О бюджете города Рудного на 2011-2013 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 декабря 2010 года № 392. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 декабря 2010 года № 9-2-175
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3744, постановление акимата города Рудного от 20 декабря 2010 года № 1356 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 648 796,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 854 815,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 324,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 166 956,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 600 701,3 тысячи тенге;
2) затраты – 8 325 118,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 182 519 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 182 519 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 141 159,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 141 159,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 18.04.2011 № 430; с изменениями от 20.07.2011 № 468 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.09.2011 № 491 (вводится в действие с 01.01.2011); от 28.10.2011 № 508 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.11.2011 № 528 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Принять к сведению, что размер бюджетного изъятия в областной бюджет из городского бюджета города Рудного на 2011 год составляет в сумме 2 800 411,0 тысяч тенге. Учесть, что объем бюджетных субвенций передаваемых из областного бюджета в бюджет города Рудного в 2011 году составляет 0 тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2011 год в сумме 27410,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 20.07.2011 № 468 (вводится в действие с 01.01.2011).

Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 9-2-175 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3744, Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 1356 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап, Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 648 796,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 854 815,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 324,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 166 956,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 600 701,3 мың теңге;
2)2) шығындар – 8 325 118,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 182 519 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 182 519 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 141 159,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -141 159,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011.04.18 № 430; өзгерту енгізілді - 2011.07.20 № 468 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.14 № 491 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.28 № 508 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.11 № 528 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының 2011 жылға арналған қалалық бюджетінен облыстық бюджетке алынатын бюджеттік алымдардың көлемі 2 800 411,0 мың теңге сомасын құрайтыны екендігі назарға алынсын. 2011 жылы Рудный қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 0 теңге құрайтыны ескерілсін.
3. Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 27410,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011.07.20 № 468 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Рудного на 2011 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2011 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2011 год согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
четырнадцатой очередной сессии,
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________________ О. Рабченюк
23.12.2010 г.
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_____________ М. Дуспулов
23.12.2010 г.
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
______________ С. Искуженов
23.12.2010 г.
Приложение 1
к решению маслихата

4. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2011 жылға Горняцк поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2011 жылға Қашар поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он төртінші
кезекті сессиясының төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша
салық департаменті Рудный қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________________ О. Рабченюк
23.12.2010 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ М. Досболов
23.12.2010 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Қостанай облысы
бойынша салық департаментінің
Рудный қаласы салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ О. Рабченюк
23.12.2010 ж.
Мәслихаттың