О внесении изменений в решение IV cессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Решение ХХV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 марта 2010 года N 227. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 14 апреля 2010 года N 8-5-89. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением XХIII сессии городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-50 от 08 февраля 2008 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" от 16 апреля 2008 года N 7), внесены изменения и дополнения решением XIV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 123 "О внесении изменений и дополнений в решение IV cессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-67 от 19 марта 2009 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 марта 2009 года N 12), решением XIX сессии Каражалского городского Маслихата от 16 июля 2009 года N 172 "О внесении изменений и дополнений в решение IV cессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-76 от 7 августа 2009 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 8 августа 2009 года N 32), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 4) слова "неработающие получатели государственных пособий по инвалидности I и II группы, в том числе" исключить;
подпункты 5), 7) исключить.

Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының N 41 "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХV сессиясының 2010 жылғы 17 наурыздағы N 227 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде N 8-5-89 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және қалалық Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XХIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 41 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тiркеу Тізіміне 2008 жылғы 8 ақпанда N 8-5-50 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2008 жылғы 16 сәуiрдегi N 7 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XIV сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының N 41 "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 123 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тiркеу Тізіміне 2009 жылғы 19 наурызда N 8-5-67 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған) және Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 16 шілдедегі XIХ сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 41 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 172 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тiркеу Тізіміне 2009 жылғы 7 тамызда N 8-5-76 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2009 жылғы 8 тамыздағы N 32 санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
4) тармақшада "I және II топтардағы мүгедектігі бойынша мемлекеттік жәрдемақы алатын жұмыссыздар, оның ішінде" деген сөздер алынып тасталсын;
5), 7) тармақшалары алынып тасталсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXV сессии                    Ж. Сериков
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов

2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың әлеуметтiк сала және құқық қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ХХV сессияның төрағасы                     Ж. Серіков
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов