Об установлении единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району на 2011-2013 годы
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 51-307. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 29 ноября 2011 года N 2-18-135. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30 июня 2014 № 33-183
Сноска. Утратило силу решением  Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30.06.2014 № 33-183.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Установить единые ставки фиксированного налога по Талгарскому району на 2011-2013 годы согласно приложения.
2. Утратить силу решения Талгарского районного маслихата от 20 октября 2010 года N 38-219 "Об установлении размера единых ставок фиксированного налога по Талгарскому району на 2010 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативно правовых актах 01 декабря 2010 года N 2-18-116 опубликовано в газете "Талгар" от 11 декабря 2010 года N 52 (3926)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима района Абдулдаева Бердаулета Ешеновича и постоянную комиссию районного маслихата по социально-экономическим развитием и бюджета.

Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2011-2013 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 51-307 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 қарашада N 2-18-135 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 30 маусымдағы 2014 № 33-183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 30.06.2014 № 33-183 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2011-2013 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Талғар аудандық мәслихатының 2010 жылы 20 қазандағы № 38-219 "Талғар ауданы бойынша 2010 жылға тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2010 жылы 01 желтоқсанда 2-18-116 нөмірімен тіркелген, аудандық "Талғар" газетінде 2010 жылы 11 желтоқсандағы № 52 (3926) жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Абдулдаев Бердәулет Ешенұлына және аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.