Об установлении стоимости разового талона на 2011 год по Шалкарскому району
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 апреля 2011 года № 267. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 23 мая 2011 года № 3-13-151. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.

Шалқар ауданы бойынша 2011 жылға біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысының Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 267 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 мамырда № 3-13-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.

В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан № 100- IV от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» районный маслихат РЕШАЕТ:

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Установить стоимость разовых талон для лиц, занимающихся реализацией товаров на действующих рынках Шалкарского района согласно приложению 1;
2. Установить стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по Шалкарскому району для физических лиц, деятельность которых носит эпизодической характер согласно приложению 2;
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                       Секретарь
районного маслихата                  районного маслихата
С.Мендигаринов                         С.Тулемисов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 267 от 28 апреля 2011 года
Стоимость разовых талонов для лиц, занимающихся реализацией товаров на действующих рынках Шалкарского района
№ п/п
Вид реализуемых товаров
Стоимость разового талона на день (в тенге)
1
Продовольственные товары

1. Шалқар ауданындағы жұмыс жасап тұрған базарлардағы сауда жасаушыларға бір жолғы талонның құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қызметі эпизодтық сипаттағы жеке тұлғалар үшін Шалқар ауданы бойыша кәсіпкерліктің түрлеріне байланысты бір жолғы талондардың құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан басталған құқықтық қатынастарға таралсын.
Аудандық мәслихаттың             Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                      хатшысы
С.Мендигаринов                    С.Тулемисов
Аудандық мәслихатының
2011 жылдың 28 сәуіріндегі
№ 267 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданындағы жұмыс жасап тұрған базарлардағы сауда жасаушыларға бір жолғы талонның құны
р/с
Сатылатын тауарлар түрі
Бір күнге бір жолғы талон құны (теңге)
1
Азық-түлік тауарлары