О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 646. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2012 года № 7393. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 26.02.2014 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 14 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года) следующие изменения:
в Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг:
в приложении 1 к Правилам наименование изложить в следующей редакции:
"Форма отчета 1-ГЗ о проведенных государственных закупках товаров, работ и услуг";
в приложении 2 к Правилам наименование изложить в следующей редакции:
"Форма отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства";
в приложении 2-1 к Правилам наименование изложить в следующей редакции:
"Форма отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов среднего предпринимательства";
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.

"Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 646 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 20 қаңтарда № 7393 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 26.02.2014 № 77 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына (Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге орталық мемлекеттік органдарының 2009 жылғы № 4 актілер жинағында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесінде:
Ережеге 1-қосымшадағы атау мынадай редакцияда жазылсын:
«Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді өткізілген мемлекеттік сатып алу туралы 1-ГЗ есептің нысаны»;
Ережеге 2-қосымшадағы атау мынадай редакцияда жазылсын:
«Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептің нысаны»;
Ережеге 2-1-қосымшадағы атау мынадай редакцияда жазылсын:
«Орта кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептің нысаны»;
3-қосымша осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу әдіснамасы департаменті (Г.Ә. Әмрина) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение 3
к Правилам сбора, обобщения и анализа
отчетности с учетом информации об
объемах казахстанского содержания при
закупках товаров, работ, услуг
Информация об объемах казахстанского содержания при
государственных закупках товаров, работ и услуг
Наименование
заказчика
КОПФ
Номер
дого-
вора
Дата
договора
Способ
закупки
Сумма
договора
Количество
предметов
договоров
Казахстанское
содержание,
тенге
Казахстан-
ское
содержание, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
в том числе
товаров                         работ                          услуг
Сумма,
всего
Казахстан-
ское
содержание
в товарах,
тенге
Казахстан-
ское
содержание
в товарах, %
Сумма,
всего
Казахстан-
ское
содержание
в работах,
тенге
Казахстан-
ское
содержание
в работах,
%
Сумма,
всего
Казахс-
танское
содержа-
ние в
услугах,
тенге
Казахс-
танское
содержа-
ние в
услугах,
%
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Описание граф электронной формы информации об объемах казахстанского содержания при государственных закупках товаров, работ и услуг
Отчетные данные формируются в автоматическом режиме на основе данных по исполненным договорам, содержащимся в реестре договоров веб-портала.
В электронной форме отчетности содержатся следующие графы:
В графе 1 «Наименование заказчика» содержится полное наименование заказчика.
В графе 2 «КОПФ» содержится код заказчика по классификатору организационно-правовой формы.
В графе 3 «Номер договора» отображается номер, присвоенный договору.
В графе 4 «Дата договора» отображается дата заключения договора в формате «год,месяц,день» (0000.00.00.).
В графе 5 «Способ закупки» указывается фактический способ осуществления государственной закупки.
В графе 6 «Сумма договора» указывается фактическая сумма договора.
В графе 7 «Количество предметов договора» указывается количество предметов договора.
В графе 8 «Казахстанское содержание, тенге» указывается общая сумма казахстанского содержания в данном договоре в тенге.
В графе 9 «Казахстанское содержание, %» указывается доля казахстанского содержания в данном договоре в процентах.
В графах 10-18 «в том числе» содержатся показатели казахстанского содержания отдельно в закупленных товарах, работах и услугах.

3. Осы бұйрық ол алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық
мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып,
есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесіне
қосымша
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпарат
Тапсырыс берушінің атауы
ҰҚНК
Шарт нөмір
Шарт күні
Сатып алу тәсілі
Шарт соммасы
шарттың мәнінің саны
қазақстандық мазмұн, теңге
қазақстандық мазмұн, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
оның ішінде
Тауарлар
жұмыстар
көрсетілетін қызметтер
Сомма, барлығы
тауардағы қазақстандық мазмұн, теңге
тауардағы қазақстандық мазмұн, %
Сомма, барлығы
жұмыстағы қазақстандық мазмұн, теңге
жұмыстағы қазақстандық мазмұн, %
Сомма, барлығы
көрсетілетін қызметтегі қазақстандық мазмұн, теңге
көрсетілетін қызметтегі қазақстандық мазмұн, %
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпараттың электрондық нысанының бағандағы сипаттамасы
Есептік деректер мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты режимде атқарушы шарттар бойынша қалыптасады Электронды түрдегі есепте келесі бағандар көрсетіледі:
«Тапсырыс берушінің атауы» 1-бағанында тапсырыс берушінің толық атауы болады «КОПФ» 2-бағанында тапсырыс берушінің ұйымдастыру-құқықтық нысанының коды болады «Шарт нөмірі» 3-бағанында шартқа берілген нөмір көрсетіледі
«Шарт күні» 4-бағанында "жылы, айы, күні" нысанында (00.00.0000) шарт жасасу күні көрсетіледі «Сатып алу тәсілі» 5-бағанында мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың нақты тәсілі көрсетіледі «Шарт соммасы» 6-бағанында шарттың нақты соммасы көрсетіледі «Шарт мәнінің саны» 7-бағанында шарттың мәнінің саны көрсетіледі
«Қазақстандық мазмұн, теңге» 8-бағанында осы шарттағы қазақстандық мазмұнының жалпы соммасы теңгеде көрсетіледі «Қазақстандық мазмұн, %» 9-бағанында осы шарттағы қазақстандық мазмұнының үлесі пайызда көрсетіледі «оның ішінде» 10-18-бағандарында сатып алынған тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілген қызметтердің қазақстандық мазмұнының көрсеткіштері жеке көрсетіледі