О наименовании улиц сел Кумтогай, Карасай, Каракудук Кумтогайского сельского округа
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 14 июля 2011 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 27 июля 2011 года № 3-5-137
Сноска. В заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селосының", "селолық", "селоларының" заменены соответственно словами "ауылының", "ауылдық", "ауылдарының" решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 27.03.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и основании протоколов собрании № 1, 2, 3 от 27 апреля 2011 года жителей сел Кумтогай, Карасай, Каракудук Кумтогайского сельского округа РЕШАЮ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам населенных пунктов Кумтогайского сельского округа:
1) улицам села Кумтогай:
улица Утеу Кудайбергенов;
улица Кызтуган Шегебаев;
улица Оразбай Жумабаев;
улица Алмат Рысбаев;
улица Сагымбай Кошкинбаев;
улица Жалпы Ордабаев;
улица Ораз би Татеулы;
2) улицам села Карасай;
улица Дауренбек Сарин;
улица Шакир Караулы;
улица Куанышова Зулхия Каскырбайкызы;
3) улицам села Каракудук:
улица Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл;
улица Назаралы аулие.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима сельского округа Ш.Абдигалиевой.
3. Данное решение вступает в силу по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Кумтогайского сельского
округа
Е.ЖУСИПОВ

Құмтоғай ауылдық округі Құмтоғай, Қарасай, Қарақұдық ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде № 3-5-137 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық", "селоларының" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық", "ауылдарының" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 27.03.2015 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Құмтоғай ауылдық округі Құмтоғай, Қарасай, Қарақұдық ауылдарының тұрғындары жиналыстарының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 1, 2, 3 хаттамаларына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Құмтоғай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Құмтоғай ауылының көшелеріне:
Өтеу Құдайбергенов көшесі;
Қызтуған Шегебаев көшесі;
Оразбай Жұмабаев көшесі;
Алмат Рысбаев көшесі;
Сағымбай Көшкінбаев көшесі;
Жалпы Ордабаев көшесі;
Ораз би Тәтеұлы көшесі;
2) Қарасай ауылының көшелеріне:
Дауренбек Сарин көшесі;
Шәкір Қараұлы көшесі;
Қуанышова Зұлхия Қасқырбайқызы көшесі;
3) Қарақұдық ауылының көшелеріне:
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі;
Назаралы әулие көшесі.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімі аппаратының жетекші маманы Ш.Әбдіғалиеваға міндеттелсін.
4.Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық округінің әкімі Е.ЖҮСІПОВ