О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24 декабря 2010 года № 243. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 14 января 2011 года за № 3-6-114. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях реализации решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 461 436,4 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления - 334 418 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 69 221 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 376 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 056 421,4 тысяч тенге;
2) затраты - 2 517 653,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 27 830 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 28 721 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 891 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -84 046,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 84 046,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.02.2011 № 264; 28.03.2011 № 275; от 26.04.2011 № 288; от 26.07.2011 № 294; от 20.10.2011 № 324; от 04.11.2011 № 327 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящего судна;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина;
доходы от коммунальной собственности;
доходы от аренды имущества, находящиеся в коммунальной собственности района;
поступления от реализации товаров (работ и услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района;
поступления от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.

2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда № 3-6-114 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9-бабы, 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының
6-бабына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімін іске асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 461 436,4 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 334 418 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 221 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 376 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 056 421,4 мың теңге;
2) шығындар – 2 517 653,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 27 830 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 721 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -84 046,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 84 046,7 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 264; 2011.03.28 № 275; 2011.04.26 № 288; 2011.07.26 № 294; 2011.10.20 № 324; 2011.11.04 № 327 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды және жеке тұлғаларға, жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бензин мен жанармайға акциздер (авиациялық бензинді қоспағанда);
жер учаскесін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым;
аудандық маңыздағы жалпы пайдаланатын және елді мекендердегі автомобиль жолы бойындағы сыртқы жарнамаларды (көз көрімдік) орналастыру үшін алым;
мемлекеттік бажы;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
аудандық коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің
тауарларын (жұмыс пен қызмет) сатудан түсетін түсімдер;
аудан бюджетіне түсетін өзге де салық емес түсімдер;
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүліктерді сатудан түсетін түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағандағы, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға алу құқығын сатудан түсетін түсімдер.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм, начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" установлено:
с 1 января 2011 года:
1) минимальный размер заработной платы – 15 999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 15 999 тенге.
5. В соответствии с пунктом 10 решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" предусмотрена на 2011 год субвенция, передаваемая из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 310 611 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
12 391 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
31 560 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4096 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5 541 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
3 921,3 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
1 800 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому;
6 886 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
9 446 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

3. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларын асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының “2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8-бабына сәйкес:
2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 15999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 15999 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 “2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімінің 10-тармағына сәйкес, 2011 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция 1 310 611 мың теңге сомасында көзделді.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 12 391 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 31 560 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 096 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде мультимедиялық және лингафондық кабинеттер құруға – 5 541 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 3 921,3 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 1 800 мың теңге;
ата-анасының қарауынсыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 6 886 мың теңге;
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 9 446 мың теңге.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 275; от 26.07.2011 № 294; от 20.10.2011 № 324; от 04.11.2011 № 327 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожной карты бизнеса 2020":
2 550 тысяч тенге – на организацию молодежной практики.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2011 № 324; (вводится в действие с 01.01.2011).
7-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 12 436 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 275 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 26.04.2011 № 288; от 20.10.2011 № 324 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
31 769 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда;
42 000 тысяч тенге – на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
320 947 тысяч тенге - на реконструкцию объектов водоснабжения населенных пунктов;
0 тысяч тенге – на разработку ПСД по проекту "Реконструкция внутрипоселкового водопровода в селе Акколь (Приозерное) Каргалинского района";
0 тысяч тенге – на разработку ПСД по проекту "Строительство объектов водоснабжения в селе Велиховка Каргалинского района";
4 500 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Распределение указанных сумм трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.02.2011 № 264; 28.03.2011 № 275; от 26.07.2011 № 294; от 04.11.2011 № 327 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:

Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 275; 2011.07.26 № 294; 2011.10.20 № 324; 2011.11.04 № 327 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау бағыттары бойынша ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
жастар практикасын ұйымдастыруға – 2 550 мың теңге.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.10.20 № 324 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша жалпы сомасы 12 436 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 275 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.04.26 № 288; 2011.10.20 № 324(2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте, республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерден дамуға ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына үй салуға – 31 769 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға– 42 000 мың теңге;
елді мекендердің сумен қамту нысандарын жаңартуға – 320 947 мың теңге;
"Қарғалы ауданы Ақкөл (Приозерное) селосының поселкеішілік суқұбырын жаңарту" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге – 0 мың теңге;
"Қарғалы ауданы Велиховка ауылының су құбырының құрылысы" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге - 0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға - 4 500 мың теңге.
Көрсетілген даму трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 264, 2011.03.28 № 275; 2011.07.26 № 294; 2011.11.04 № 327 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері көзделсін:

9 875 тысяч тенге – на проведение областной молодежной марафон-эстафеты "Расцвет села – расцвет Казахстана";
0 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда;
0 тысяч тенге – на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
49 844 тысяч тенге – на строительство административного здания акимата в селе Бадамша Каргалинского района;
12 015,1 тысяч тенге – на разработку ПСД с проведением государственной экспертизы на реконструкцию сетей электроснабжения магистрального водовода села Бадамша Каргалинского района;
165 683 тысяч тенге – на реконструкцию объектов водоснабжения населенных пунктов;
830 тысяч тенге – на организацию работы по выдаче разовых талонов Каргалинского района;
120 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
14 600 тысяч тенге - на подготовку к отопительному сезону 2011-2012 годы;
на разработку проектно-сметной документации для реконструкции тепловых сетей в селе Бадамша - 2 100 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации для реконструкции центральной и мини котельных села Бадамша - 900,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 275; от 26.04.2011 № 288; от 26.07.2011 № 294; от 20.10.2011 № 324 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление из республиканского бюджета бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализаций мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан в сумме 28 721 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2011 № 324 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2011 № 324 (вводится в действие с 01.01.2011).
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.

"Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі" облыстық жастар марафон эстафетасын өткізуге – 9 875 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға – 0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 0 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы әкімдіктің әкімшілік ғимаратын салуға – 49 844 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы су магистралының электрмен қамту жүйесін жаңартуға мемлекеттік сараптама жүргізумен ЖСҚ әзірлеуге – 12 015,1 мың теңге;
елді мекендердің сумен қамту нысандарын жаңартуға – 165 683 мың теңге;
Қарғалы ауданының біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыруға – 830 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 120 мың теңге;
2011-2012 жылдарға арналған жылыту маусымы дайындығына - 14 600 мың теңге;
Бадамша селосының жылу жүйелерін жаңартуға жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 2 100 мың теңге;
Бадамша селосындағы орталық және шағын қазандықтарын жаңартуға жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 900,0 мың теңге.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер мен даму трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 275; 2011.04.26 № 288; 2011.07.26 № 294; 2011.10.20 № 324 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте, Қазақстан Республикасы Үкіметі белгілеген шарттарға сәйкес, республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдарға, селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік несиелерге – 28 721 мың теңге ескерілсін.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.10.20 № 324 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының 2011 жылға арналған резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.10.20 № 324 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
12. Аудандық бюджеттің секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, ауданның 2011 жылға арналған бюджетінің орындалу үдерісінде 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

004
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 243
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2011 № 324 (вводится в действие с 01.01.2011).
Перечень
бюджетных программ аульных (сельских) округов на 2011 год

004
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсанның
№ 243 шешіміне
5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.10.20 № 324 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2011 жылға арналған бюджетте ауылдық (селолық) округ бағдарламаларының
ТІЗБЕСІ