О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане
Решение маслихата города Астаны от 30 марта 2010 года N 322/45-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 апреля 2010 года N 623. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 27.06.2019 № 395/52-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года № 202/31-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 апреля 2009 года за № 569, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 43 от 21 апреля 2009 года, "Вечерняя Астана" № 47 от 21 апреля 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
В. Петрущак
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
Приложение
к решению маслихата
города Астаны

Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы № 322/45-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 623 болып енгізілді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 27.06.2019 № 395/52-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 495-бабының 9–тармағына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 202/31-IV "Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 17 сәуірде № 569 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 сәуірде № 43 "Астана хабары", 2009 жылғы 21 сәуірде № 47 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы
В. Петрущак
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының