Об установлении ставок земельного налога
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 15 декабря 2011 года N 39-305. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 13 января 2012 года N 2-3-101. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 381382386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1.аУстановить ставки земельного налога по городу Текели и поселку Рудничный на 2012 год согласно приложения.
2.6Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об установлении ставок земельного налога" от 3 декабря 2010 года № 26-196 (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за номером 2-3-85, опубликовано в газете "Текелі тынысы" 7 января 2011 года за номером 1).
3.аКонтроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета и экономики (председатель Нестеров Константин Михайлович).
4.аНастоящее решение вводится в действие с 01 января 2012 года.
Секретарь маслихата, председатель
очередной XLI сессии IV созыва
Текелийского городского маслихата          Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговый
комитет по городу Текели"                  Илимжанова Зайда Абдыманановна
15 декабря 2011 года
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений по городу Текели"                Есболатов Болат Буркитбаевич
15 декабря 2011 года
Приложение к решению Текелийского
городского маслихата от 15 декабря
2011 года № 39-305 "Об установлении
ставок земельного налога"
Ставки земельного налога на 2012 год
по городу Текели и поселку Рудничный
(в тенге, с одного квадратного метра площади)
Целевое назначение земель
город
Текели
поселок
Рудничный
1
Ставки налога на землю населенных пунктов за исключениям земель занятых жилищным фондам, в том числе строениями и сооружениями при нем

Жер салығының ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 39-305 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 қаңтарда N 2-3-101 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 381382386-баптарына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.аТекелі қаласы және Рудничный кенті бойынша 2012 жылға арналған жер салығының ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2.аТекелі қалалық мәслихатының "Жер салығының ставкаларын белгілеу туралы" 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 26-196 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 2-3-85 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Текелі тынысы" газетінің 1 нөмірінде жарияланған) шешімнің күші жойылсын деп танылсын.
3.аОсы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына (төрағасы Константин Михайлович Нестеров) жүктелсін.
4.аОсы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті ХLI
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ілімжанова Заида Әбдімананқызы
15 желтоқсан 2011 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Есболатов Болат Бүркітбайұлы
15 желтоқсан 2011 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
"Жер салығының ставкаларын
белгілеу туралы" № 39-305
шешіміне қосымша
Текелі қаласы және Рудничный кенті бойынша 2012 жылға арналған
жер салығының ставкалары
(теңгемен, алаңның бір шаршы метріне шаққанда)
рет
Жерді пайдалану бағыты
Текелі
қаласы
Рудничный
кенті
1
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары.