О внесении дополнения и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2011 года № 7103. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2011 года № 871 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие дополнение и изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Изготовление документов удостоверяющих личность";
наименование бюджетной программы 033 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов" изложить в новой редакции:
"033 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":
наименование бюджетной программы 019 "Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов" изложить в новой редакции:
"019 Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции";
по администратору бюджетных программ 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 019 "Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов" изложить в новой редакции:
"019 Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции";
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
бюджетную программу 015 "Изготовление документов удостоверяющих личность" исключить.

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2011 жылғы 5 тамыздағы № 396 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 8 тамызда № 7103 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет тұралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 шілдедегі № 871 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Жеке куәлік құжаттарын дайындау»;
«033 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарды құжаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы жаңа редакцияда жазылсын:
«033 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
252 «Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
«019 Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру» бюджеттік бағдарламасы жаңа редакцияда жазылсын:
«019 Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру»;
352 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
«019 Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру» бюджеттік бағдарламасы жаңа редакцияда жазылсын:
«019 Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру»;
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
«015 Жеке куәлік құжаттарын дайындау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын.

2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А. Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. министра                                    Б. Шолпанкулов

2. Бюджеттік процесі әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Б. Шолпанқұлов