О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2006 года № 23-10-482п "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 6 декабря 2010 года № 23-1148п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2010 года № 659. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16 ноября 2016 года № 158-2247.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16.11.2016 № 158-2247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», от 29 апреля 2010 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам профилактики правонарушений» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 29 мая 2006 года № 23-10-482п «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 441, опубликовано в газетах «Астана хабары» от 24 июня 2006 года, № 96-98; «Вечерняя Астана» от 20 июня 2006 года, № 91) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении квоты рабочих мест в городе Астане»;
в пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

"Астана қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 29 мамырдағы № 23-10-482қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 06 желтоқсандағы N 23-1148қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 659 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 158-2247 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 16.11.2016 № 158-2247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық бұзушылық профилактикасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2010 жылғы 29 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 29 мамырдағы № 23-10-482қ қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 441 болып тіркелді, "Астана хабары" газетінде 2006 жылғы 24 маусымдағы 96-98; "Вечерняя Астана" газетінде 2006 жылғы 20 маусымдағы 91 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы";
1-тармақтағы "орындарына квота" деген сөздер "орындарының квотасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім
И.Тасмағамбетов