О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 31 октября 2011 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2011 года № 3379. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 485 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 11 января 2011 года № 3-4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "91 308 351,2" заменить цифрами "96 709 891,2",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "58 880 383" заменить цифрами " 64 281 923";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "91 090 312,7" заменить цифрами "96 491 852,7";
подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "1 870 167" заменить цифрами "1 847 723",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "1 255 328" заменить цифрами "1 277 772";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-3 116 660,5" заменить цифрами "-3 094 216,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "3 116 660,5" заменить цифрами "3 094 216,5".
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей функций в общей сумме 311 827 тысяч тенге, в том числе:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств - 1868 тысяч тенге;

Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 432 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 3379 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қазандағы № 485 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 3-4 жарияланған облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"91 308 351,2" деген цифрлар "96 709 891,2" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"58 880 383" деген цифрлар "64 281 923" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"91 090 312,7" деген цифрлар "96 491 852,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"1 870 167" деген цифрлар "1 847 723" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"1 255 328" деген цифрлар "1 277 772" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-3 116 660,5" деген цифрлар "-3 094 216,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"3 116 660,5" деген цифрлар "3 094 216,5" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2011 жылға арналған облыстық бюджетте функцияларды берумен байланысты республикалық бюджетке жалпы сомасы 311 827 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделді, оның ішінде:
көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу жөніндегі - 1868 мың теңге;

по организации деятельности центров обслуживания населения - 289 961 тысяча тенге;
по передаче подразделения специального назначения "Арлан" - 8 674 тысячи тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования - 11 324 тысячи тенге".
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" установлен месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам правоохранительных органов".
4) в пункте 11:
"после слов "текущих трансфертов" дополнить слова "и кредитов";
в части абзаца 1:
цифры "349 441" заменить цифрами "340 469";
в части абзаца 2:
цифры "34 816" заменить цифрами "42 429";
в части абзаца 3:
цифры "483 027" заменить цифрами "232 431";
в части абзаца 4:
цифры "575 961" заменить цифрами "606 378";
в части абзаца 5:
цифры "4 531" заменить цифрами "2 531";
в части абзаца 6:
цифры "29 514" заменить цифрами "26 474";
абзац 7 изложить в следующей редакции:
"289 011 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов";
абзац 8 изложить в следующей редакции:
"632 689 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного и районного значения (улиц города)";
в части абзаца 10:
цифры "122 910" заменить цифрами "122 880";
в части абзаца 13:
цифры "1 342 511" заменить цифрами "1 369 103";
в части абзаца 15:
цифры "878 218" заменить цифрами "865 814";
абзац 17 изложить в следующей редакции:
22 742 тысячи тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции";
в части абзаца 20:
цифры "205 783" заменить цифрами "183 980";
5) в пункте 12:
цифры "1 520 975" заменить цифрами "1 242 279";
6) в пункте 12-1:

халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі - 289 961 мың теңге;
"Арлан" арнайы мақсаттағы бөлімшесін беру жөніндегі - 8674 мың теңге;
мемлекеттік сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелері бойынша - 11 324 мың теңге".
3) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес әскери қызметшілерге (мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшері 3 739 теңге сомасында белгіленгені еске және басшылыққа алынсын".
4) 11 тармақта:
"нысаналы трансферттер" деген сөздерден кейін "және кредиттер" деген сөздермен толықтырылсын";
1 абзацтың бөлігінде:
"349 441" деген цифрлар "340 469" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"34 816" деген цифрлар "42 429" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"483 027" деген цифрлар "232 431" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"575 961" деген цифрлар "606 378" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"4 531" деген цифрлар "2 531" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"29 514" деген цифрлар "26 474" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 289 011 мың теңге";
8 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге - 632 689 мың теңге";
10 абзацтың бөлігінде:
"122 910" деген цифрлар "122 880" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13 абзацтың бөлігінде:
"1 342 511" деген цифрлар "1 369 103" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 абзацтың бөлігінде:
"878 218" деген цифрлар "865 814" деген цифрлармен ауыстырылсын;
17 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға - 22 742 мың теңге";
20 абзацтың бөлігінде:
"205 783" деген цифрлар "183 980" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
"1 520 975" деген цифрлар "1 242 279" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 12-1 тармағында:

261
Управление образования области
2 661 764
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 174 179
04
4
261
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 438 800
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
23 785
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
643 095
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
46 279
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
46 279
253
Управление здравоохранения области
34 992
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 992
261
Управление образования области
561 824
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
269 871
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
263 953
9
Прочие услуги в области образования
5 367 080
261
Управление образования области
1 215 656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
64 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 469
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 765
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
122 564
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
123 645
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
57 411
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
183 980
04
9
261
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
543 700
271
Управление строительства области
4 151 424
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

261
Облыстың білім басқармасы
2 661 764
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 174 179
04
4
261
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 438 800
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
23 785
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
643 095
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
46 279
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
46 279
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 992
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 992
261
Облыстың білім басқармасы
561 824
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
269 871
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
263 953
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 367 080
261
Облыстың білім басқармасы
1 215 656
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 469
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 765
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
122 564
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
123 645
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
57 411
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
183 980
04
9
261
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
543 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 151 424
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

14 307
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
14 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 306 679
1
Жилищное хозяйство
10 579 081
271
Управление строительства области
10 579 081
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
07
1
271
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
718 055
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 575 744
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
391 282
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
60 000
2
Коммунальное хозяйство
4 576 258
271
Управление строительства области
408 533
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
270 968
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
137 565
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 167 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
44 068,3
004
Газификация населенных пунктов
1 672 469
005
Капитальные расходы государственных органов
945,7
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
405 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
61 611
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 021 535
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
961 321
3
Благоустройство населенных пунктов
151 340
271
Управление строительства области
151 340
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

14 307
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
14 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 306 679
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 579 081
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 579 081
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
07
1
271
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
718 055
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
8 575 744
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
391 282
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 576 258
271
Облыстың құрылыс басқармасы
408 533
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
270 968
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
137 565
279
Энергетика және тұрғын ұй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 167 725
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 068,3
004
Елді мекендерді газдандыру
1 672 469
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
945,7
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
405 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
61 611
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 021 535
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
961 321
3
Елді-мекендерді көркейту
151 340
271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 340
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер