Об установлении стоимости разовых талонов по городу Петропавловску на 2010 год
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 17 февраля 2010 года N 13-1-172
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), на основании среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов по городу Петропавловску на 2010 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Петропавловского городского маслихата согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата          городского маслихата
А. Мишин                                   Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению внеочередной XXIII сессии
Петропавловского городского маслихата IV созыва

2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 ақпанда N 13-1-172 тіркелді
«Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Заңы 36-бабының 6-тармағына сәйкес, орташа күндік хронометраждық бақылау және зерттеулер мәліметтерінің негізінде Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылға Петропавл қаласы бойынша бір жолдық талондар құны осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімге 3-қосымшаға сәйкес Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Мишин                                   Р. Сыздықов
Петропавл қалалық мәслихатының IV шақырылған
XXIII кезектен тыс сессиясының

от 29 января 2010 года № 2
Стоимость разовых талонов по городу Петропавловску на 2010 год для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Реализация газет и журналов, кроме
стационарных точек
75
Реализация семян, а так же
посадочного материала (саженцы,
рассада), кроме стационарных точек
460
Реализация бахчевых культур, кроме
стационарных точек
1500
Реализация живых цветов, выращенных
на дачных и придомовых участках
150
Реализация продуктов подсобного
сельского хозяйства, садоводства,
огородничества и дачных участков
380
Оказание услуг владельцами личными
тракторами по обработке земельных
участков
300
Приложение 3
к решению внеочередной XXIII сессии
Петропавловского городского маслихата IV созыва
от 29 января 2010 года № 2
Перечень утративших силу некоторых решений Петропавловского городского маслихата
1. Решение внеочередной VII сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1331 от 18 августа 2004 года, опубликовано в газете «Добрый вечер» от 27 августа 2004 года № 35).
2. Решение Петропавловского городского маслихата от 7 июля 2006 года № 7 «О внесении дополнения и изменений в решение внеочередной VII сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-48 от 8 августа 2006 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 18 августа 2006 года № 35 и «Проспект СК» от 18 августа 2006 года № 33).
3. Решение Петропавловского городского маслихата от 21 декабря 2006 года № 5 «О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной VII сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-60 от 25 января 2007 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 9 февраля 2007 года № 6 и «Проспект СК» от 9 февраля 2007 года № 6).
4. Решение Петропавловского городского маслихата от 27 февраля 2007 года № 7 «О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной VII сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-67 от 4 апреля 2007 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 4 мая 2007 года № 6 и «Проспект СК» от 4 мая 2007 года № 16).

2010 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешіміне
2-қосымша
Эпизодтық сипаттағы қызметпен айналысатын жеке тұлғалар үшін Петропавл қаласы бойынша 2010 жылға арналған бір жолғы талондардың құны
Газет және жорналдарды ату,
стационарлық нүктелерден басқа
75
Тұқым, сонымен қатар егу
материалдарын (көшеттер),
стационарлық нүктелерден басқа
460
Бақша дақылдарын сату, стационарлық
нүктелерден басқа
1500
Үй жанындағы учаскеде және саяжайда
өсірілген тірі гүлдерді сату
150
Қосалқы ауыл шаруашылық, бау
шаруашылығық, бақша шаруашылық
өнімдерін сату
380
Жеке трактор иелерімен жер
учасклерін өңдеу жөніндегі қызмет
көрсету
300
Петропавл қалалық мәслихатының IV шақырылған
XXIII кезектен тыс сессиясының
2010 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешіміне
3-қосымша
Петропавл қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің бөлек түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі VІІ кезектен тыс сессиясының № 9 шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 18 тамыздың 1331 нөмірінде тіркелген, «Добрый вечер» газетінің 2004 жылғы 27 тамыздың 35 нөмірінде жарияланған).
2. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің бөлек түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі VІІ кезектен тыс сессиясының № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2006 жылғы 7 шілдедегі № 7 шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 8 тамыздың 13-1-48 нөмірінде тіркелген, «Қызылжар нұры» газетінің 2006 жылғы 18 тамыздың 35 нөмірінде және «Проспект СК» газетінің 2006 жылғы 18 тамыздың 33 нөмірінде жарияланған).
3. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің бөлек түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі VІІ кезектен тыс сессиясының № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 5 шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 25 қаңтардың 13-1-60 нөмірінде тіркелген, «Қызылжар нұры» газетінің 2007 жылғы 9 ақпанның 6 нөмірінде және «Проспект СК» газетінің 2007 жылғы 9 ақпанның 6 нөмірінде жарияланған).
4. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің бөлек түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі VІІ кезектен тыс сессиясының № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы  № 7 шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 4 сәуірдің 13-1-67 нөмірінде тіркелген, «Қызылжар нұры» газетінің 2007 жылғы 4 мамырдың 6 нөмірінде және «Проспект СК» газетінің 2007 жылғы 4 мамырдың 16 нөмірінде жарияланған).

5. Решение внеочередной XVIII сессии Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года № 4 «О внесении дополнений и изменений в решение внеочередной VII сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 9 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-158 от 4 августа 2009 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 5 августа 2009 года № 95 и «Северный Казахстан» от 5 августа 2009 года № 94).

5. «Петропавл қаласы бойынша төлемдердің бөлек түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі VІІ кезектен тыс сессиясының № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі кезектен тыс ХVІІІ сессиясының № 4 шешімі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 4 тамыздың 13-1-158 нөмірінде тіркелген, «Солтүстік Қазақстан» газетінің 2009 жылғы 5 тамыздың 94 нөмірінде және «Северный Казахстан» газетінің 2009 жылғы 5 тамыздың 94 нөмірінде жарияланған).