О присвоении наименований улицам села Сергеевка, села Самарка, села Ащиколь
Решение акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 9 августа 2010 года № 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 10 сентября 2010 года № 1-5-144
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учҰтом мнения населения, аким Сергеевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Сергеевка, села Самарка, села Ащиколь:
1) село Сергеевка:
улице №1 - наименование имени Абая Кунанбаева;
улице №2 - наименование имени Абылайхана;
улице №3 - наименование имени Мухтара Ауэзова;
улице №4 - наименование Жастар;
улице №5 - наименование Сарыарка;
улице №6 - наименование Кокше;
улице №7 - наименование Казахстан;
улице №8 - наименование имени Ильяса Есенберлина;
улице №9 - наименование имени Шокана Уалиханова;
улице №10 - наименование имени Жамбыла;
улице №11 - наименование Мектеп;
улице №12 - наименование Есиль;
улице №13 - наименование Желтоксан;
улице №14 - наименование имени Аманкелды;
улице №15 - наименование Жибек жолы;
улице №16 - наименование имени Кенесары;
2) село Самарка:
улице №1 - наименование Достык;
улице №2 - наименование Жастар;
улице №3 - наименование Дала;
улице №4 - наименование Мектеп;
улице №5 - наименование Есиль;
улице №6 - наименование Енбек;
улице №7 - наименование Бейбитшилик;
3) село Ащиколь:
улице №1 - наименование Женис;
улице №2 - наименование Мадениет;
улице №3 - наименование Жасыл;
улице №4 - наименование Есиль;
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня их официального опубликования.
Аким Сергеевского
сельского округа                           К.Жусупбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Отдел архитектуры и градостроительства
Атбасарского района"                       М.Жанабаев
Начальник государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков
Атбасарского района"                       С.Бекенова

Сергеевка ауылының, Самарка ауылының, Ащыкөл ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сергеевка селолық округі әкімінің 2010 жылғы 9 тамыздағы № 19 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қыркүйекте № 1-5-144 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы Сергеевка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылының", "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Сергеевка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып Сергеевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сергеевка ауылының, Самарка ауылының, Ащыкөл ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Сергеевка ауылы:
№ 1 көшеге – Абай Құнанбаев атындағы атауы;
№ 2 көшеге – Абылайхан атындағы атауы;
№ 3 көшеге – Мұхтар Әуезов атындағы атауы;
№ 4 көшеге – Жастар атауы;
№ 5 көшеге - Сарыарқа атауы;
№ 6 көшеге – Көкше атауы;
№ 7 көшеге – Қазақстан атауы;
№ 8 көшеге – Ілияс Есенберлин атындағы атауы;
№ 9 көшеге – Шоқан Уәлиханов атындағы атауы;
№ 10 көшеге – Жамбыл атындағы атауы;
№ 11 көшеге – Мектеп атауы;
№ 12 көшеге - Есіл атауы;
№ 13 көшеге – Желтоқсан атауы;
№ 14 көшеге - Аманкелді атындағы атауы;
№ 15 көшеге – Жібек жолы атауы;
№ 16 көшеге – Кенесары атындағы атауы;
2) Самарка ауылы:
№ 1 көшеге – Достық атауы;
№ 2 көшеге – Жастар атауы;
№ 3 көшеге – Дала атауы;
№ 4 көшеге – Мектеп атауы;
№ 5 көшеге – Есіл атауы;
№ 6 көшеге – Еңбек атауы;
№ 7 көшеге – Бейбітшілік атауы;
3) Ащыкөл ауылы:
№ 1 көшеге – Жеңіс атауы;
№ 2 көшеге – Мәдениет атауы;
№ 3 көшеге – Жасыл атауы;
№ 4 көшеге – Есіл атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап колданысқа енгізіледі.
Сергеевка ауылдық
округінің әкімі                            Қ.Жүсіпбеков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Атбасар ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              З.Кенжебаев
«Атбасар ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              С.Бекенова