О внесении изменения в решение маслихата от 15 января 2010 года № 262 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 декабря 2010 года № 390. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 29 декабря 2010 года № 9-14-142. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 01.04.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов" от 15 января 2010 года № 262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-120, опубликовано 26 февраля 2010 года в районной газете "Арна") следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 слова "кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата К. Балапанова
Секретарь Костанайского
районного маслихата А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по Костанайскому
району налогового Департамента по Костанайской
области налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________________ Б. Сулейменов

Мәслихаттың 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 390 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 9-14-142 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-120 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 26 ақпандағы аудандық "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацындағы "Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 386-бабының 1-1-тармағында көрсетілгеннен басқа" сөздері жойылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға таратылады.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігінің
салық комитеті Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Қостанай ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________________ Б. Сулейменов