считаете данные
официальной статистики?
Дәйекті емес
Недостоверные
50 % - дан аз
Менее чем на 50 %
50 %-дан - 75 %-ға
На 50-75 %
75 % астам
Более 75 %
Толық сенемін
Полностью доверяю
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
5
Ақпаратты қандай тәсілмен алғыңыз
келеді?
Каким способом хотели бы получать
информацию?
Жазылу арқылы
По подписке
Аңықтама қызметі арқылы
Через справочную службу
Деректер қорына (соның ішінде
Интернет арқылы) тікелей қол
жеткізу
Прямой доступ к базам данных
(в том числе через Интернет)
Басқа (көрсетіңіз)
Другое (укажите)
6
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің www.stat.gov.kz сайтын
пайдаланасыз ба?
Пользуетесь ли Вы сайтом Агентства
Республики Казахстан по статистике –
www.stat.gov.kz
Иә
Да
Жоқ
Нет
7
Сізге қажетті ақпарат www.stat.gov.kz
сайтында бар ма ?
Имеется ли на сайте www.stat.gov.kz
необходимая для Вас информация?
Иә
Да
Жоқ
Нет
8
Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің жұмысын жақсарту үшін не
істеу қажет деп ойлайтыныңыз туралы
хабарлаңызшы? *
Пожалуйста, сообщите, что считаете
нужным сделать для улучшения работы
Агентства Республики Казахстан по
статистике? *
* Өз ұсыныстарыңызды жазыңыздар
* Напишите Ваши предложения
Ынтымақтастығыңыз үшін алғыс айтамыз!
Благодарим за сотрудничество!
Приложение 4 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Инструкция по заполнению статистической формы
общегосударственного статистического наблюдения
«Опрос пользователей»

«Респонденттердің пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын (коды 1662110, индексі Q-001, кезеңділігі жылына бір рет) толтыру жөніндегі нұскаулық
1. Осы нұсқаулық «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабы 7) тармақшасына сәйкес әзірленген және «Респонденттердің пікіртерімі» (коды 1662110, индексі Q-001 нысанына кезеңділігі жылына бір рет) жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру тәртібін нақтылайды.
2. «Респонденттердің пікіртерімі» статистикалық нысаны (коды 1662110, индексі Q-001, кезеңділігі жылына бір рет) 1-бағанда көрcетiлген сұрақтардың тiзiмiне сәйкес респонденттердің қолымен толтырылады. Барлық сұрақтар үшін (№ 5, № 9, № 12 сұрақтарынан басқа) жауаптардың нұсқалары 2 бағанда көрcетiлген. Әрбiр жауапқа қарама-қарсы толтыруға арналған торкөз бар. Жауапты таңдағанда, респондент таңдаған жауап нұсқасына қарама-қарсы белгi қояды. Ашық сұрақтар үшін (№ 5, № 9, № 12 сұрақтар) кестенiң соңында түсініктеме берiлген. Бұл сұрақтар *, **, *** символдарымен белгiленген. № 5 сұрақтың жауабында респондент, толтырған кезде қиындық туғызатын статистикалық нысанның атауын көрсетеді. № 9 сұрақтың жауабында респондент, статистикалық нысандарды электрондық түрде тапсырған кезде туындаған қиындықтарды сипаттайды. № 12 сұрақтың жауабында респондент, өзінің көзқарасы бойынша, Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жұмысын жақсарту жөніндегі өз тiлектерiн жазады.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасы
міндетін атқарушының
2010 жылғы 18 тамыздағы
№ 222 бұйрығына
3-қосымша
Мемлекеттік статистика
органдары құпиялылығына
кепілдік береді
Конфиденциальность
гарантируется органами
государственной статистики
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
төрағасы міндетін
атқарушының 2010 жылғы
18 тамыздағы № 222
бұйрығына 3-қосымша
Жалпы мемлекеттік
статистикалық байқау
бойынша статистикалық нысан
Статистическая форма по
общегосударственному
статистическому наблюдению
Приложение 3 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от 18 августа 2010 года № 222
Аумақтық органға
тапсырылады
Представляется
территориальному органу
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған
уақыт, сағат (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической
формы, час (нужное обвести)
1 сағатқа
дейiн
до 1
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан
артық
более 40
Статистикалық
нысанды
www.stat.gov.kz
сайтынан алуға
болады
Статистическую форму
можно получить на
сайте www.stat.gov.kz
Статистикалық нысан
коды
1672110
Код статистической
формы
1672110
Q-002
Жылына бір рет
Один раз в год
Пайдаланушылардың пікіртерімі
Опрос пользователей
Статистикалық ақпаратты пайдаланатын заңды және жеке тұлғалар тапсырады.
Представляют юридические и физические лица, использующие статистическую информацию
Тапсыру мерзімі 10 қыркүйекке дейін
Срок представленя до 10 сентября
Кұрметті пайдаланушы!
Уважаемый пользователь!
Сізді осы сауалнаманы толтыруыңызды сұраймыз. Алынған мәліметтер статистика
органдарының жұмысын жақсарту үшін пайдаланатын болады.
Просим Вас заполнить данную анкету. Полученные сведения будут использованы для
улучшения работы органов статистики.
1
Сіз пайдаланушылардың қандай санатына
жатасыз?
К какой категории пользователей вы
относитесь?
Мемлекеттік органдар
Государственные органы
Бизнес
Бизнес
Оқу орындары
Учебные заведения
Басқа
Другое
2
Қолжетімді (жарияланған) статистикалық ақпараттардың көлемімен Сіз қаншалықты қанағаттанасыз?
Насколько Вы удовлетворены объемом
доступной (публикуемой) статистической
информации?
Менің сұрауыма сәйкес келмейді, кеңейтуді талап етеді
Не соответствует моим запросам,
требуется расширить
Негізінде жеткілікті
В основном достаточно
3
Сіз ақпарат ұсыну нысанымен қаншалықты қанағаттандыңыз?
Насколько Вы удовлетворены формой
представления информации?
Толық қанағаттандым
Полностью удовлетворен
Көбірек кестелер (диаграммалар, суреттер) қажет
Нужно больше графиков
(диаграммы, рисунки)
Көбірек талдамалық ақпараттар қажет
Нужно больше аналитической
информации
Басқа (көрсетіңіз)
Другое (укажите)
4
Ресми статистиканың деректерін қаншалықты дәйекті деп санайсыз?
Насколько достоверными считаете данные
официальной статистики?
Дәйекті емес
Недостоверные
50%-дан аз
Менее чем на 50%
50 %-дан-75%-ға
На 50-75%
75% астам
Более 75%
Толық сенемін
Полностью доверяю
Жауап беруге қиналамын
Затрудняюсь ответить
5
Ақпаратты қандай тәсілмен алғыңыз
келеді?
Каким способом хотели бы получать
информацию?
Жазылу арқылы
По подписке
Аңықтама қызметі арқылы
Через справочную службу
Деректер қорына (соның ішінде Интернет арқылы) тікелей қол жеткізу
Прямой доступ к базам данных
(в том числе через Интернет)
Басқа (көрсетіңіз)
Другое (укажите)
6
Сіз Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің www.stat.gov.kz сайтын пайдаланасыз ба?
Пользуетесь ли Вы сайтом Агентства
Республики Казахстан по статистике –
www.stat.gov.kz
Иә
Да
Жоқ
Нет
7
Сізге қажетті ақпарат www.stat.gov.kz
сайтында бар ма ?
Имеется ли на сайте www.stat.gov.kz
необходимая для Вас информация?
Иә
Да
Жоқ
Нет
8
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жұмысын жақсарту үшін не істеу қажет деп ойлайтыныңыз туралы хабарлаңызшы? *
Пожалуйста, сообщите, что считаете
нужным сделать для улучшения работы
Агентства Республики Казахстан по
статистике? *
* Өз ұсыныстарыңызды жазыңыздар
* Напишите Ваши предложения
Ынтымақтастығыңыз үшін алғыс айтамыз!
Благодарим за сотрудничество!
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
төрағасының
2010 жылғы 18 тамыздағы
№ 222 бұйрығына
4-қосымша

(код 1672110, индекс – Q-002, периодичность один раз в год)
1. Настоящая инструкция разработана в соответствии с подпунктом 7) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и детализирует порядок заполнения статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Опрос пользователей" (код 1672110, индекс Q-002, периодичность один раз в год).
2. Статистическая форма "Опрос пользователей" (код 1672110, индекс Q-002, периодичность один раз в год) заполняется респондентами вручную, согласно перечню вопросов, указанных в столбце 1. Ко всем вопросам (за исключением вопроса № 8) имеются варианты ответов, указанные в столбце 2. Напротив каждого ответа имеется ячейка для заполнения. При выборе ответа, респондент проставляет галочку в ячейку напротив выбранного варианта ответа. Для открытого вопроса (вопрос № 8) в конце таблицы дано пояснение. Данный вопрос помечен символом *. В ответе на вопрос № 8 респондент пишет свои замечания и рекомендации, которые на его взгляд могли бы улучшить работу Агентства Республики Казахстан по статистике.

«Пайдаланушылардың пікіртерімі» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын (коды 1672110, индексі Q-002, кезеңділігі жылына бір рет) толтыру жөніндегі нұсқаулық
1. Осы нұсқаулық «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабы 7) тармақшасына сәйкес әзірленген және «Пайдаланушылардың пікіртерімі» (коды 1672110, индексі Q-002 нысанына кезеңділігі жылына бір рет) жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру тәртібін нақтылайды.
2. «Пайдаланушылардың пікіртерімі» статистикалық нысан (коды 1672110, индексі Q-002, кезеңділігі жылына бір рет) 1-бағанда көрсетілген сұрақтардың тiзiмiне сәйкес респонденттердің қолымен толтырылады. Барлық сұрақтарға (№ 8 сұрақтан басқа) жауаптардың нұсқаулары 2-бағанда көрcетiлген. Әрбiр жауапқа қарама-қарсы толтыруға арналған торкөз бар. Жауапты таңдағанда, респондент таңдаған жауап нұсқасына қарама-қарсы белгi қояды. Ашық сұрақ үшін (№8 сұрақ), кестенiң соңында түсініктеме берiлген. Бұл сұрақ * символмен белгiленген. №8 сұрақтың жауабында респондент, өзінің көзқарасы бойынша, Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жұмысын жақсарту жөніндегі өз тiлектерiн жазады.