О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 28/263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2010 года № 11-5-107
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы»решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091 от 24 декабря 2010 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 577 565 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 595 199 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 610 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 42 334 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов  – 1 927 422  тысячи тенге;
2) затраты – 5 560 051 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 059 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 4 000 тысяч тенге, в том  числе:
приобретение финансовых активов – 4 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 25 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 545 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 39 059 тысяч тенге;
погашение займов  - 95 099 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 81 585  тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мангистауского района от 11.02.2011 № 30/285 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.04.2011 № 32/296 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.08.2011 № 35/315 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.09.2011 № 36/322 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 № 37/336 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 № 38/340 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в бюджет
района в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) исключен решением маслихата Мангистауского района от 12.04.2011 № 32/296 (вводится в действие с 01.01.2011).;

2010 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/263 шешімі. Маңғыстау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 11-5-107 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» және 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-IV  «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы»Заңдарына, 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 2091 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 577 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 595 199 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12 610 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 42 334 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 927 422 мың теңге;
2) шығындар - 5 560 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 059 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 39 059 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 25 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 25 545 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 39 059 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 95 099 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 81 585 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерту енгізілді - Маңғыстау аудандық  мәслихатының 2011.02.11 № 30/285 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.12 № 32/296 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.02 № 35/315 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.07 № 36/322 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.03 № 37/336 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.09 № 38/340 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
2) алынып тасталды - Маңғыстау аудандық  мәслихатының 2011.04.12 № 32/296 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

3) индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществлющих деятельность по разовым талонам– 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
5) социальный налог - 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мангистауского района от 11.02.2011 № 30/285 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.04.2011 № 32/296 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.08.2011 № 35/315 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 № 37/336 (вводится в действие с 01.01.2011).
3. Предусмотреть из бюджета Мангистауского района на 2011 год в сумме 88 780 тысяч тенге бюджетные изъятию в областной бюджет.
4. Предоставить право:
1) на социальную помощь в честь праздничные и знаменительные даты:
к дню Победы на 9 мая участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 тенге;
к дню Победы лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере 60 000 тенге;
к дню Победы лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере 50 000 тенге;
к дню Победы вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак в размере 40 000 тенге;
к дню Победы участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988 - 1989 годах и инвалидам при последствий катастрофы на Чернобылской АЭС в размере 20 000 тенге;
к дню Победы лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 10 000 тенге;
к дню Победы проработавшим (прослуживщим), имеющие в трудовой книжке записи о работе не менее 6 - ти месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года или решения специальной комиссии об установлении стажа или труженикам тыла, имеющие архивную справку в размере 10 000 тенге;
другим категориям лиц, кроме приравненых к участникам Великой Отечественной войны (кроме вдовам ветеранов Великой Отечественной войны, не вступивщим в повторный брак) в размере 10 000 тенге;
К Международному дню пожилых (1 октября):
Одиноким пенсионерам по возрасту свыше 70-и лет в размере 2 месячного расчетного показателя;
К Международному дню инвалидов (второе воскресенье октября):
детям - инвалидам, получающим государственных социальных пособий и инвалидам всех категории - в размере 2 месячного расчетного показателя;
К дню Конституции Республики Казахстан (30 августа):
детям, получающим государственных социальных пособий по потере кормильца - в размере 2 месячного расчетного показателя;
Персональным пенсионерам республиканского значения в размере 60 – ти месячных расчетных показателей;
Персональным пенсионерам областного значения в размере 36 - ти месячным расчетным показателям.

3) Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
4) Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
5) Әлеуметтік салық - 100 пайыз.
Ескерту. 2 - тармаққа өзгерту енгізілді - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.02.11 № 30/285 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.12 № 32/296 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.02 № 35/315 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.03 № 37/336 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
3. 2011 жылға арналған Маңғыстау ауданының бюджетінен облыстық бюджетке 88 780 мың теңге сомасындағы бюджеттік алу белгіленсін.
4. Құқық берілсін:
1) Атаулы және мерекелік күндер құрметіне біржолғы әлеуметтік көмек:
Ұлы Жеңіс күніне 9 мамыр Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы 100 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға - 60 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға - 50 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің және соғыста қаза тапқан әскери жауынгерлердің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне - 40 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне 1988-1989 жылдары Чернобыль АЭС - індегі апаттық салдарын жоюға қатысқан және Чернобыль АЭС-індегі апаттық салдарынан мүгедек болған адамдарға - 20 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикасы Одағының ордендерімен және медальдарымен наградталған адамдарға - 10 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Жеңіс күніне 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес істегендер (қызмет еткендер) жұмыс істегені туралы еңбек кітапшасында жазбасы немесе стаж белгілеу арнайы комиссия шешімі немесе мұрағаттық анықтамасы бар тыл еңбеккерлеріне - 10 000 теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдардың басқа да санаттарына (Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған (жесірлерінен басқа) - 10 000 теңге мөлшерінде;
Дүниежүзілік қарттар күніне (1 қазан):
жасы 70 - тен асқан қартайған жалғызілікті зейнеткерлерге - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Дүниежүзілік мүгедектер күніне (жыл сайын қазанның екінші жексенбісі):
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын мүгедек балалар мен барлық топтағы мүгедектерге - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Қазақстан Республикасының Конституция күніне (30 тамыз):
асыраушысынан айырылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың балаларына - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Республикалық дәрежедегі дербес зейнеткерлерге - 60 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Облыстық дәрежедегі дербес зейнеткерлерге - 36 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.

2) Ежеквартальная выплата социальной помощи:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
3) Ежемесячно:
детям - инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в размере 5 месячного расчетного показателя;
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1 месячный расчетный показатель;
жилищное пособие семьям, превышающие доходы на душу одного члена семьи по установленному порядку используемой законодательством на покрытие коммунальных расходов в размере 1 месячный расчетный показатель;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца - в размере 1 месячного расчетного показателя.
4) Выплатить оплату обучения ежегодно, степендию ежемесячно студентам, относящим к социально - уязвивым слоям населения обучающие в высших учебных заведениях на основания гранта акима области.
5) Выплатить на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере 12 100 тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Мангистауского района от 12.04.2011 № 32/296 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Установить повышенные оклады (тарифные ставки) на 25 процентов педагогическим работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах.
6. Утвердить резерв акима района в сумме 4 257 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мангистауского района от 02.08.2011 № 35/315 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.09.2011 № 36/322 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 № 38/340 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Утвердить перечень бюджетных программ на 2011 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 4.
7 - 1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:

2) Тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек төлеуге:
мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға - 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
асыраушысынан айырылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың балаларына - 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
3) Ай сайын:
үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек;
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек;
коммуналдық шығын төлемдерінің ақысы жанбасылық табыстан артық отбасыларға қолданудағы заңнамамен белгіленген тәртіппен қаралған қаржы көлемінде тұрғын үй көмегі;
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
4) Облыс әкімінің гранты негізінде білім алушы халықтың әлеуметтік тұрғыдан осал топтарына жататын студенттерге оқу ақысы жыл сайын, степендия ай сайын төленсін.
5) Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау және фармацевтика, әлеуметтік қамту, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына біржолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12 100 теңге төленсін.
Ескерту. 4 - тармаққа өзгерту енгізілді - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.04.12 № 32/296 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау және фармацевтика, әлеуметтік қамту, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдары мамандарына 25% көтеріңкі жалақы (тарифтік мөлшерлеме)белгіленсін.
6. Аудан әкімдігінің резерві 4 257 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармаққа өзгерту енгізілді - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.08.02 № 35/315 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.07 № 36/322 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.09 № 38/340 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. 4 - қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
7 - 1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферт қарастырылғаны ескерілсін:

56 674 тысячи тенге - на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
24 576 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
32 449 тысяч тенге - на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
3 170 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
3 009 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей;
46 274 тысячи тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7 397 тысяч тенге - на реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
12 930 тысяч тенге - увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
3 575 тысяч тенге - оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020;
5 848 тысяч тенге - обеспечение деятельности центров занятости.
300 тысяч тенге - на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
22 920 тысяч тенге - на выплату социальной помощи обучающимся в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 - 1 в соответствии с решением маслихата Мангистауского района от 11.02.2011 № 30/285 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Мангистауского района от 12.04.2011 № 32/296 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.08.2011 № 35/315 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.09.2011 № 36/322 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 № 37/336 (вводится в действие с 01.01.2011).
7 - 2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1 324 998 тысяч тенге - на развитие водоснабжения;
160 591 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства на 2008 - 2010 годы;
221 151 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 - 2 в соответствии с решением маслихата Мангистауского района от 11.02.2011 № 30/285 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 № 37/336 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 № 38/340 (вводится в действие с 01.01.2011).

56 674 мың теңге - мемлекеттік білім беру тапсырысын мектепке дейінгі бiлiм беру мекемелерінде іске асыруға;
24 576 мың теңге - мемлекеттік негізгі орта және жалпы орта білім беретін мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
32 449 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретін мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
3 170 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге;
3 009 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
46 274 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізуге;
7 397 мың теңге - ауылдық жерлердегі әлеуметтік саланың мамандарына әлеуметтік қолдауды іске асыруға;
12 930 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға;
3 575 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге;
5 848 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге.
300 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына.
22 920 мың теңге - Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқитындарға әлеуметтік көмек төлеуге.
Ескерту. 7 - 1 - тармақпен толықтырылды - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.02.11 № 30/285 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен; өзгерту енгізілді - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.04.12 № 32/296 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.02 № 35/315 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.07 № 36/322 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.03 № 37/336 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7 - 2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде дамуға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
1 324 998 мың теңге - сумен жабдықтауды дамытуға;
160 591 мың теңге - 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес инженерлік - коммуникациялық инфра - құрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
221 151 мың теңге - мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысын салуға және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 7 - 2 - тармақпен толықтырылды - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.02.11 № 30/285 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.03 № 37/336 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.09 № 38/340 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

7 - 3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены в следующем объеме бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
39 059 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 - 3 в соответствии с решением маслихата Мангистауского района от 11.02.2011 № 30/285 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Т. Ерманов
Секретарь
районного маслихата                     Ж. Жапаков
«СОГЛАСОВАНО»
Шабикова Рима Нерражимовна
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»

7 - 3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредит қаржысы қарастырылғаны ескерілсін:
39 059 мың теңге – ауылдық жерлердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдауды іске асыруға.
Ескерту. 7 - 3 - тармақпен толықтырылды - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.02.11 № 30/285 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы                         Т.Ерманов
Аудандық Мәслихат
хатшысы                                 Ж.Жапақов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы

21 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 февраля 2011 года № 30/285
Районный бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Мангистауского района от 07.09.2011 № 36/322 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 № 37/336 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 № 38/340 (вводится в действие с 01.01.2011).
Кат.
Кл.
Пдк
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I.Доходы

21 желтоқсан 2010 ж
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 сәуірдегі
№ 32/296 шешіміне
1 қосымша
2011 жылдарға арналған бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау аудандық мәслихатының 2011.09.07 № 36/322 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.03 № 37/336 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.09 № 38/340 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
Сан
Сын
Ішкі
сын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер

410 508
006
Развитие системы водоснабжения
410 508
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
127 676
008
Освещение улиц населенных пунктов
47 070
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1070
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
79 536
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
200
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
152 301
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
87 291
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
87 291
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 786
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 363
010
Подготовка и участие членов  сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 515
006
Функционирование районных (городских) библиотек
35 984
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 724
002
Создание информационных систем
200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 224
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11 126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 898
004
Создание информационных систем
200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 725
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 264
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 461
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 261
005
Создание информационных систем
200
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 784
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 784
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов,  районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

410 508
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
410 508
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
127 676
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
47 070
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1070
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
79 536
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
200
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
152 301
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
87 291
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
87 291
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 786
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 363
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 515
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
35 984
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 724
002
Ақпараттық жүйелер құру
200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 224
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 126
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 898
004
Ақпараттық жүйелер құру
200
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 725
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
9 264
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 264
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 461
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 261
005
Ақпараттық жүйелер құру
200
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 784
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 784
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер