Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 16 июня 2010 года N 34-202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июля 2010 года N 2056. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-176
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 25.07.2018 № 34-176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата М. Мырзагалиев
Секретарь
областного маслихата А. Сыдык
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 16 июня 2010 года N 34-202 "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области"

Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы N 34-202 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 19 шілдеде 2056 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 25.07.2018 № 34-176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. бүкіл мәтін бойынша және қосымшасында "ставкаларын", "ставкалары" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" сөздеріне ауыстырылсын – Алматы облыстық мәслихатының 12.05.2016 № 2-17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 487-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Мырзағалиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы А. Сыдық
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 маусымдағы
"Алматы облысының жер үсті
көздеріндегі су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлемақы
мөлшерлемелерін белгілеу
туралы" N 34-202 шешіміне
қосымша

Сноска. Приложение с изменениями, решением маслихата Алматинской области от 12.05.2016 № 2-17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных
источников Алматинской области
N
Вид специального
водопользования
Единицы
измерения
Ставки платы
1
Жилищно-эксплуатационные
и коммунальные услуги
тиын/куб.метр

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Алматы облыстық мәслихатының 12.05.2016 № 2-17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
N п/п
Арнайы су пайдалану
түрлері
Өлшеу
бірліктері
Төлемақы
мөлшерлемелері
1
Тұрғын үй-пайдалану және
коммуналдық қызмет көрсету
тиын/текше метр