О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2010 года N 32/2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 ноября 2010 года за N 5-19-134. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14 апреля 2011 года № 73).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14.04.2011 № 73).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2010 года № 24/298-IV «О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2537), Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-111, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 15 января 2010 года № 3) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах согласно приложению 1:
1) доходы – 2 338 915,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 784 425 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 54 295 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 618 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 480 577,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 334 366,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 402 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 49 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 31 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 31252,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 31252,9 тысяч тенге в том числе:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қазандағы N 32/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қарашада N 5-19-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 73 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.04.14 № 73 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 109–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222–IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 24/298–IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2537 тіркелген) шешіміне сәйкес, Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010–2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2- IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-111 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2010 жылы 15 қаңтарда № 3 санында жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 2 338 915,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 784 425 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 54 295 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 19 618 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 480 577,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 334 366,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 402 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31 400 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -31252,9 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31252,9 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 4 451 тысяч тенге;
погашение займов – 49 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26850,9 тысяч тенге.»;
2) в пункте 6:
цифры «19153» заменить цифрами «18584»;
цифры «180» заменить цифрами «145»;
цифры «572» заменить цифрами «558»;
цифры «4133» заменить цифрами «3483»;
цифры «164700» заменить цифрами «162552,7»;
цифры «39660» заменить цифрами «28120»;
3) в пункте 6-1:
цифры «31398» заменить цифрами «27711»;
цифры «44863» заменить цифрами «39884»;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
«85 000 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.»;
4) пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 17 139 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 11 772 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 4 395 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решению судов - 972 тысяч тенге.»;
5) приложения 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению;
6) дополнить приложением 15 согласно приложению 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                   В. Лонский
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                  А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 28 октября 2010 года № 32/2-IV
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

қарыздар түсімдері – 4 451 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарын пайдалану – 26850,9 мың теңге.»;
2) 6-тармақта:
«19153» сандары «18584» сандарымен ауыстырылсын;
«180» сандары «145» сандарымен ауыстырылсын;
«572» сандары «558» сандарымен ауыстырылсын;
«4133» сандары «3483» сандарымен ауыстырылсын;
«164700» сандары «162552,7» сандарымен ауыстырылсын;
«39660» сандары «28120» сандарымен ауыстырылсын;
3) 6-1 тармақта:
«31398» сандары «27711» сандарымен ауыстырылсын;
«44863» сандары «39884» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
«85 000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу.»;
4) 7–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 17 139 мың теңгемен бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерв – 11 772 мың теңге;
жедел мұқтаждарға арналған резерв – 4 395 мың теңге;
соттың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердiң орындалуына арналған резерв – 972 мың теңге.»;
5) осы шешімнің 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13–қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) осы шешімнің 9–қосымшасына сәйкес 15–қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                         В. Лонский
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                    Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 28 қазандағы
№ 32/2-IV шешiмiне 1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-IV шешiмiне 1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың
теңге)
Сынып
сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

57486
472
Отдел строительства, архитектуры, градостроительства района (города областного значения)
12000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
12000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
173401
2
Социальная помощь
151841
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151841
002
Программа занятости
35787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3530
005
Государственная адресная социальная помощь
9986
006
Жилищная помощь
13000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31272
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4408
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20032
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3343
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1652
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
150
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28681
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

57486
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі
12000
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
12000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
173401
2
Әлеуметтiк көмек
151841
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
151841
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35787
004
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын алуға әлеуметтiк көмек көрсету
3530
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
9986
006
Тұрғын үй көмегi
13000
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31272
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4408
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
20032
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы беру
3343
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарымен, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуімен қамтамасыз ету
1652
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
150
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
28681
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4474
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7015
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5925
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1090
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50336
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
32092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7755
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24337
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11269
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9286
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1983
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6975
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28043
1
Сельское хозяйство
10750
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
629
099
Реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
629
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10121
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9557
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
564
6
Земельные отношения
6005
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6005
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6005
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11288
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11288
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11288
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40004
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40004
472
Отдел строительства, архитектуры, градостроительства района (города областного значения)

4474
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) iшкi саясат бөлiмi
7015
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу жөніндегі қызметтер
5925
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1090
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50336
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тiлдердi дамыту бөлiмi
32092
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тiлдердi дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7755
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
24337
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) iшкi саясат бөлiмi
11269
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1983
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлiмi
6975
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6975
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
28043
1
Ауыл шаруашылығы
10750
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
629
099
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
629
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10121
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9557
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
564
6
Жер қатынастары
6005
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
6005
001
Аудан (облыстық маңызы бар) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6005
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
11288
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11288
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
11288
11
Өнеркәсiп, сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметi
40004
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
40004
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

40004
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7504
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
32500
12
Транспорт и коммуникации
247250,2
1
Автомобильный транспорт
182366,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10528
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
10528
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171838,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
171838,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и
коммуникаций
64883,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23685,5
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23685,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41198
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
41198
13
Прочие
43623
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4751
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4751
9
Прочие
38872
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17139
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17139
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15000
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
15000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

40004
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7504
013
Аудандық (облыстық маңызы бар) қалалардың, кенттердің және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын, аудан аумақтарын қала құрылыстық дамыту сұлбаларын әзірлеу
32500
12
Көлiк және коммуникациялар
247250,2
1
Автомобиль көлiгi
182366,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
10528
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз ету
10528
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
171838,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
171838,7
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
64883,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
23685,5
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер жолдарын жөндеу және ұстау
23685,5
458
Аудан (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
41198
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға
41198
13
Басқалар
43623
3
Кәсіпкерлік қызметін қолдау және бәсекелестікті қорғау
4751
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) кәсіпкерлік бөлімі
4751
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4751
9
Басқалар
38872
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
17139
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
17139
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
15000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
6733
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер