Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 14 марта 2011 года N 210. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 16 марта 2011 года N 2-8-172. Утратило силу - Постановлением акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 26 января 2012 года N 158
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 26.01.2012 N 158.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Во исполнение статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", на основании основании утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N "О мерах по реализации закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" правил организации и финансирования оплачиваемых общественных работ акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оплачиваемые общественные работы для безработных граждан согласно спроса и предложений путем создания временных рабочих мест.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда, участвующих в них и источники их финансирования согласно приложению.
3. Постановление Енбекшиказахского районного акимата от 5 января 2010 года N 01 "Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условиях общественных работ, размер оплаты труда, участвующих в них и источники их финансирования", прошедшего государственную регистрацию в районном управлении юстиции 2 февраля 2010 года N 2-8-134 и опубликованного в районной газете "Енбекшиказах" N 6 от 5 февраля 2010 год считать утратившим силу.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметова Бекета Толегеновича.
5. Данное постановление вступает в законную силу через 10 дней с момента опубликования.
Аким района                                А. Тойбаев
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель акима района:                  Ахметов Бекет Толегенович
14 марта 2011 года
Руководитель аппарата акима:               Жакеев Ермек Ильянович
14 марта 2011 года
Начальник юридического и
государственно-правового
отдела аппарата района:                    Амирденов Ержан Амирденович
14 марта 2011 года
Начальник Енбекшиказахского
районного отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства:                       Ахметов Имангазы Ахметович
14 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Енбекшиказахского района"                  Ансатбаев Муратбай
14 марта 2011 года
Согласно постановления акимата
Енбекшиказахского района
от 14 марта 2011 года N 210
"Об организации оплачиваемых
общественных работ в 2011 году"
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размер оплаты труда, участвующих в них и
источники их финансирования
П/п
Перечень
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы и
конкретные
условия
Размер
оплаты
труда
участвующих
Источники
финансиро-
вания
1.
Есикский
городской
округ
Обслуживание
на дому УВОВ,
их видов,
престарелых и
одиноко
проживающих
пенсионеров.
Благоустрой-
ство,
санитарная и
экологическая
очистка
территории
(побелка
деревьев,
бордюров,
очистка
придорожной
полосы,
уборка
травостоя
вдоль
обочин).
Озеленение
территории
(посадка
деревьев,
цветов, уход
за клумбами,
обрезка
деревьев),
уход за
памятниками.
Участие в
проведении
общественных
компаний
(опросах,
переписи
населения)
помощь в
проведении
призывной
компании.
Оказание
помощи в
работе по
озеленению
территории и
сохранении
зданий
социально-
культурного
назначения.
Оказание
помощи в
работе с
несовершен-
нолетними
трудными
подростками в
неблагополуч-
ных семьях.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
2.
Сельские
округа:
Обслуживание
на дому УВОВ,
их видов,
престарелых и
одиноко
проживающих
пенсионеров.
Благоустрой-
ство,
санитарная и
экологическая
очистка
территории
(побелка
деревьев,
бордюров,
очистка
придорожной
полосы,
уборка
травостоя
вдоль
обочин).
Озеленение
территории
(посадка
деревьев,
цветов, уход
за клумбами,
обрезка
деревьев),
уход за
памятниками.
Участие в
проведении
общественных
компаний
(опросах,
переписи
населения)
помощь в
проведении
призывной
компании.
Оказание
помощи в
работе по
озеленению
территории и
сохранении
зданий
социально-
культурного
назначения.
Оказание
помощи в
работе с
несовершен-
нолетними
трудными
подростками в
неблагополуч-
ных семьях.
Оказание
помощи
семьям,
воспитывающим
детей с
ограниченными
возможностями.
Оказание
помощи в
работе в
проведении
ветеринарных
мероприятий
(паспорти-
зация,
клеймирование).
Помощь в
реставрации
архивных
документов.
Доставка
корреспон-
денции.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
Аватский
Акшиский
Ассинский
Байтерекский
Балтабайский
Бартогайский
Бөлекский
Жанашарский
Казакстанский
Каражотинский
Каракемирский
Каратукский
Коктобинский
Корамский
Кырбал-
табайский
Маловодненский
Малыбайский
Масакский
Рахатский
Саймасайский
Сөгетинский
Ташкенсазский
Тескенсуский
Тургенский
Шелекский
3.
Городской
и сельские
дома
культуры,
организации
коммуналь-
ных
хозяйств,
больницы,
музей,
общество
глухонемых,
дом
ребенка.
Благоустрой-
тсво,
санитарная и
экологическая
очистка
территории
(побелка
деревьев,
бордюров,
очистка
придорожной
полосы,
уборка
травостоя
вдоль
обочин).
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
4.
Музеи
Помощь в
организации
выставок в
музеях.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
5.
Районное
общество
глухонемых
Оказание
помощи в
работе по
обслуживанию
слепых,
глухих и
слабослышащих
инвалидов.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
6.
Районный
отдел по
делам
обороны
Участие в
проведении
общественных
компаний
(опросах,
переписи
населения)
помощь в
проведении
призывной
компании.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
7.
Государс-
твенный
центр по
выплате
пенсий
Оказание
помощи в
подшивке
решений в
пенсионные
дела в связи
с изменением
размера
пенсий,
государс-
твенных
специальных
пособий,
пособий по
инвалидности
и подготовке
документов в
архив.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
8.
Районный
архив
Помощь в
реставрации
архивных
документов.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
9.
Районная
библиотека
Реставрация,
переплет и
подшивка
книг.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
10.
Районная
больница
Помощь в
работе по
обмену
шприцов и
средств
защиты среди
потребителей
иньекционных
наркотиков.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
11.
Неправи-
тельствен-
ные
организации
Оказание
помощи
семьям,
воспитывающим
детей с
ограниченными
возможностями.
Участие в
проведении
общественных
компаний
(опросах,
переписи
населения).
Оказание
помощи в
работе с
несовершенно-
летними
трудными
подростками в
неблагополуч-
ных семьях.
Оказание
помощи в
работе по
обслуживанию
слепых,
глухих и
слабослышащих
инвалидов.
Помощь в
работе клубов
поиска
работы.
Оказание
помощи
малоимущим
семьям через
телефон
доверия.
Участия в
мероприятиях,
направленных
на
культурное,
интеллектуаль-
ное и
духовное
развитие
молодежи,
проведение и
организация
туристических
походов,
акции
здорового
образа жизни,
помощь в
организации
летних
лагерей
отдыха,
организации
кружков.
Сезонная
помощь в
проведении
сельскохозяй-
ственных
работ
(выращивание
рассады),
заготовка
сельскохозяй-
ственной
продукции.
Переработка
овощей и
фруктов с
использова-
нием
инновационных
технологий в
природных
условиях.
Общественные
работы
предназначены
специально для
безработных,
не могут быть
использованы
для постоянных
рабочих мест и
вакансии;
предоставляют
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
сделать
возможность
организовать
общественные
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику (5
неполных
рабочих дней,
2 дня
выходных);
по
неполному
режиму
рабочего
времени (5-6
часов);
удобность
рабочего места
для выполнения
работы;
обеспечение
безопасности
труда;
своевременной
выплаты
заработной
платы.
Не ниже
установлен-
ного
Законам
Республики
Казахстан
минимальной
заработной
платы
(15999
тенге).
Местный
бюджет
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Енбекшиказахского района"                  М. Ансатбаев

2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 наурыздағы N 210 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 16 наурызда N 2-8-172 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 158 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2012.26.01 N 158 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесі негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұраныска сай жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орнын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көзі қосымшаға сай бекітілсін.
3. Аудандық Әділет басқармасында 2010 жылы 2 ақпанда N 2-8-134 нөмірімен мемлекеттік тіркеуден өткен, аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінің 5 ақпандағы N 6 санында жарияланған Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы "Қоғамдық жұмысшылар жіберілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" N 01 қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Ахметов Бекет Төлегенұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                Ә. Тойбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудан әкімінің
орынбасары:                                Бекет Төлегенұлы Ахметов
14 наурыз 2011 жыл
Аудан әкімінің
аппарат басшысы:                           Ермек Ильянұлы Жакеев
14 наурыз 2011 жыл
Аудан әкімі аппаратының
және мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің бастығы:                         Ержан Әмірденұлы Әмірденов
14 наурыз 2011 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік жоспарлау
бөлімініің бастығы:                        Иманғазы Ахметұлы Ахметов
14 наурыз 2011 жыл
"Еңбекшіқазақ ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы:           Мұратбай Аңсатбаев
14 наурыз 2011 жыл
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің
2011 жылдың 14 наурыздағы
N 210 "2011 жылы ақылы
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
туралы" қаулысына сәйкес
Қоғамдық жұмысшылар жіберілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды
қаржыландырудың көздері
Р/с
Ұйымдардың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі мен
нақты
жағдайлары
Қатысушы-
лардың
еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржылан-
дыру
көздері
1.
Есік
қалалық
округі
Ұлы Отан
соғысына
қатысқан
ардагерлерге,
олардың
жесірлеріне,
жалғыз басты
зейнеткер-
лерге,
қарттарға
үйде
әлеуметтік
көмек
көрсету.
Аймақтарды
көркейту,
экологиялық
жағдайды
жақсарту,
санитарлық
тазалау
жұмыстары
(ағаштар мен
жол
жиегіндегі
қоршауларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
қалпына
келтіру, жол
жиегін
тазалау).
Аймақтарды
көгалдандыру
(ағаштар мен
гүл
көшеттерін
отырғызу және
оларды күту),
ескерткіш-
терді күту.
Аймақтық
қоғамдық
науқандарды
өткізуге
қатысу
(көпшіліктің
ой-пікірлерін
сұрастыру,
халық және
мал санағы)
әскерге
азаматтарды
шақыру
жұмыстарына
қатысуға
көмек
көрсету.
Әлеуметтік
мәдени мәні
бар
ғимараттардың
сақталуы және
көгалдандыру
жұмыстары.
Жағдайы төмен
отбасыларын-
дағы жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі қиын
жасөспірім-
дермен жұмыс
жүргізуге
көмек
көрсету.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
2.
Ауылдық
округтер:
Ұлы Отан
соғысына
қатысқан
ардагерлерге,
олардың
жесірлеріне,
жалғыз басты
зейнеткер-
лерге,
қарттарға
үйде
әлеуметтік
көмек
көрсету.
Аймақтарды
көркейту,
экологиялық
жағдайды
жақсарту,
санитарлық
тазалау
жұмыстары
(ағаштар мен
жол
жиегіндегі
қоршауларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
қалпына
келтіру, жол
жиегін
тазалау).
Аймақтарды
көгалдандыру
(ағаштар мен
гүл
көшеттерін
отырғызу және
оларды күту),
ескерткіш-
терді күту.
Аймақтық
қоғамдық
науқандарды
өткізуге
қатысу
(көпшіліктің
ой-пікірлерін
сұрастыру,
халық және
мал санағы),
әскерге
азаматтарды
шақыру
жұмыстарына
қатысуға
көмек
көрсету.
Әлеуметтік
мәдени мәні
бар
ғимараттардың
сақталуы және
көгалдандыру
жұмыстары.
Жағдайы төмен
отбасыларын-
дағы жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі қиын
жасөспірім-
дермен жұмыс
жүргізуге
көмек
көрсету.
Мүмкіндігі
шектеулі
балаларды
тәрбиелеп
отырған
отбасыларына
көмек
көрсету.
Жалпы
малдәрігерлік
іс-шараларды
жүргізуге
көмектесу
(паспорттан-
дыру,
ен салу).
Мұрағаттық
құжаттарды
қайта өңдеуге көмек көрсету.
Халыққа
хат-хабар
жеткізіп
беру.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
Ават
Ақши
Асы
Байтерек
Балтабай
Бартогай
Бөлек
Жанашар
Қазақстан
Қаражота
Қаракемір
Қаратұрық
Көктөбе
Қорам
Қырбал-
табай
Маловодный
Малыбай
Масақ
Рахат
Саймасай
Сөгеті
Ташкенсаз
Тескенсу
Түрген
Шелек
3.
Қалалық,
ауылдық
мәдениет
үйлері,
коммунал-
дық
шаруашылық
мекеме-
лері,
ауруха-
налар,
мұражай-
лар,
саңырау-
лар
қоғамы,
сәбилер
үйі.
Аймақтарды
көркейту,
экологиялық
жағдайды
жақсарту,
санитарлық
тазалау
жұмыстары
(ағаштар мен
жол
жиегіндегі
қоршауларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
қалпына
келтіру, жол
жиегін
тазалау).
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
4.
Мұражайлар
Мұрағаттық
көрмелер
ұйымдастыруға
көмек.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
5.
Аудандық саңыраулар қоғамы
Соқыр,
естімейтін
және есту
қабілеті
төмен
мүгедектерге
қызмет
көрсету.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті бюджет
6.
Аудандық
қорғаныс
істер
жөніндегі
бөлім
Аймақтық
қоғамдық
науқандарды
өткізуге
қатысу
(көпшіліктің
ой-пікірлерін
сұрастыру,
әскерге
азаматтарды
шақыру
жұмыстарына
қатысуға
көмек
көрсету.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша жасау (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
7.
Зейнетақы
орталығы
Зейнетақының,
мемлекеттік
әлеуметтік
жәрдемақы
және
мүгедектігіне
байланысты
жәрдемақы-
лардың көлемі
өзгеруіне
байланысты
зейнеткерлік
іс
құжаттарына
шешімдерін
тігу және
мұрағаттық
материалдарды
жүйелеу.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
8.
Аудандық
мұрағат
Мұрағаттық
құжаттарды
қайта өңдеуге
көмек
көрсету.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
9.
Аудандық
кітапхана
Кітап тігу,
түптеу,
жаңғырту
жұмыстары
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
10.
Аудандық
аурухана
Инелі есірткі
қолданушылар
арасында
инелермен
қорғану
құралдарын
алмастыру
жұмыстарына
көмек көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті
бюджет
11.
Үкіметтік
емес
ұйымдар
Мүмкіндігі
шектеулі
балаларды
тәрбиелеп
отырған
отбасыларына
көмек
көрсету.
Аймақтық
қоғамдық
науқандарды
өткізуге
қатысу
(көпшіліктің
ой-пікірлерін
сұрастыру).
Жағдайы төмен
отбасыларын-
дағы жасы
кәмелетке
толмаған
тәртібі қиын
жасөспірім-
дермен жұмыс
жүргізуге
көмек
көрсету.
Соқыр,
естімейтін
және есту
қабілеті
төмен
мүгедектерге
қызмет
көрсету.
Жұмыс іздеу
клубы.
Сенім
телефондарына
байланысқан
тұрмысы төмен
отбасыларына
психологиялық
және құқықтық
көмек
көрсету.
Жастарды
мәдени
парасатты
және рухани
дамытуға
арналған
іс-шаралар
мен салауатты
өмір салты
акцияларын
өткізуге,
жазғы демалыс
және еңбек
лагерлерін
құруға және
саяхат
жорықтары мен
үйірмелерді
ұйымдастыруға
көмектесу.
Ауыл
шаруашылығы
жұмыстары мен
ауылшаруа-
шылық
өнімдерін
дайындау
кезінде
маусымды
көмек
көрсету,
инновациялық
технологияны
қолданып
табиғи
жағдайда
көкөніс,
жеміс–жидек
өнімдерін
өңдеу.
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
арнаулы білімі
жоқ адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуы;
қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
кесте бойынша
жасау (5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2 күн
демалыс
белгіленуі);
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен (5-6
сағат);
жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы болуы;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінен
кем емес
(15 999
теңге).
Жергілікті бюджет
"Еңбекшіқазақ ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар" бөлімі
мемлекеттік мекемесінің
бастығы:                                   М. Аңсатбаев