О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2010 года № 3338. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 5 июля 2011 года № 07-01-02/255.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 05.07.2011 № 07-01-02/255.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 26 января 2010 года № 12-13, следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "83 754 404,5" заменить цифрами "84 498 181,5", в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "54 073 987,5" заменить цифрами "54 817 764,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "86 059 641,6" заменить цифрами "86 905 768,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "-202 105,1" заменить цифрами "-207 716,1",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "1 953 431,1" заменить цифрами "1 959 042,1";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "425 150" заменить цифрами "322 800", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "425 150" заменить цифрами " 322 800";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 2 528 282" заменить цифрами " -2 522 671";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 528 282" заменить цифрами "2 522 671".
2) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"Учесть в областном бюджете на 2010 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в сумме 629 763 тысячи тенге, в том числе:

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 309 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 26 шілдеде № 3338 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 шілдедегі № 07-01-02/255 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.07.05 № 07-01-02/255 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 "2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 12-13 жарияланған облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"83 754 404,5" деген цифрлар "84 498 181,5" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"54 073 987,5" деген цифрлар "54 817 764,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"86 059 641,6" деген цифрлар "86 905 768,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"-202 105,1" деген цифрлар "-207 716,1" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"1 953 431,1" деген цифрлар "1 959 042,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"425 150" деген цифрлар "322 800" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"425 150" деген цифрлар "322 800" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 528 282" деген цифрлар "-2 522 671" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 528 282" деген цифрлар "2 522 671" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) мынадай мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
"2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен 629 763 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:

63 790
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
14 582
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 873
04
9
261
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
58 347
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
195 000
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
89 592
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
55 658
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 290
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
421 500
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
105 350
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
68 993
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 677 190
271
Управление строительства области
3 483 394
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
895 028
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 595 556
037
Строительство и реконструкция объектов образования
992 810
05
Здравоохранение
17 205 799,4
2
Охрана здоровья населения
377 234
253
Управление здравоохранения области
377 234
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
100 510
006
Услуги по охране материнства и детства
150 489
007
Пропаганда здорового образа жизни
124 768
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

63 790
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14 582
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 873
04
9
261
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
58 347
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
195 000
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
89 592
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
55 658
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 290
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар алалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
421 500
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 350
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 993
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 677 190
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 483 394
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
895 028
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 595 556
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
992 810
05
Денсаулық сақтау
17 205 799,4
2
Халықтың денсаулығын қорғау
377 234
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
377 234
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
100 510
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
150 489
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
124 768
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

941 771
271
Управление строительства области
6 080 655
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 080 655
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 918 310
1
Социальное обеспечение
817 576
256
Управление координации занятости и социальных программ области
453 366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
182 308
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
271 058
06
1
261
Управление образования области
364 210
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
364 210
2
Социальная помощь
968 829
256
Управление координации занятости и социальных программ области
968 829
003
Социальная поддержка инвалидов
83 697
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
104 709
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
444 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16 391
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

941 771
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 080 655
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 080 655
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 918 310
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
817 576
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
453 366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
182 308
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 058
06
1
261
Облыстың білім басқармасы
364 210
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
364 210
2
Әлеуметтiк көмек
968 829
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
968 829
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
83 697
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 709
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
444 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 391
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

225 587
06
2
256
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
94 445
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
131 905
256
Управление координации занятости и социальных программ области
131 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 917
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
62 628
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 360
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 793 541
1
Жилищное хозяйство
3 229 896
271
Управление строительства области
3 229 896
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
07
1
271
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
207 146
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 436 750
2
Коммунальное хозяйство
5 117 607
271
Управление строительства области
1 316 726
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
684 857
028
Газификация населенных пунктов

225 587
06
2
256
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94 445
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
131 905
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
131 905
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 917
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
62 628
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 360
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 793 541
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 229 896
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 229 896
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
07
1
271
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
207 146
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 436 750
2
Коммуналдық шаруашылық
5 117 607
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 316 726
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
684 857
028
Елді мекендерді газдандыру

408 258
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5 596
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
218 015
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 800 881
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
35 455
004
Газификация населенных пунктов
741 424
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 152
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
145 200
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 461 134
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366 256
07
2
279
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
299 267
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
72 493
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
671 500
3
Благоустройство населенных пунктов
446 038
271
Управление строительства области
446 038
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
446 038
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 306 736
1
Деятельность в области культуры
2 511 436
262
Управление культуры области
1 329 168
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
26 673
003
Поддержка культурно-досуговой работы
173 564
004
Увековечение памяти деятелей государства
87 800
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

408 258
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5 596
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
218 015
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 800 881
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 455
004
Елді мекендерді газдандыру
741 424
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 152
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
145 200
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 461 134
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
366 256
07
2
279
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 267
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 493
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
671 500
3
Елді-мекендерді көркейту
446 038
271
Облыстың құрылыс басқармасы
446 038
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
446 038
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 306 736
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 511 436
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 329 168
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 673
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
173 564
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
87 800
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету

46 528
013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
99 005
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
25 847
263
Управление внутренней политики области
229 212
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
80 377
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
146 240
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 595
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 219 474
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
3 219 474
271
Управление строительства области
850 000
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
850 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 369 474
007
Развитие теплоэнергетической системы
2 369 474
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 265 566
1
Сельское хозяйство
844 125
255
Управление сельского хозяйства области
811 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
64 053
002
Поддержка семеноводства
82 352
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 654
010
Государственная поддержка племенного животноводства
189 938
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
34 174
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
473
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 100
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
417 359
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 200
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
32 822
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
32 822
2
Водное хозяйство
2 140 403
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

46 528
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 005
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 847
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
229 212
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 377
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
146 240
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 595
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 219 474
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
3 219 474
271
Облыстың құрылыс басқармасы
850 000
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
850 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 369 474
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2 369 474
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 265 566
1
Ауыл шаруашылығы
844 125
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
811 303
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 053
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 352
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 654
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
189 938
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
34 174
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
473
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 100
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
417 359
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 200
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
32 822
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 822
2
Су шаруашылығы
2 140 403
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

2 847
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
130 046
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
130 046
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
42 137
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
39 751
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 386
271
Управление строительства области
49 966
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
41 691
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 275
272
Управление архитектуры и градостроительства области
37 943
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 023
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
10 000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
920
11
2
272
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
3 813 731
1
Автомобильный транспорт
2 303 013
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 303 013
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 837 982
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
139 731
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
325 300
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 510 718
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 510 718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
30 551
002
Развитие транспортной инфраструктуры
33 150
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
227 411
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
284
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
604 400
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
402 600
12
9
268
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

2 847
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
130 046
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
130 046
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
42 137
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 751
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 386
271
Облыстың құрылыс басқармасы
49 966
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 691
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 275
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
37 943
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 023
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
920
11
2
272
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 000
12
Көлiк және коммуникация
3 813 731
1
Автомобиль көлiгi
2 303 013
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 303 013
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 837 982
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
139 731
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
325 300
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 510 718
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 510 718
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 551
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
33 150
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
227 411
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
284
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
604 400
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 600
12
9
268
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер