Об утверждении ставок платежей за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года № 318-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2010 года за № 2565. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 06 марта 2014 года № 231-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 06.03.2014 № 231-V.
В соответствии со статьей 530 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-ІV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) областной маслихат ІV созыва на очередной ХХІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области в соответствии с приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
5. Признать утратившим силу решения Атырауского областного маслихата от 23 июля 2008 года № 112-ІV "Об утверждении ставок платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, опубликовано 30 августа 2008 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 103).
Председатель ХХІ сессии
областного маслихата                       Е. Дюсемалиев
Секретарь областного
маслихата                                  Ж. Дюсенгалиев
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 31 марта 2010 года № 318-ІV
Базовые ежемесячные ставки платы по объектам рекламы, размещаемым:

Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 318-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 сәуірде N 2565 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 06 наурыздағы № 231-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 06.03.2014 № 231-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 530 бабына сәйкес, ІV шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің 12 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күнінен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Шырдабаев) жүктелсін.
5. Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 23 шілдедегі № 112-ІV "Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақыларды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 рет санымен тіркелген, 2008 жылы 30 тамызда "Атырау" газетінде № 103 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Облыстық мәслихаттың
ХХІ сессиясының төрағасы            Е. Дүйсемалиев
Облыстық мәслихат хатшысы           Ж. Дүйсенғалиев
Атырау облыстық мәслихатының
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 318-ІV шешіміне 1 қосымша
Мынадай жерлерде орналастырылатын жарнама объектілері бойынша ай сайынғы базалық төлемақы ставкалары: