Об определении черты бедности на 2 квартал 2011 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 109-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2011 года № 6849. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 235-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.06.2011 № 235-ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.07.2011).
Во исполнение пункта 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 2 квартал 2011 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 435-ө "Об определении черты бедности на 1 квартал 2011 года" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6715 и опубликованный в газетах "Казахстанская правда" от 06.01.2011 г., № 2; "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4).
3. Департаменту социальной помощи (Манабаева К.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Нусупову А.Б.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Министр                                    Г. Абдыкаликова

2011 жылдың 2 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 109-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 наурызда № 6849 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 235-ө Бұйрығымен
Ескерту: Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011.06.28 № 235-ө (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2011 жылдың 2 тоқсанына арналған кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 проценті мөлшерінде анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің "2011 жылдың 1 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 435-ө бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 6715 тіркелген және "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4; "Казахстанская правда" от 06.01.2011 г., № 2 газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті (К.А. Манабаева) осы бұйрықты:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді және ресми жариялауды;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4) Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Ә.Б. Нүсіповаға жүктелсін.
5) Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                  Г. Әбдіқалықова