Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2011 год
Решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 381. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 декабря 2010 года за N 872. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 07 декабря 2011 года N 493
Сноска. Утратило силу решением XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 07.12.2011 N 493 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2011 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 30 ноября 2009 года № 262 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2010 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 831 от 25 декабря 2009 года и опубликовано в газете «Алматы ақшамы» 29 декабря 2009 года № 152 и «Вечерний Алматы» 29 декабря 2009 года № 158).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций маслихата города Алматы (Калаков С.М..) и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
XXXIV-й сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва                     О. Печеник
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                     Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXXIV-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 13 декабря 2010 года № 381
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2011 год
Вид специального водопользования
Бас-
сейны
рек,
озер,
морей
Жилищно-
эксплуа-
тацион-
ные и
комму-
наль-
ные
услуги.
(тиын/1
м3)
Промыш-
лен-
ность,
включая
тепло-
энер-
гетику.
тиын/1м
3)
Сель-
ское
хозяй-
ство
(тиын/
3)
Прудовые
хозяй-
ства,
осущест-
вляющие
забор из
водных
источ-
ников
(тиын/1м3
)
Рыбное
хозяйство,
потреби-
тели,
произво-
дящие
отлов
рыбы на
водных
источниках
(тиын/
килограмм)
Гид-
ро-
энер-
ге-
тика,
тиын/
1квт.
час)
Вод-
ный
тран-
спорт,
(тиын/
1т.км)
Бас-
сейн
рек и
озер
Балхаш
и Ала-
коль
8,1

2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХІV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 381 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 872 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 493 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011.12.07 № 493 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабына және Қазақстан Республикасы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексінің 487 бабының 1 тармағына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 262 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 25 желтоқсанда № 831 болып тіркелген, «Алматы Ақшамы» газетінде 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 және «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылдың 29 желтоқсанда № 158 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (C.М.Қалақов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХХІV сессиясының
төрағасы                                О. Печеник
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXIV сессиясының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 381 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған Алматы қаласы
бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрлері
Өзен-
дер,
көлдер,
теңіз-
дер
алқап
тары
Үй-жайға
пайдалану
және
Комму-
налдық
қызмет,
(тиын/1
текше м.)
Өнеркә-
сіп, жылу
энергети-
касын
қосқанда,
(тиын/1
текше м.)
Ауыл
шаруашы-
лығы
(тиын/1
текше
м.)
Су көзде-
рінен су
алуды
жүзеге
асыратын
тоған
шаруашы-
лықтары,
(тиын/1
текше м.)
Балық
шаруашы-
лығы, су
көздері-
нен балық
аулайтын
тұтынушы
лар,
(тиын/
кило-
грамм)
Гидроэнер-
гетика,
(тиын/1
кВт.
сағат)
Су
транс-
порты,
(тиын/т.
шақырым)
Балқаш  және
Алакөл
көлде-
рінің
және
өзен-
дердің алаб-
тары
8,1