Об установлении единых ставок фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 июля 2010 года № 189. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 3 августа 2010 года № 9-7-121. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статей 421, 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района в месяц согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
Д. Койшибаев
Секретарь
районного маслихата
А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по Аулиекольскому району"
Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
____________________ Алиев К.Х.
Приложение
к решению маслихата
от 7 июля 2010 года № 189
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Бильярдный стол
3

Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 7 шілдедегі № 189 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының басқармасында 2010 жылғы 3 тамызда № 9-7-121 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 421, 422 баптарының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессияның төрағасы
Д. Қойшыбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша Салық
Департаментінің "Әулиекөл
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы
____________ Әлиев Қ.Х.
Мәслихаттың
2010 жылғы 7 шілдедегі
№ 189 шешіміне қосымша
Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Бильярд үстелі
3