О внесении дополнений в постановление акимата от 1 февраля 2010 года № 41 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 июня 2010 года № 286. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 21 июля 2010 года № 9-4-166. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 29 марта 2011 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 29.03.2011 № 160 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 11) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", Стандартом оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением акимата Костанайской области от 30 января 2008 года № 106, решением Лисаковского городского маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 1 февраля 2010 года № 41 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-4-161, опубликовано 18 марта 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Социальная помощь молодежи, относящейся к социально защищаемым слоям населения, молодежи из семей с доходами ниже прожиточного минимума и обучающимся за счет средств местного бюджета, для возмещения расходов связанных со стоимостью обучения при получении высшего образования";
в приложении 2 к указанному постановлению:
пункт 1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на социальную помощь молодежи для возмещения расходов связанных со стоимостью обучения:
документ, подтверждающий место учебы и размер оплаты за обучение;
молодежи, относящейся к социально защищаемым слоям населения документ, подтверждающий статус;
молодежи из семей с доходами ниже прожиточного минимума – справка о доходах за квартал, предшествующий кварталу обращения".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с января 2010 года.
Аким города Лисаковска В. Радченко
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Лисаковска"
________________ Г. Бермухамбетова
Исполняющий обязанности начальника
ГУ "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
_________________ Н. Турлубекова

Әкімдіктің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 41 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 маусымдағы № 286 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде № 9-4-166 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 29.03.2011 № 160 (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі Заңының 5-бабы 11) тармақшасына, Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 106 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына, "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Лисаков қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 41 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-161 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 наурызда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Жоғары білім алу кезінде оқудың құнына байланысты шығыстарды өтеу үшін халықтың әлеуметтік қорғалған топтарына жататын жастарға, табысы күнкөріс деңгейінен төмен отбасылардың жастарына және жергілікті бюджет қаражаты есебінен оқитындарға әлеуметтік көмек";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) оқудың төлемақы құнына байланысты шығыстарды өтеу үшін жастарға әлеуметтік көмекке:
оқу орнын және оқуға төлемақы мөлшерін растайтын құжат;
халықтың әлеуметтік қорғалмаған топтарына жататын жастарға мәртебесін растайтын құжат;
табыстары күнкөріс деңгейінен төмен отбасылардан шыққан жастарға - өтініш жасаған тоқсанның алдындағы тоқсанға табыстары туралы анықтама".
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға өзінің күшін таратады.
Лисаков қаласының әкімі В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" ММ бастығы
__________________ Г. Бермұхамбетова
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
ММ бастығының міндетін атқарушы
___________________ Н. Турлубекова