Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного
Решение маслихата Костанайской области от 3 декабря 2010 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2010 года № 3748. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27 марта 2025 года № 208
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27.03.2025 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 15.03.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки города Рудного (приложение 1).

Рудный қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 3748 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 208 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 27.03.2025 № 208 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда – Қостанай облысы мәслихатының 15.03.2017 № 132 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін (1-қосымша).

2. Утвердить границы оценочных зон земель города Рудного согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 15.03.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Ещанов
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Управление
земельных отношений акимата Костанайской области"
__________________________ Н. Абдуов
3 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 декабря 2010 года № 352
Поправочные коэффициенты
к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного
Номер
зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам
платы за земельные участки
1
2,0
2
1,6
3
1,4
4
1,0
5
0,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 3 декабря 2010 года № 352
Границы оценочных зон земель города Рудного
Сноска. Заголовок приложения 2 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 15.03.2017 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Рудный қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы мәслихатының 15.03.2017 № 132 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Есжанов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің жер
қатынастары басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін атқарушы
_______________________ Н. Абдуов
3 желтоқсан 2010 жыл
Мәслихаттың
2010 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының жер телімдері үшін төлемақының
базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың
нөмірі
Жер телімдері үшін төлемақының
базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенті
1
2,0
2
1,6
3
1,4
4
1,0
5
0,8
Мәслихаттың
2010 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 2-қосымша
Рудный қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 2-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда – Қостанай облысы мәслихатының 15.03.2017 № 132 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).