Об установлении единых ставок фиксированного налога для налогоплательщиков на 2011 год
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 28 марта 2011 года N 54-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 05 мая 2011 года N 2-14-109. Утратило силу - Решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 3-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 12.04.2012 N 3-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Единые ставки фиксированного налога на 2011 год для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории района установить согласно приложения.
2. Решение Коксуского районного маслихата от 10 июня 2009 года Об утверждении единой ставки фиксированного налога для зарегистрированных налогоплательщиков по Коксускому району" N 26-1 (зарегистрировано Коксуским районным управлением Юстиции в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2-14-77 от 14 июля 2009 года, опубликовано в номере 32(4446) районной газеты "Көксу таңы" от 31 июля 2009 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию района, местному бюджету, защите природы и вопросам сельского хозяйства (председатель Рахымбеков Аманбек)
4. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель сессии                        Б. Кисметов
Приложение
к решению Коксуского районного

Салық төлеушілер үшін 2011 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 54-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 05 мамырда N 2-14-109 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3-7 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 422-бабына сәйкес, Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін бір әкімшілік–аумақтық бірліктің аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін 2011 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Көксу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 10 маусымдағы "Көксу ауданы бойынша тіркелген салық төлеушілерге белгіленген бірыңғай салық ставкасын бекіту туралы" N 26-1 (Көксу аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдедегі 2-14-77 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 31 шілдеде Көксу аудандық "Көксу-таңы" газетінің 32(4446) нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан мәслихатының ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауылшаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Рахымбеков Аманбек) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Нұрғалиев Қанабек Досжанұлы
2011 жылғы 18 наурыз
Көксу ауданы мәслихатының