О внесении дополнения в постановление акимата города Степногорска от 11 декабря 2009 года № А-8/523а "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 2 июня 2010 года А-3/204. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 7 июля 2010 года № 1-2-132. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20 января 2012 года № А-1/32
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20.01.2012 № А-1/32 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» от 11 декабря 2009 года № а-8/523а (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-122, опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) прошедшие медико-социальную реабилитацию наркологические больные».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
3. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А. Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ города Степногорска»   Ф. Жукова

"Халықтың мақсатты топтарына кіретін қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-8/523а қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 2 маусымдағы № А-3/204 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 шілдеде № 1-2-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012.01.20 № А-1/32 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың мақсатты топтарына кіретін қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № ә-8/523а (нормативтік құқықтық кесімдерінің Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-122 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшасымен толықтырылсын:
«10) әлеуметтік – медициналық сауықтырудан өткен наркологиялық науқастар»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
3. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А. Никишов
«КЕЛIСIЛДI»
«Степногорск қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының м.а.                            Ф. Жукова