О внесении изменений и дополнений в решение акима Акмолинской области от 4 апреля 2011 года № 5 "Об установлении размера государственного образовательного заказа и размера максимальный родительской платы в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год"
Решение акима Акмолинской области от 2 августа 2011 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 сентября 2011 года № 3401. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)

Ақмола облысының мектепке дейінгі білім ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін және ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімінің 2011 жылға 4 сәуірдегі № 5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 18 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 қыркүйекте № 3401 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» аким области РЕШИЛ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына сәйкес, облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение акима Акмолинской области «Об установлении размера государственного образовательного заказа и размера максимальной родительской платы в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год» от 4 апреля 2011 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3390, опубликовано 17 мая 2011 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в приложении, в Размере государственного образовательного заказа в расчете на одного ребенка и размер максимальной родительской платы для детей, получающих услуги по государственному образовательному заказу в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год:

1. «Ақмола облысының мектепке дейінгі білім ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін және ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшерін белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3390 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 мамырдағы «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымшадағы, Ақмола облысының мектепке дейінгі ұйымдарында 2011 жылға арналған бір балаға есептелінген мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі және мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызметтерді алатын балалар үшін ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшерінде:

2. Контроль за исполнением настоящего решения акима Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                         С.Дьяченко

2. Ақмола облысы әкімінің осы шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                           С.Дьяченко