Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сарканского района на 2012 год
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 29 декабря 2011 года N 54-317. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 13 января 2012 года N 2-17-109. Утратило силу решением маслихата Сарканского района Алматинской области от 10 января 2013 года N 13-74
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарканского района Алматинской области от 10.01.2013 N 13-74
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сарканского района на 2012 год согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
54 сессии районного маслихата              Тажиева К.
Секретарь
районного маслихата                        Рахметкалиев Г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового комитета
по Сарканскому району                      Ахметжанов Мырзахара Жунисович
29 декабря 2011 года
Приложение
к решению Сарканского
районного маслихата "Об установлении
единых ставок фиксированного
налога для всех налогоплательщиков,
коэффициентов базовых ставок
осуществляющих деятельность на
территории Сарканского района на 2012 год"
от 29 декабря 2011 года № 54-317
Единые ставки фиксированного налога для всех
налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории
Сарканского района на 2012 год
Наименование объекта налогооблажения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных
расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения игры с
одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения игры с
участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый
для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

Сарқан ауданы бойынша жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2012 жылға белгілеу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 54-317 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 қаңтарда N 2-17-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 13-74 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 10.01.2013 N 13-74 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексiнiң 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы бойынша жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2012 жылға қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс № 54-ші
сессиясының төрағасы                       К. Тажиева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Сарқан ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Ахметжанов Мырзахара Жунисович
29 желтоқсан 2011 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 желтоқсандағы
"Сарқан ауданы бойынша жүзеге
асыратын барлық салық төлеушілер
үшін бірыңғай тіркелген салық
ставкаларын 2012 жылға белгілеу
туралы" № 54-317 шешiмiне
қосымша
Сарқан ауданы бойынша жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер
үшін 2012 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Салық салынатын объектiнiң атауы
Бiрыңғай белгiленген
салықтар (айлық есептiк
көрсеткiш)
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге
арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Бiреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткiзуге арналған
ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын
дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелi
3