О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 21 декабря 2011 года № 39-5. Зарегистрировано управлением юстиции района Т.Рыскулова от 27 декабря 2011 года № 6-8-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1.Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 6 694 410 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 955 062 тысяч тенге:
неналоговые поступления 3 822 тысяч тенге:
поступления от продажи основного капитала 4 743 тысяч тенге:
поступления трансфертов 4 730 783 тысяч тенге:
2) затраты 6 687 385 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование 46 404 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 48 540 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов 2 652 тысяч тенге:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 26 497 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 26 497 тысяч тенге:
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета - 65 876 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета  65 876 тысяч тенге:
Поступление займов 48 540 тысяч тенге:
Погашение займов 2 652 тысяч тенге:
Используемые остатки бюджетных средств 19 988 тысяч тенге:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т.Рыскулова от 13.03.2012 № 2-3; 12.04.2012 № 3-6; 31.07.2012 № 5-8; 15.11.2012 № 7-4; 04.12.2012 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2012 год в размере 2 842 131 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона РК от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленого комплекса и сельских территорий» на 2012-2014 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить сумму резерного фонда местного исполнительного органа в размере 59 634 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата района Т.Рыскулова от 13.03.2012 № 2-3; 31.07.2012 № 5-8; 15.11.2012 № 7-4; 04.12.2012 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2012).

2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-5 Шешімі. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда 6-8-129 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 ,3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 694 410 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 955 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 743 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 730 783 мың теңге;
2) шығындар 6 687 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 48 540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 652 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 26 497 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 26 497 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 65 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 65 876 мың теңге;
қарыздар түсімі 48 540 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 652 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 19 988 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012.03.13 № 2-3; 2012.04.12 № 3-6; 2012.07.31 № 5-8; 2012.11.15 № 7-4; 2012.12.04 № 8-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2 842 131 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2012-2014 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландыратын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қызметтің осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақы мен тарифтiк ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4.Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 59 634 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012.03.13 № 2-3; 2012.07.31 № 5-8; 2012.11.15 № 7-4; 2012.12.04 № 8-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2012 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год согласно приложению 5.
7. Утвердить объем доходов, поступивших в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2012 год согласно приложению 6.

5. 2012 жылға арналған бюджеттіқ инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған ауылшаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить бюджетные программы аульных (сельских) округов, предусмотренных в бюджете района на 2012 год согласно приложению 7.
9. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и применяется с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б.Токтыбаев                                П.Сулейменов
Приложение 1 к решению маслихата
района Т.Рыскулова № 39-5
от 21 декабря 2011 года
Бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова от 04.12.2012 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
(тыс тенге)
Категория Наименование доходов
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8. 2012 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қантарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Тоқтыбаев П. Сүлейменов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 3-6 шешіміне № 1 қосымша
2012 жылға арналған бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 8-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Санаты Кірістер атауы
Сомасы
Сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

14 380
003
Капитальные расходы государственного органа
5 310
122
Аппарат акима района (города областного значения)
79 007
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
65 865
002
Создание информационных систем
1 698
003
Капитальные расходы государственных органов
10 731
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
713
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
163 226
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
160 707
022
Капитальные расходы государственных органов
2 519
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23 895
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 664
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 731
010
Организация приватизации коммунальной собственности
117
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
83
018
Капитальные расходы государственного органа
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15 440
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14 398
004
Капитальные расходы государственного органа
1 042
02
Оборона
2 293
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 293
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
787
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 506
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 398
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 398
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 398
04
Образование
3 856 188
464
Отдел образования района (города областного значения)
267 603
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
220 615
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

14 380
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 310
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
79 007
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
65 865
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 698
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 731
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
713
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
163 226
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
160 707
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 519
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23 895
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 664
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 731
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
117
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
83
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15 440
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 398
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 042
02
Қорғаныс
2 293
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 293
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
787
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 506
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 398
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 398
021
Елді мекендерде жол жүрісі қәуіпсіздігін қамтамасыз ету
5 398
04
Білім беру
3 856 188
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267 603
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
220 615
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

880
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46 108
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 319
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9 319
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 885 984
003
Общеобразовательное обучение
2 722 385
006
Дополнительное образование для детей
109 781
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 006
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
52 812
464
Отдел образования района (города областного значения)
252 379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 852
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 716
012
Капитальные расходы государственного органа
260
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
12 946
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
12 232
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186 373
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
440 903
037
Строительство и реконструкция объектов образования
440 903
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
269 290
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
303
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
303
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 441
002
Программа занятости
51 994
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

880
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46 108
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 319
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9 319
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 885 984
003
Жалпы білім беру
2 722 385
006
Балаларға қосымша білім беру
109 781
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 006
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
52 812
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
252 379
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 852
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 000
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 716
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 946
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12 232
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
186 373
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
440 903
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
440 903
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
269 290
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,кент,ауыл(село),ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
303
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
303
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 441
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
51 994
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

3 904
004
Капитальные расходы государственного органа
222
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
12 720
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 720
019
Развитие теплоэнергетической системы
12 720
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
177 802
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
5 873
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 873
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20 713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 002
003
Капитальные расходы государственных органов
150
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 864
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 051
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6 380
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
546
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 720
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 950
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 414
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 386
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
140 266
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
140 266
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 988
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 988
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 502
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов

3 904
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
222
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
12 720
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 720
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12 720
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
177 802
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
5 873
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5 873
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20 713
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 002
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 864
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 051
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
6 380
010
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
546
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 720
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 950
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 414
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 386
007
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық жарақтандыру
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
140 266
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
140 266
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 988
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 988
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 502
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие систем водоснабжения
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру (немесе) сатып алу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау дамыту
074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын энергетика кешені және жер өқойнауын пайдалану
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғы аймақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

466
Отдел архитектуры,градостроительства и строительства района (города областного значения)
10
Развитие объектов сельского хозяйства
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 5 к решению
маслихата района Т.Рыскулова № 39-5
от 21 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения бюджета района на 2012 год

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13
Прочие
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39-5 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова от 31.07.2012 № 5-8(вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
04
образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
маслихата района Т.Рыскулова № 39-5
от 21 декабря 2011 года
Объем доходов, поступивщих в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2012 год
категория
класс
подкласс
наименование
Сумма, тысяч
тенге

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012.07.31 № 5-8 (01.01.2012 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39-5 шешіміне 6 қосымша
2012 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

333
Продажа земли и нематериальных активов
3
003
Продажа земли
32
От продажи участков земли сельскохозяйственного назначения
0
Приложение № 7
к решению маслихата
района Т.Рыскулова № 39-5
от 21 декабря 2011 года
Бюджетные программы на 2012 год по аульному (сельскому) округу района
Сноска. Приложение 7 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова от 04.12.2012 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
Сельский округ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
1
Кулан

333
Жерді және материалдық емес активтерді сату
3
003
Жерді сату
3
131
Жерді сату
32
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 31 шілдедегі
№ 2-3 шешіміне № 7 қосымша
2012 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 8-4 (01.01.2012 жылдың қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Ауылдық округ әкімдері
Бағдарлама атауы
001
"Қаладағы ауданнның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
022
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005
"Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
003
"Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
1
Құлан