Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление Акимата города Тараз Жамбылской области от 27 декабря 2010 года № 1107. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 28 января 2011 года № 6-1-124
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-20 Закона Республики Казахстан № 149 от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз» (Г. Олжабаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мадиеву Сару Кабылбековну.
Аким города                                Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Департамента юстиции
Жамбылской области"
Н. Егинбаев
27 декабря 2010 года
Начальник
государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Тараз Жамбылской области"
С. Мельников
27 декабря 2010 года
Начальник
государственного учреждения
"Управления внутренних дел города Тараз
Департамента внутренних дел
Жамбылской области"
К. Досанов
27 декабря 2010 года
Приложение
к постановлению акимата города Тараза
№ 1107 от 27 декабря 2010 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Таразского  городского акимата от 13.04.2011 № 244 (вводится в действие с 01.04.2011).
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Специализированное предприятие «Жасыл-Тараз» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение города

2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 1107 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарында 6-1-124 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Олжабаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Сара Қабылбекқызы Мәдиеваға жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б.Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысының
Әділет департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Н.Егінбаев
27 желтоқсан 2010 жыл
"Жамбыл облысы Тараз қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.Мельников
27 желтоқсан 2010 жыл
"Жамбыл облысы Ішкі істер
департаментінің Тараз қалалық
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
К.Досанов
27 желтоқсан 2010 жыл
Тараз қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1107 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ескерту. қосымшаға өзгерістер енгізілді - Тараз қаласының әкімдігінің 2011.04.13 № 244 (2011.04.13 қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi (тенге)
2011 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Тараз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмiнiң «Жасыл-Тараз» мамандандырылған кәсiпорын шаруашылық жүргiзу құқығындағы» мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру