О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы
Решение XXIX сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 29/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2011 года за N 5-4-140. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2011 года № 1236/04-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29.12.2011 № 1236/04-10).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2541) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 2775155 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1958850 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8527 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23615 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 784163 тысяч тенге;
затраты – 2841370 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -66215 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66215 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить, что поступления в городской бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, на 2011 год производятся по нормативу отчислений, установленному решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2010 года в размере 100 процентов.

2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 29/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 06 қаңтарда № 5-4-140 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 1236/04-10 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011.12.29 N 1236/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2541 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2775155 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 1958850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8527 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23615 мың теңге;
трансферттер түсімі – 784163 мың теңге;
шығындар - 2841370 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -66215 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66215 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2010 жылғы 24 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының шешімімен белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, қызметтерін бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы және төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсім нормативтерінің мөлшері 2011 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.

3. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета, в объеме 408919 тысяч тенге.
3-1. Предусмотреть в городском бюджете 2011 года возврат неиспользованных бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 1761 тысяч тенге согласно приложению 16.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 22.06.2011 № 34/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции решения Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Риддерскому городскому отделу казначейства с 1 января 2011 года производить зачисление сумм доходов в городской бюджет по установленным нормативам.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в размере 39120 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 30.09.2011 № 36/5-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Утвердить бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ Пригородного сельского округа и Ульбинского поселкового округа на 2011 год согласно приложению 6.
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 29419 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 7, в том числе:
23211 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
240 тысяч тенге - на оказание материальной помощи семьям погибших в Афганистане;
186 тысяч тенге – на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;
432 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;
3785 тысяч тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);

3. 2010 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 408919 мың теңге көлемінде ескерілсін.
3-1. 16 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттерді 1761 мың теңге көлемінде қайтару ескерiлсiн.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.06.22 № 34/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Риддер қалалық Қазынашылық бөлімі 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап, қалалық бюджетке кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
5. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабы 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салалары қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары және қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп бекітілсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
6. 2011 жылға қаланың жергiлiктi атқару органының резервi 39120 мың теңге көлемiнде бекiтiлсiн.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.09.30 № 36/5-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалары бекітілсін;
8. 5 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 6 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған Пригородный ауылдық округі және Үлбі кенттік округі бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
10. 7 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келiп түскен мақсатты ағымдағы трансферттер 29419 мың теңге көлемiнде ескерiлсiн, соның iшiнде:
23211 мың теңге – азаматтардың кейбір санаттарына (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге;
240 мың теңге - Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасына материалдық көмек көрсетуге;
186 мың теңге – Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;
432 мың теңге - облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;
3785 мың теңге - аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшiн (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы);

995 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившим ранее звание «Мать-героиня» и награжденным орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
570 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 22.06.2011 № 34/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.09.2011 № 36/5-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
10-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год возврат в областной бюджет средств в связи с передачей государственных учреждений образования в областную коммунальную собственность в сумме 94160 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию инвестиционных проектов в размере 95521 тысяч тенге согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
12. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов в размере 3909 тысяч тенге согласно приложению 9.
12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета в размере 122345 тысяч тенге согласно приложению 14, в том числе:
2222 тысяч тенге – на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана;
49823 тысяч тенге – на текущий ремонт водопроводных сетей;
70000 тысяч тенге – на текущий ремонт водопроводных и канализационных сетей;
300 тысяч тенге – на благоустройство.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции решения Риддерского городского маслихата от 22.06.2011 № 34/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата от 30.09.2011 № 36/5-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в размере 3120 тысяч тенге согласно приложению 10, в том числе:
3120 тысяч тенге – на организацию молодежной практики.

995 мың теңге - "Алтын алқа", "Күмiс алқа" белгiлерiмен марапатталған және бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелi "Ана даңқы" орденiмен марапатталған көп балалы аналарға бiр реттiк материалдық көмек көрсетуге;
570 мың теңге - төрт немесе одан да көп бiрге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бiр реттiк материалдық көмек көрсетуге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.06.22 № 34/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.30 № 36/5-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мемлекеттік білім беру мекемелерін облыстық коммуналдық меншікке беруге байланысты облыстық бюджетке қайтарылатын қаражат 94160 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 8-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте инвестициялық жобаларды iске асыруға облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi 95521 мың теңге көлемiнде ескерiлсiн.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3909 мың теңге көлемде, 9-қосымшаға сәйкес көзделсін.
12-1. 14 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 122345 мың теңге көлемiнде облыстық бюджеттен келiп түскен трансферттер қарастырылсын, соның iшiнде:
2222 мың теңге – “Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі” марафон – эстафетасын өткізуге;
49823 мың теңге – су құбыры желілерінің ағымды жөндеуіне;
70000 мың теңге – су құбыры және канализация желілерінің ағымды жөндеуіне;
300 мың теңге - абаттандыруға.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының 2011.06.22 № 34/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Риддер қалалық мәслихатының 2011.09.30 № 36/5-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
13. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер “Бизнестің жол картасы 2020” бағдарламасы шегінде аумақтарда жеке кәсіпкерлікті қолдауға 3120 мың теңге көлемде, 10-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
3120 мың теңге - жастар практикасын ұйымдастыруға.

14. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в размере 4964 тысяч тенге согласно приложению 11.
Сноска. Пункт 14 с изменением, внесенным решением Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
15. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 56521 тысяч тенге согласно приложению 12, в том числе:
20564 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
14010 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
1688 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
12152 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8107 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе:
548 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
7559 тысяч тенге – на создание центров занятости.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 22.06.2011 № 34/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
16. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие, выделенные из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в размере 59445 тысяч тенге, согласно приложению 13.
16-1. Исключен - решением Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).

14. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 4964 мың теңге көлемде, 11-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 12-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 56521 мың теңге көлемде ескерілсін, соның ішінде:
20564 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
14010 мың теңге – мектепке дейiнгi оқу ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға;
1688 мың теңге – эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
12152 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
8107 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде:
548 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
7559 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.06.22 № 34/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
16. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 59445 мың теңге көлемде, 13-қосымшаға сәйкес көзделсін.
16-1. Алынып тасталды - Риддер қалалық мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии              В. Климов
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение № 1
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV
Бюджет города Риддера на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

17. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы               В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы                 А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессиясының шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1.Кірістер

1688
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1688
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21849
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21849
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21849
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшение архитектурного облика городов,районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9092
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12000
015
Капитальные расходы государственных органов
757
12
Транспорт и коммуникации
240668
1
Автомобильный транспорт
240092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
45856
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских)округах
45856
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
194236
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3876
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
190360
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
576
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
576
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
576
13
Прочие
71335
9
Прочие
71335
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3120
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
3120
452
Отдел финансов района (города областного значения)
39120
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
39120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16449
013
Капитальные расходы государственных органов
459
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии

1688
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1688
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21849
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21849
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21849
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9092
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
757
12
Көлік және коммуникация
240668
1
Автомобиль көлігі
240092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
45856
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
45856
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
194236
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3876
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
190360
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
576
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
576
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
576
13
Басқалар
71335
9
Басқалар
71335
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3120
022
«Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шегінде жекеше кәсіпкерлерді қолдау
3120
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
39120
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
39120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16908
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16449
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
459
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12187
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

30225
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4386
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4386
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10427
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
7020
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8392
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11319
1
Сельское хозяйство
1177
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1177
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1177
6
Земельные отношения
10142
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10142
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10142
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19220
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19220
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19220
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9220
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
12
Транспорт и коммуникации
221156
1
Автомобильный транспорт
220540
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
70641
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
25000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
45641
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

30225
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4386
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4386
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17447
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10427
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
7020
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
8392
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8392
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11319
1
Ауыл шаруашылығы
1177
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1177
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1177
6
Жер қатынастары
10142
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10142
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10142
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19220
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19220
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19220
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9220
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
12
Көлiк және коммуникация
221156
1
Автомобиль көлiгi
220540
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
70641
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымдарын дамыту
25000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
45641
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3909
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3909
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3909
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 10
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в
рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Функциональная группа
На организацию молодежной практики (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
13
Социальная помощь и социальное обеспечение

3909
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3909
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3909
Қалалық мәслихат хатшысы                  А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессиясының шешіміне
10-қосымша
“Бизнестің жол картасы-2020” бағдарламасы шегінде аумақтарда
жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен келіп
түскен ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Функционалдық топ
Жастар практикасын ұйымдастыруға (мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімшілігі
Бағдарлама
АТАУЫ
13
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

3120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3120
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
3120
Секретарь городского маслихата          А. Ермаков
Приложение 11
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы

3120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3120
022
“Бизнестің жол картасы 2020” бағдарламасы шегінде аумақтарда жекеше кәсіпкерлерді қолдау
3120
Қалалық мәслихат хатшысы                  А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессиясының шешіміне
11-қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020
жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға
Республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы
трансферттерді бөлу

Сноска. Приложение 11 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 25.03.2011 № 31/6-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
4964
464
Отдел образования района (города областного значения)
4964
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому
4964
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 12
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV
Распределение целевых текущих трансфертов,
выделенных из республиканского бюджета

Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Риддер қалалық  мәслихатының 2011.03.25 № 31/6-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз ету, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Білім беру
4964
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4964
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз ету
4964
Қалалық мәслихат хатшысы                 А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессиясының шешіміне
12-қосымша
Республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы
трансферттерді бөлу

456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2222
2222
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2222
2222
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение № 15
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV
Распределение целевых трансфертов на развитие, выделенных из
республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
Сноска. Приложение 15 исключено решением Риддерского городского маслихата от 14.11.2011 № 37/2-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
Приложение 16
к решению XXIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/2-IV
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов

456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2222
2222
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске
2222
2222
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессияcының шешіміне
№ 15 қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен
келіп түскен трансферттерді бөлу
Ескерту. 15-қосымша алынып тасталды - Риддер қалалық мәслихатының 2011.11.14 № 37/2-IV (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXIX сессияcының шешіміне
№ 16 қосымша
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық
бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер