О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 23 июля 2010 года № 26/299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 июля 2010 года № 2074
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 03 июля 2010 года № 703 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 26 декабря 2009 года № 210) следующие изменения и дополнение:
Утвердить областной бюджет на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 61 004 832 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 897 720 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 524 763 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 391 тысяча
тенге;
поступлениям трансфертов – 31 580 958 тысяч тенге;
2) затраты – 61 151 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 439 298 тысяч тенге, в том
числе:
бюджетные кредиты – 948 664 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 366 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 389 912 тысячи
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 390 931 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 019
тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 975 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
975 735 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
в строке:
«Бейнеускому району» цифры «81,2» заменить цифрами «84,0»;
«Каракиянскому району» цифры «94,7» заменить цифрами «41,8»;
«городу Актау» цифры «9,0» заменить цифрами «9,8»;
«городу Жанаозен» цифры «87,3» заменить цифрами «81,3».
в подпункте 6):
в строке:
«Бейнеускому району» цифры «82,1» заменить цифрами «83,0»;
«Каракиянскому району» цифры «94,0» заменить цифрами «41,0»;
«Тупкараганскому району» цифры «100» заменить цифрами «96,9»;
«городу Актау» цифры «12,1» заменить цифрами «11,1».

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/299 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 шілдеде № 2074 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңына және «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 703 Қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2061 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы № 206 - 207 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2010 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 004 832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 897 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 524 763 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 391 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 31 580 958 мың теңге;
2) шығындар – 61 151 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 439 298 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 948 664 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 366 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 389 912 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 390 931 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1 019 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 975 735 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 975 735 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
мына жолдағы:
«Бейнеу ауданына» «81,2» сандары «84,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «94,7» сандары «41,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «9,0» сандары «9,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «87,3» сандары «81,3» сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
мына жолда:
«Бейнеу ауданына» «82,1» сандары «83,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «94,0» сандары «41,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «100» сандары «96,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12,1» сандары «11,1» сандарымен ауыстырылсын;

«городу Жанаозен» цифры «87,5» заменить цифрами «80,7».
в пункте 8-14:
цифры «20 008 335» заменить цифрами «20 172 035».
дополнить пунктом 8-19 следующего содержания:
8 - 19. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы «Нұрлы-көш» в сумме – 296 704 тысячи тенге.
Распределение указанной суммы бюджетам районов и городов определяется на основании постановления акимата области.
в пункте 9:

«Жаңаөзен қаласына» «87,5» сандары «80,7» сандарымен ауыстырылсын.
8 - 14 - тармақта:
«20 008 335» сандары «20 172 035» сандарымен ауыстырылсын.
мына мазмұндағы 8 - 19 тармақпен толықтырылсын:
8 - 19. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен «Нұрлы - көш» бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 296 704 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттердің көзделгені ескерілсін.
Аталған соманы аудандар мен қалалар бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9 - тармақта:

7 118
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
725 411
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
49 677
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 493 730
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
350 295
029
Методическая работа
18 425
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
102 425
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525
060
Подготовка и переподготовка кадров
311 193
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 718
271
Управление строительства области
4 510 396
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 884 734
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 119 083
037
Строительство и реконструкция объектов образования
506 579
05
Здравоохранение
13 497 617
253
Управление здравоохранения области
7 499 857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
60 445
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
797 493
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
85 715
006
Услуги по охране материнства и детства
67 930
007
Пропаганда здорового образа жизни
64 864
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
9 364
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами

7 118
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
725 411
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру,  техникалық және кәсіптік білім беру,  орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 677
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 493 730
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
350 295
029
Әдістемелік жұмыс
18 425
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
311 193
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
26 718
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 510 396
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 884 734
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 119 083
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
506 579
05
Денсаулық сақтау
13 497 617
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 499 857
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
60 445
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
797 493
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
85 715
006
Ана мен баланы қорғау
67 930
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
64 864
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
9 364
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

1 294 770
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
2 004 365
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
579 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
11 991
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
270 172
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
818
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 146
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
70 238
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
41 985
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
99 493
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
47 831
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
94 995
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
447 622
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
52 160
029
Областные базы спецмедснабжения
15 434
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений  медицинских организаций здравоохранения
23 000
033
Материально-техническое оснащение медицинских  организаций здравоохранения
1 311 622
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 843
271
Управление строительства области
5 997 760
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 997 760
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 284 668
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
841 596
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 987
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
67 852
003
Социальная поддержка инвалидов
42 452
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
64
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

1 294 770
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
2 004 365
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
579 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
11 991
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
270 172
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
818
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15 146
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
70 238
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
41 985
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
99 493
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
47 831
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
94 995
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
447 622
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
52 160
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
15 434
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
23 000
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 311 622
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 843
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 997 760
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 997 760
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 284 668
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен
әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
841 596
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 987
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда)
қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
67 852
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
42 452
011
Жәрдемақыларды және басқа да
әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
64
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы
әлеуметтік қызметтер көрсету

129 432
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
26 625
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
308 665
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
70 920
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
96 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 928
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
42 671
261
Управление  образования области
233 440
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
233 440
271
Управление строительства области
209 632
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
209 632
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 752 092
271
Управление строительства области
4 821 742
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 086 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

129 432
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік
қызметтер көрсету
26 625
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
308 665
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 920
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
ағымдағы нысаналы трансферттер
96 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай- ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол  жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 928
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 671
261
Облыстың білім беру басқармасы
233 440
015
Жетiм балаларды, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
233 440
271
Облыстың құрылыс басқармасы
209 632
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
209 632
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 752 092
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 821 742
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 086 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

3 378 700
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
211 836
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
145 206
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области
1 930 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
70 452
002
Создание информационных систем
846
004
Газификация населенных пунктов
802 852
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры  и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
529 006
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
527 194
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 818 739
259
Управление архивов и документации области
111 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
11 906
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
89 287
004
Создание информационных систем
6 600
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
320
007
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры и информации в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 346
260
Управление  туризма, физической культуры и спорта области
938 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне  в сфере туризма, физической культуры и спорта
28 154
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
22 720
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
876 115
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
600
013
Регулирование туристкой деятельности
10 651
262
Управление культуры области
994 758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
28 648
003
Поддержка культурно-досуговой работы
106 390
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
362 993
006
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

3 378 700
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
211 836
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
145 206
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 930 350
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 452
002
Ақпараттық жүйелер құру
846
004
Елдi мекендердi газдандыру
802 852
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
529 006
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
527 194
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
2 818 739
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
111 459
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
11 906
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
89 287
004
Ақпараттық жүйелер құру
6 600
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
320
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
3 346
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
938 240
001
Дене шынықтыру және спорт
басқармасының қызметін қамтамасыз ету
28 154
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
22 720
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
876 115
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600
013
Туристік қызметті реттеу
10 651
262
Облыстық мәдениет басқармасы
994 758
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 648
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
106 390
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
362 993
006
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу

182 171
010
Государственная поддержка племенного животноводства
45 000
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
9 745
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 677
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
20 047
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
113 986
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
45 470
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 701
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
117 589
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета  бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
53 671
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
63 918
271
Управление строительства области
2 071 104
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 071 104
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 544 486
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 544 486
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
178 258
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
28 344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
26 229
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 115
271
Управление строительства области
41 799
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
41 799
272
Управление архитектуры и градостроительства области
108 115
001
Услуги по реализации государственной политики  в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

182 171
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
45 000
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы
дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
9 745
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 677
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқада тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
20 047
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113 986
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 470
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 701
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
117 589
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік
жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 671
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 918
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 071 104
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 071 104
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 544 486
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 544 486
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
178 258
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
28 344
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 229
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 115
271
Облыстың құрылыс басқармасы
41 799
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
жөніндегі қызметтер
41 799
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
108 115
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер