Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2011 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 февраля 2011 года № А-2/283. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 4 марта 2011 года № 1-1-139. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 января 2014 года № А-1/207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31.01.2014 № А-1/207 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Кокшетау в 2011 году.
2. В соответствии с потребностью государственных учреждений и предприятий, утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования.
3. Рекомендовать государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» заключить трудовые договора в соответствии со статьей 28 Трудового Кодекса Республики Казахстан.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» направлять безработных лиц на общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации, по заявкам организаций в пределах установленного количества безработных и средств,выделенных на эти цели.
5. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 31 декабря 2009 года № А-12/2493 «Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2010 году» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2010 года № 1-1-117, опубликованное 21 января 2010 года в газетах «Көкшетау» № 3 и «Степной маяк» № 2, с изменениями, внесенными постановлением акимата города Кокшетау от 24 февраля 2010 года № А-2/297 «О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 31 декабря 2009 года № А-12/2493 «Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2010 году» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 февраля 2010 года № 1-1-118, опубликованное от 4 марта 2010 года в газетах «Степной маяк» № 8 и «Көкшетау» № 9).

2011 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № А-2/283 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 наурызда № 1-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы А-1/207 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 31.01.2014 А-1/207 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысы негізінде, сонымен қатар жұмыссыз азаматтардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. Мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың қажеттіліктеріне сәйкес Көкшетау қаласы ұйымдарының қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 28 бабына сәйкес еңбек шартын жасау ұсынылсын.
4. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз адамдарды қоғамдық жұмыстарға тіркелген күніне сәйкес, кезек тәртібімен ұйымдардың өтінімі бойынша жұмыссыздардың белгіленген санының және бұл мақсатқа бөлінген қаражат шегінде жіберсін.
5. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ А-12/2493 «2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 1-1-117 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда № 3 «Көкшетау» және № 2 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған, Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 ақпандағы № А-2/297 «Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 «2010 жылы Көкшетау қаласындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 26 ақпандағы № 1-1-118 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 наурыздағы № 8 «Степной маяк» және № 9 «Көкшетау» газеттерінде жарияланған өзгерістер енгізілген қаулысымен) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
СОГЛАСОВАНО
Начальник управления юстиции
города Кокшетау                            Калабаев Ж.М.
Начальник отдела миграционной
полиции Управления внутренних
дел города Кокшетау                        Асылбеков Т.К.
Прокурор города Кокшетау                   Булегенов Е.Е.
Начальник государственного учреждения
«Управление по делам обороны
города Кокшетау»                           Балгожинов С.К.
Приложение к постановлению
города Кокшетау Акмолинской области
от 16 февраля 2011 года № А-2/283
Перечень организаций города Кокшетау,
виды, объемы и конкретные условия общественных
работ,размеры оплаты труда и источники их финансирования
Организации
Виды работ
Объемы работ
Конкретные условия
Размеры оплаты труда
Источник финансирования
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
«Көкше жәрдем»
при отделе жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
города Кокшетау
Ежедневная очистка газонов, скверов, центральных улиц микрорайонов, обрезка кустарников, уборка производственного помещения
7000000 квадратных метров
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык»
при отделе жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
Ежедневное содержание мусорных контейнеров и прилегающих к ним территории
1866 контейнеров 396000 квадратных метров
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
3
Государственное учреждение «Городская информационно-библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Кокшетау
Текущее содержание прилегающей территории, реставрации книжного фонда, оказание помощи в обработке документов
18480 квадратных метров,
3127 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
4
Государственное учреждение
«Аппарат акима города Кокшетау»
Обработка и упорядочение документов.
Ведение и регистрация входящих и исходящих документов
66000 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа города Кокшетау»
Оказание помощи в оформлении социальных карт и обработка документов
40200 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный
города Кокшетау"
Похозяйственный учет и обработка документов, благоустройство, санитарная
очистка,
озеленение территории поселка
8900 документов,
20000 квадратных метров
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
7
Отдел миграционной полиции управления внутренних дел города Кокшетау
Обработка документов, ведение и регистрация входящих и исходящих документов
100500 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
8
Управление юстиции города Кокшетау
Упорядочение и помощь в обработке документов, регистрация и подшивка документов
6150
документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
9
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, регистрация и подшивка документов
55400 доку-
ментов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
10
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, регистрация и подшивка документов
15600 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
11
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, регистрация и подшивка документов
50100 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
12
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
Ремонтные работы помещений, оказание помощи в обработке документов

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
7. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
КЕЛІСІЛДІ
«Көкшетау қаласы
Әділет басқармасының бастығы               Ж.М.Қалабаев
«Көкшетау қаласының
ішкі істер басқармасының
көші-қон полициясы
бөлімінің бастығы                          Т.К.Асылбеков
Көкшетау қаласының
прокуроры                                  Е.Е.Бөлегенов
«Көкшетау қаласындағы
Қорғаныс істер жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығы               С.К.Балғожинов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 16 ақпандағы
№ А-2/283 қаулысына қосымша
Көкшетау қаласының ұйымдары, қоғамдық жұмыстардың
түрлері,көлемі мен нақты жағдайы, еңбек ақысының
мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ұйымдар
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Жұмыстардың нақты жағдайы
Еңбек ақы мөлшері
Қаржыландыру көзі
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Гүлзарларды, скверлерді, ықшам аудандардың орталық көшелерін күн сайын тазалау, ағаштарды қию, өндірістік
үй-жайды жинау
7000000 шаршы метр
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы
«Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Контейнерлерді және оның айналасындағыаумақты күнделікті ұстау
1866 контейнер 396000 шаршы метр
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
3
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Қалалық ақпараттық кітапханалар жүйесі»
мемлекеттік мекемесі
Айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, кітап қорын
қалпына келтіру, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18480 шаршы метр,
3127 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
4
«Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және тәртіпке келтіру. Кіріс және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу.
66000 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
5
«Көкшетау қаласының
Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік карталарды ресімдеуге, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
40200 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық есеп және
құжаттарды өңдеу, поселок аумағын жайластыру,санитарлық тазалау, көгалдандыру
8900 құжат, 20000 шаршы метр
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
7
Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасының көші-қон полициясы бөлімі
Құжаттарды өңдеу, кіріс және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу
100500 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
8
Көкшетау қаласының әділет басқармасы
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, құжаттарды тіркеу және тігу
6150 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
9
«Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, құжаттарды тіркеу және тігу
55400 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
10
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, құжаттарды тіркеу және тігу
15600 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
11
«Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, құжаттарды тіркеу және тігу
50100 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
12
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ғимараттарды жөндеу жұмыстары, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету

184800 квадратных метров, 79200 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
13
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Дом культуры «Кокше»
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов
739200 квадратных метров, 2005 документов
Трудовой договора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
14
Государственное коммунальное казенное предприятие
Дворец культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов
1000010 квадратных метров, 8300 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
15
Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения
«Кокшетау-
Жылу» при акимате города Кокшетау
Уборка территории, очистка территории вдоль теплотрассы
489028
квадратных метров
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
16
Прокуратура города Кокшетау
Оказание помощи в обработке документов
12700 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
17
Государственное учреждение
«Управление
по делам обороны города Кокшетау»
Оказание помощи в обработке документов
17000 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных
программ города Кокшетау»
Оказание помощи в обработке документов
11500 документов
Трудовой договор
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы»
Городской бюджет

184800 шаршы метр, 79200 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
13
«Көкше»
мәдениет үйі»
мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Үй-жайды тазалау, айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
739200 шаршы метр, 2005 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
14
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет
сарайы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
Үй-жайды тазалау, айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
1000010 шаршы метр, 8300 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
15
Көкшетау қалалық әкімдігінің
жанындағы «Көкшетау Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Үй-жайды тазалау, жылу трассасының айналасындағы аумақты тазалау.
489028 шаршы метр
Еңбек шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
16
Көкшетау қалалық
прокуратурасы
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
және тәртіпке келтіру
12700 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
17
Көкшетау қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
17000 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет
18
«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
11500 құжат
Еңбек
шарты
«2011-
2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық бюджет