Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2010 года N 352. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 30 декабря 2010 года N 13-5-121. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2013 года N 143
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 09.04.2013 N 143
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ (далее по тексту - Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 357 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 357 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, согласно действующему законодательству Республики Казахстан на соответствующий финансовый год. Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 352 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 13-5-121 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі N 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 09.04.2013 N 143 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі, ұйымдар тізбесі, (бұдан әрі мәтін бойынша - Тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 357 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 357 адам.
4. Қаржылық жылға сәйкес Қазақстан Республикасының қолданыстағы  заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмысшылардың ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Жұмыс берушімен жұмысшылар арасында бекітілген қарастырылған еңбек шартында, қоғамдық жұмыс шарты екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс - 1 сағат, еңбек шартын жұмыс уақытын ұйымдастыру иілгіш формада қолданылсын.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

7. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата района от 14 апреля 2010 года № 94 «Об организации общественных работ в 2010 году в районе имени Габита Мусрепова» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-112 от 6 мая 2010 года, опубликованное в районных газетах «Есіл өңірі» от 17 мая 2010 года за № 20, «Новости Приишимья» от 17 мая 2010 года за № 20);
2) постановление акимата района от 17 мая 2010 года № 128 «О внесении изменений в постановление акимата района от 14 апреля 2010 года № 94 «Об организации общественных работ в 2010 году в районе имени Габита Мусрепова» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-114 от 24 мая 2010 года, опубликованное в районной газете «Новости Приишимья» от 31 мая 2010 года за № 22).
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
9. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                               М. Тасмаганбетов
Утверждено постановлением акимата района
от 20 декабря 2010 года № 352
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
№п\п
Наименова-
ние организаций
Виды общественных работ
Объемы работ
Количество человек
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевско
го сельского округа"

7. Күші жойылды деп танылсын:
1) «2010 жылы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 94 қаулысы (аудандық газеттерде 2010 жылғы 17 маусымдағы № 20 «Есіл өңірі» 2010 жылғы 17 маусымдағы № 20 «Новости Приишимья» жарияланған, 2010 жылғы 6 маусымдағы № 13-5-112 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тіркелімінде тіркелген);
2) «2010 жылы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» аудан әкімінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 128 қаулысы (2010 жылғы 31 маусымдағы № 22 «Новости Приишимья» аудандық газетінде жарияланған, 2010 жылғы 24 маусымдағы № 13-5-114 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тіркелімінде тіркелген).
8. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
9. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 352 қаулысымен бекітілді
Қоғамдық жұмыстардың мөлшері, түрі, ұйымдар тізбесі
№ р/с
Ұйымның атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Адам саны
1
"Андреев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц - 1200 квадратных метров, территория площади - 450 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 210 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника
6
2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Отапливание здания акимата - 1600 квадратных метров
4

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 1200 шаршы метр, аумақтың көлемі, ескерткіштердің маңы - 450 шаршы метр, көшелерді қоқыстан жинау - 3200 метр, арам шөптерді жұлу - 450 метр, ағаштарды кесу - 120 дана, бұтақтарды кесу - 210 бұта, ағаштарды ақтау - 120 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау ішінара жөндеу
6
2. От жағу мезгілінде әкімдік ғимаратына от жағуға көмек көрсету
Әкімдік ғимаратына от жағу - 1600 шаршы метр
4

3. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 727 дворов
3
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского аульного округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 1500 метров, посадка саженцев - 30 штук, разбивка клумб - 20 клумб, побелка заборов - 120 метров. Очистка от снега на территории площади - 1200 квадратных метров, прополка сорной травы - 150 метров, обрезка деревьев - 25 штук, побелка деревьев - 30 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника в селе Старобелка
10
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 650 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 25 штук, побелка столбов - 140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 7750 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 30 штук
6

3. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
727 істі - аула бойынша аралау
3
2
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстардан тазалау - 1500 метр, көшеттерді егу - 30 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 20 дана, дуалдарды әктеу - 120 метр. Көшелерді қардан тазалау - 1200 шаршы метр, арам шөптерді жұлу - 150 метр, ағаштарды кесу - 25 дана, ағаштарды әктеу - 30 дана, Старобелка селосында ескерткіштерді ақтау, сырлау ішінара жөндеу
10
3
"Возвышен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңды қоқыстан тазарту -650 шаршы метр, селоға кіру кюветтерін қардан тазалау - 10000 метр, ағаштарды кесу - 40 дана, ескерткіштерді сырлау, әктеу, сылау - 2 дана, жол бойындағы шөпті шабу - 7750 метр, клумба қазу - 5 дана, клумба арам шөбін жұлу - 5 дана, ағаштарды кесу - 30 дана
6

2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 151 дворов
2
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Гаршинского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территорий площади - 900 квадратных метров, очистка территорий от снега - 500 квадратных метров, обрезка деревьев - 20 штук, вскапывание, прополка клумб - 5 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 2100 метров, ремонт забора - 120 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 2 штуки
4

2. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
151 істі - аула бойынша аралау
2
4
"Гаршин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңды қоқыстан тазарту - 900 шаршы метр, ауақты қардан тазалау - 500 шаршы метр, ағаштарды кесу - 20 дана, клумбалар бөлу, егу, арам шөбін жұлу және суару - 5 дана, көше бойындағы шөптерді шабу - 2100 метр, шарбақтарды жөндеу -120 метр, ескерткіштерді сырлау, әктеу, сылау - 2 дана
4

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 1800 квадратных метров, побелка деревьев и столбов - 170 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, разбивка клумб и посадка цветов - 10 клумб, скашивание травы по улицам - 1000 метров, уборка центральной площади - 900 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 6500 квадратных метров
6
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 296 дворов
2
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов

1. Ауылдық елді мекенді абаттандаруға көмек көрсету
Қоқыстан алаңды тазалау - 1800 шаршы метр, ағаштар мен столбтарды әктеу - 170 дана, ескерткіштерді сырлау, әктеу, сылау - 2 дана, клумба бөлу және гүл егу - 10 клумба, арам шөпты жұлу -1000 метр, орталықтағы алаңды қоқыстан жинау- 900 шаршы метр, селоға кірігу кюветтерін қардан тазалау - 6500 шаршы метр
6
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
296 істі - аула бойынша аралау
2
7
"Қырымбет селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территории площади - 520 квадратных метров,обрезка деревьев - 50 штук, побелка столбов и деревьев - 70 штук, прополка и полив клумб - 10 клумб, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 3 штук
3
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 198 дворов
2
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовс
кого сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов

Орталық алаңды қоқыстан тазарту - 520 шаршы метр, ағаштары кесу - 50 дана, ағаштар мен столбтарды әктеу - 70 дана, арам шөп жұлу клумба бөлу - 10 клумба, ескерткіштерді сырлау, әктеу, сылау - 3 дана
3
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
198 істі - аула бойынша аралау
2
8
"Ломоносов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора - 800 квадратных метров, побелка деревьев - 40 штук, высадка цветов рассады и полив - 5 клумб, покраска, побелка заборов - 130 метров, очистка от мусора возле памятников - 3 штуки
6
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 924 двора
1
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 880 квадратных метров, прополка территорий улиц от сорной травы - 1500 метров, посадка деревьев - 20 штук, обрезка и вырубка молодой поросли - 120 деревьев, уборка от мусора возле памятника
6

Көшелерді қоқыстан тазарту - 800 шаршы метр, ағаштар әктеу - 40 дана, гүлдер, көшеттер егу, суару - 5 клумба, шарбақтарды сырлау, әктеу - 130 метр, ескерткіштердің жанын қоқыстан тазарту - 3 дана
6
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
924 істі - аула бойынша аралау
1
9
"Нежин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазарту - 880 шаршы метр, көшелерді арам шөптен тазарту - 1500 метр, ағаш отырғызу - 20 дана, жас бұтақшаларды кесу 120 ағаш, ескерткіштің жанын қоқыстан тазарту
6

2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 1600 дворов
5
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села - 15200 метров, уборка мусора по обочинам дорог - 30 километров, прополка сорной растительности по улицам, по обочинам дорог - 4800 метров. Очистка от снега на территории площади - 1500 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки, обрезка деревьев - 460 штук, вырубка веток, кустарников, побелка деревьев - 520 штук, побелка, покраска скамеек - 30 штук

2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1600 істі - аула бойынша аралау
5
10
"Новоишим селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Село көшелерін қоқыстан тазалау - 15200 метр, жол жиектерін қоқыстан тазарту - 30 километр, көшелер бойынша және жол жиектерінің арам шөбін жұлу - 4800 метр. Көшелерді қардан тазалау - 1500 шаршы метр, алаң аймағын, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана, ағаштарды кесу - 460 дана, бұтақтармен бұталарды кесу, ағаштарды әктеу - 520 дана, орындықтарды әктеу, сырлау - 30 дана

142
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 2500 дворов
9
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 233 дела
2
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов

142
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
2500 ауланы - аула бойынша аралау
9
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 233 іс
2
11
"Новоселов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка территорий от мусора - 1500 квадратных метров, обрезка веток с деревьев - 25 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев по улицам сел - 40 штук
4
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 667 дворов
1
3. Оказание помощи в делопроизводстве по обращения на государствен
ном языке
142 документа (обработка текстов, писем, отчетов)
1
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Приишимско
го сельского округа"

Көшелерді қоқыстан тазарту - 1500 шаршы метр, ағаштардың бұтақтарын кесу - 25 ағаш, ескерткіштерді сырлау, әктеу, сылау - 2 дана, село көшелері бойына екпе егу - 40 дана
4
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
667 ауланы - аула бойынша аралау
1
3. Мемлекеттік тілде жүгіну бойынша іс жүргізуде көмек көрсету
142 құжатты (мәтіндерді, хаттарды, есептерді өңдеу)
1
12
" Приишим селолық округі әкімгінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 1500 квадратных метров, прополка сорной растительности по улицам села - 3 километров, обрезка деревьев - 10 штук, покраска, частичная штукатурка памятника
3
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Ежедневная уборка мусора вручную на площади, около акимата общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 6500 метров, обкос травы вдоль дороги при въезде в село - 2300 метров, обрезка деревьев - 120 штук, побелка столбов - 210 штук, погрузка мусора вручную - 9 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки
38

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау - 1500 шаршы метр, село көшелерін арам шөптерінен тазалау - 3 километр, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 2 дана, ағаштарды кесу - 10 дана
3
13
"Рузаев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды, әкімдік жанын қолмен күн сайын қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, селоға кіру жол бойындағы кюветтерін қардан тазарту - 6500 метр, селоға кіру жол бойындағы шөпті шабу - 2300 метр, ағаштарды кесу - 120 дана, столбтарды әктеу - 210 дана, қоқысты қолмен арту - 9 арба, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана
38

2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 2600 дворов
3
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 580 дел
1
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынколь
ского аульного округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов

2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
2600 ауланы - аула бойынша аралау
3
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 580 іс
1
14
"Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

Очистка территории в центре села от снега и льда - 1200 квадратных метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка от мусора на территории села - 5200 квадратных метров, обрезка деревьев - 120 штук, разбивка клумб - 20 клумб, очистка от снега от водосточных труб - 7 труб
6
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродс
кого сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 2200 квадратных метров, обкос сорной травы по улицам - 1300 метров, вырубка сухих кустарников и деревьев - 30 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук
6

Село орталығын қармен мұздан тазалау - 1200 шаршы метр, ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу,село көшелерін қоқыстан тазалау - 5200 шаршы метр, ағаштарды кесу - 120 дана, клумбалар бөлу - 20 дана, суағарларды қардан тазарту - 7 дана
6
15
"Тахтаброд селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 2200 шаршы метр, көшелер бойынша арам шөпті шабу - 1300 метр, құраған бұталармен ағаштарды кесу - 30 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 5 дана
6

2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 800 дворов
2
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 262 дела
1
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа"
1. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 644 дворов
3
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Чистополь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории площади - 2500 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук, побелка столбов - 180 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук. Очистка от снега вдоль улиц - 15 километров, прополка сорной травы - 2500 метров, обрезка деревьев - 160 штук, вырубка веток - 350 кустарников
38
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 1200 дворов
5
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 397 дел
2
4. Оказание помощи в охране здания Дома культуры
Дом культуры - 3200 квадратных метров
4
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыколь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов

2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
800 ауланы - аула бойынша аралау
2
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 262 іс
1
16
"Червонный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
644 ауланы - аула бойынша аралау
3
17
"Чистопол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталықтағы алаңды қоқыстан тазалау - 2500 шаршы метр, көшеттер егу - 250 дана, столбтарды әктеу - 180 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 5 дана. Көшелерді қардан тазалау - 15 километр, алаң аумағындағы арам шөбін жұлу - 2500 метр, ағаштар кесу - 160 дана, бұтақтарды кесу - 350 бұта
38
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1200 ауланы - аула бойынша аралау
5
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 397 іс
2
4. Мәдениет үйін күзетуде көмек көрсету
Мәдениет үйі - 3200 шаршы метр
4
18
"Шөптікөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территорий площади - 1200 квадратных метров, стрижка кустарников - 40 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка и очистка от снега на остановке
4
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход - 368 дворов
2
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Шукырколь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройст
ве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега - 800 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 250 метров, обрезка деревьев и вырубка кустарников - 20 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, покраска забора - 120 метров, разбивка клумб - 3 клумб, прополка сорной растительности - 300 метров
4
2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 500 квадратных метров
4

Орталық алаңды қоқыстан тазалау - 1200 шаршы метр, бұталарды қырқу - 40 дана, ескерткішті ақтау, сырлау, ішінара жөндеу, аялдаманы қардан тазалау, жинау
4
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
368 ауланы - аула бойынша аралау
2
19
"Шұқыркөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақтарды қардан тазалау - 800 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау - 250 метр, ағаштарды кесу, бұталарды шабу - 20 ағаш, ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу, шарбақтарды сырлау - 120 метр, клумбалар бөлу - 3 дана, арам шөпті жұлу - 300 метр
4
2. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
Әкімдік ғимараты - 500 шаршы метр
4