Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 29 апреля 2011 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-5-133. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28 мая 2012 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28.05.2012 № 84.
Руководствуясь статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области 05.09.2011 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования).

Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 92 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 мамырда № 3-5-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012.05.28 № 84 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 18-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011.09.05 № 194 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

2. Утвердить согласно приложения 2 перечень крестьянских хозяйств и индивидуальных предпринимателей, организующих социальные рабочие места для безработных из целевых групп населения и количество социальных рабочих мест.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Иргизского района» в порядке установленном законодательством принять необходимые меры по организаций социальных рабочих мест.

2. Халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын шаруа қожалықтары мен жеке кәсіпкерлердің тізбесі және әлеуметтік жұмыс орындарының саны 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі заңда белгіленген тәртіпте әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөнінде тиісті шаралар қабылдасын.

4. Признать утратившим силу постановление акимата района от 21 апреля 2010 года № 88 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов от 31 мая 2010 года под № 3-5-117, опубликован в газете «Ырғыз» от 15 июня 2010 года №32).
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Шахину
6. Данное постановление вступает в силу после его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 февраля 2011 года.
Аким района                                 М.ДУАНБЕКОВ
Приложение 1
к постановлению акимата района
№ 92 от 29 апреля 2011 года.

4. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 88 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 31 мамырда № 3-5-117 номерімен тіркелген, 2010 жылғы 15 маусымдағы № 32 «Ырғыз» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Шахинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                 М.ДУАНБЕКОВ
Аудан әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 92 қаулысына 1 қосымша
Әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын
жұмыс берушiлердi iрiктеу тәртiбi