Об утверждении единой ставки фиксированного налога
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2010 года N 24-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 6 августа 2010 года N 13-4-106. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 4 июля 2018 года № 29-1
Сноска. Утратило силу решением Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 04.07.2018 № 29-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Тіркелген салық бірыңғай ставкаларды бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 маусымдағы N 24-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда N 13-4-106 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 шілдедегі № 29-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 04.07.2018 № 29-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога в месяц для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Акжарского района согласно приложению.

Қазақстан Республиканың 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" заңының 6-бабына Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің 422-бабының 2-тармағына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақжар ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бір айда тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 20.12.2011 N 39-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 11 марта 2005 года № 16-3 "Об утверждении ставки фиксированного суммарного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1550 от 29 марта 2005 года, опубликованное 16 апреля 2005 года № 15 в газете "Дала дидары").

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 39-3 Шешімімен (бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. 2005 жылғы 11 наурыздағы № 16-3 "Белгіленген салық жиынтығының мөлшерін бекіту туралы" (2005 жылдың 16 сауірдегі № 15 "Дала Дидары" газетінде жарияланған, 2005 жылдың 29 наурызында № 1550 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізімінде мемлекеттік тіркеуден өткен) шешімінің күші жойылсын.