О внесении изменений в решение маслихата от 5 ноября 2009 года № 204 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 23 декабря 2010 года № 317. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 января 2011 года № 9-12-151. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 89
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20.12.2012 № 89 (вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 5 ноября 2009 года № 204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-126, опубликовано 26 ноября 2009 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
слова "для физических лиц" заменить словами "для граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 2 указанного решения:
слова "для физических лиц" заменить словами "для граждан Республики Казахстан, оралманов;
в приложении 1 указанного решения:
слова "для физических лиц" заменить словами "для граждан Республики Казахстан, оралманов";
в приложении 2 указанного решения:
слова "для физических лиц" заменить словами "для граждан Республики Казахстан, оралманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель четырнадцатой
сессии                                     А. Тюлюбаев
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое
управление по Карабалыкскому
району Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
______________ Н. Ахметкалиев

"Біржолғы талонның құнын бекіту туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 204 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 317 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 9-12-151 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 89 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңы 36 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Біржолғы талонның құнын бекіту туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 204 шешіміне (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 9-12-126 тіркелді, "Айна" аудандық газетінде 2009 жылғы 26 қарашада жарияланды) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
"жеке тұлғалар үшін" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 тармағында:
"жеке тұлғалар үшін" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
"жеке тұлғалар үшін" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 тармағында:
"жеке тұлғалар үшін" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он төртінші сессия
төрағасы                                   А. Төлебаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарабалық
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
_________ Н. Ахметқалиев