Об определении категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 297. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 1 июня 2010 года № 9-1-149.
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 03.07.2021 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет:
1) государственные служащие;
2) военнослужащие;
3) работники бюджетных организаций;
4) лица, занимающие государственные выборные должности.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 03.07.2021 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 3
Б. Абдрахманова
Исполняющая обязанности секретаря
Костанайского городского маслихата
Г. Уралова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
______________ Л. Кураева
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
________________ Н. Дорошок
Приложение
к решению маслихата
от 20 апреля 2010 года № 297
Категории граждан, расходы которых
по арендной плате за пользование жилищем в частном
жилищном фонде возлагаются на местный бюджет
Сноска. Приложение исключено решением маслихата города Костаная Костанайской области от 03.07.2021 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың санаттарын айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 297 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 маусымда № 9-1-149 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 03.07.2021 № 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың мынадай санаттары айқындалсын:
1) мемлекеттік қызметшілер;
2) әскери қызметшілер;
3) бюджеттік ұйымдардың қызметкерлері;
4) мемлекеттік сайланбалы қызмет атқаратын адамдар.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 03.07.2021 № 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 3 сайлау
округі бойынша депутаты
Б. Әбдірахманова
Қостанай қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Г. Уралова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Л. Кураева
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2010 жылғы 20 сәуірдегі
№ 297 шешіміне қосымша
Жеке тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны
үшiн жалдау ақысының шығыстары жергiлiктi бюджетке
жүктелетiн азаматтар санаты
Ескерту. Қосымша алып тасталды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 03.07.2021 № 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).