О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года N 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Астаны от 5 мая 2010 года N 352/47-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 мая 2010 года N 632. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 мая 2011 года № 449/62-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12.05.2011 № 449/62-IV.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2010 года за № 610, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 21 января 2010 года № 6, "Вечерняя Астана" от 21 января 2010 года № 8) следующее изменение:
1) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Ю. Келигов
Секретарь
маслихата города Астаны                    В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
"Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭ и БП)                                  Б. Сағын
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 5 мая 2010 года № 352/47-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV
Бюджет города Астаны на 2010 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

«Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы № 352/47-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 632 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 449/62-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.05.2011 № 449/62-IV шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2010 жылдың 19 қаңтарында № 610 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 6 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 8 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1) аталған шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                          Ю. Келигов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
ММ (ЭжБЖБ) бастығы                              Б. Сағын
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 5 мамырдағы
№ 352/47-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 284/42-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

32 105,0
020
Предоставление специальных социальных услуг
для инвалидов с психоневрологическими
заболеваниями, в психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях)
230 691,0
022
Предоставление специальных социальных услуг
для детей-инвалидов с психоневрологическими
патологиями в детских психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях)
274 446,0
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
11 987,0
025
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе уволенным в
запас (отставку), проходившим военную службу
в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной Войне

32 105,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
230 691,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 446,0
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
11 987,0
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу