Об утверждении формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Мангистауской области от 25 октября 2011 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 ноября 2011 года № 2112. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 16 июля 2012 года № 01-30-1050
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 252 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства», аким области РЕШИЛ:
1. Утвердить формы документов по использованию целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Областному управлению сельского хозяйства (Т. Калжанулы) принять меры по обеспечению информирования отечественных сельскохозяйственных товаропроизводителей и в установленном законодательном порядке принять меры вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Паритова Б.З.
4. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.С. Мамытбеков
25 октября  2011 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
25 октября 2011 г
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
25 октября 2011 г.
Приложение 1
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
ЗАЯВКА на получение субсидий за производство
и реализацию баранины и конины на 2011 год
1. Товаропроизводитель_____________________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2011 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов____________________________________________
(указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)

Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 04 шешемі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қарашада № 2112 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 01-30-1050 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.16  № 01-30-1050 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және «Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулысын орындау үшін, облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімге 1,  2,  3,  4,  5,  6,  7 – қосымшаларға сәйкес, Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану бойынша құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы (Т. Қалжанұлы) отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді хабардар етуді қамтамасыз ету бойынша және заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.З. Паритовқа жүктелсін.
4. Осы шешім ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
25 қазан 2011ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
25 қазан 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
25 қазан 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
1 - қосымша
Нысан
2011 жылға қой және жылқы етін өндіргені
және сатқаны үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек (3 - жастан) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған арнайы мамандандырылған ғимараттардың болуы_______________________________
(үлгілік, бейімделген,      ____________________________________________________________________
жалпы ауданы шаршы метр – көрсету)

4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) _____ с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) _____ с мощностью ____ тонн в сутки.
5. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн – указать какие (указать нужное).
6. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., пастбищных угодий _____ га.
7. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года (для товаропроизводителей занимающимся производством баранины):
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Адрес (полный) Товаропроизводителя:_______________________.
10. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________________(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2011 год
«Подтверждаю» *
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области ______________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2011 год
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 2
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию шубата на 2011 год
1. Товаропроизводитель_______________________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье верблюдов на 1 января 2011 года _____ голов, в том числе верблюдоматок ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных верблюдоматок ____ голов.
4. Планируемый объем производства шубата в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха (помещение, емкость по сбору и (или) производству шубата) на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации шубата ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ______________ тонн, другие объекты реализации ________ тонн – указать какие (заполнить нужное).

4. Қайта өңдеу өндірісінің болуы:
1) мал сою алаңы (пункт/есеп реті (код) _______ өнімділігі_____ тонна тәулігіне;
2) қайта өңдеу цехы (есеп реті (код)___өнімділігі_________тонна тәулігіне.
5. Жоспармен сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна – көрсету қажет (қажетін толтыру).
6. Пайдаланатын жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, жайылымдар _____ га.
7. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азықтың болуы (қой етін өндірумен айналысатын тауар өндірушілер үшін):
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді жем ________ тонна.
8. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді жем ________ тонна.
9. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)_______________________
____________________________________________________________________.
10. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелген (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Кәсіпорынның басшысы _____________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«___» ___________ 2011 жыл
«Растаймын» *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _____________________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«___» ___________ 2011 жыл
Ескерту:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау үшін комиссия құруға құқылы.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
2 - қосымша
Нысан
2011 жылға шұбат өндіру және сату
үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылғы 1 қаңтардағы қолда бар түйе саны_____ бас, соның ішінде 3 – жастан ересек інгендер саны _____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды інгендер ______бас.
4. Жоспармен өндірілетін шұбат көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтің (ғимарат, шұбат өндіретін және (немесе) жинайтын ыдыстың) болуы.
6. Жоспармен өндірілетін шұбаттың көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жекелеген қайта өңдеуге_____ тонна, басқа сауда объектісі ______ тонна – көрсету қажет (қажетін толтыру).

7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2011 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____________ 2011 год
«Подтверждаю» *
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области ______________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2011 год
Примечание:
* Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательствсоздавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 3
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
«Утверждаю»
Аким __________________ района
__________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«___» ________________ 2011 год
СВОДНЫЙ АКТ (ежемесячный) *
о реализации животноводческой продукции____________________________
(наименование субсидируемой
_____________________________________________________________________продукции)
за _________ 2011 года по __________ району Мангистауской области
(месяц)
Наименова-
ние продавца,
его реквизиты
Вид субсидии-
руемой животно-
водческой продукции
Наименова-
ние, дата и №
платежного
документа
Объем реализованной животноводчес-
кой продукции (тонн)
Наименова-ниепокупате-
ля,
его реквизиты
Итого
по району
* составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник отдела сельского хозяйства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела сельского хозяйства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 4
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
Сводный список
распределения квот на производство субсидируемого объема
животноводческой продукции и размеров субсидий среди товаропроизводителей по Мангистауской области на 2011 год
Наименование
Наличие поголо-
вья,
голов
в том числе маток, голов
Поголо-
вье на откорме, голов
Пого-
ловье дой-
ных верб-
людо
маток
Объем про-
изводства про-
дук-
ции, тонн
Норма-
тив субси-
дий за едини-цу реали-зован-ной про-
дукции, тенге
Доведен-
ная квота
райо-на
хо-зяй-
ства
вид про-
дук-
ции
тонн
сумма суб-
сидий, тыс. тенге
Баранина
Конина
Шубат
Примечание:
Областное управление сельского хозяйства в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
Приложение 5
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
_______________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2011 год
Сводная ведомость по Мангистауской области
об объемах реализованной_________________________________собственного                        (субсидируемая животноводческая продукция)
производства и выплате субсидий за _________________ 2011 года                        (месяц)
Наименова-
ние
Годо-
вая квота
Норма-тив субси-дий за едини-цу (1 кг.) реали-зован-ной живот-новод-ческой про-
дукции, тенге
Фактичес-ки реализо-
вано животно-
водчес-
кой продук-
ции, (тонн)
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, тонн
При-
чи-
таю-
щаяся
сум-
ма суб-
си-
дий с нача-ла года,тенге
Оп-
ла-
че-
но с на-
ча-
ла го-
да,
тен-ге
Ос-
та-
токпри-чи-
таю-щей-ся сум-мы суб-си-
дий, тен-ге
Под-ле-
жит к оп-
лате,
тен-ге
сель-
хоз-
това-
ро-
про-
изво-
дите-
ля
про-
дук-
ции
тонн
тенге
с на-ча-ла го-да
за от-
чет-
ный месяц
с начала года
за отчет-ный месяц
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер        __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
___________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2011 год
Информация (отчет) *
по освоению средств на «____» ____________ 2011 года по Мангистауской области
п/п
Наимено-вание
(продук-ции)
Доведенная квота
До-
ве-
ден-
ный
план фи-
нан-си-
ро-
ва-
ния, тыс. тен-ге **
Фактически реализовано ***
Находится на обработке в областном управлении сельского хозяйства
Фактически оплачено
уро-вень
кг
сум-ма, тыс. тен-ге
уро-вень
кг
сум-ма, тыс. тен-ге
уро-
вень
кг
сумма, тыс. тенге
уро-
вень
кг
сумма, тыс. тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства _________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер       _________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 7
к решению акима Мангистауской области
от 25 октября 2011 года № 4
Форма
«Утверждаю»
Начальник Областного управления
сельского хозяйства
___________ (Ф.И.О. подпись, печать)
«____» ____________ 2011 год
Информация (отчет)
по объемам реализации животноводческой продукции
за «____» квартал 2011 года по Мангистауской области
Наиме-
нова-
ние пред-
прия-
тия
Вид про-
дук-
ции
Дове-
ден-
ная кво-
та, тонн
Реализация
Объекты торговли
в том числе
собствен-
ные
Предприя-
тия переработ-ки*
в том числе собствен-
ные
Другие учреждения **
кг
цена реали-
зации, за 1 кг, тенге
кг
цена реа-
лиза-
ции, за 1 кг, тенге
кг
цена реа-
лиза-
ции, за 1 кг, тенге
кг
цена реали-зации, за 1 кг, тенге
кг
цена реали-зации, за 1 кг, тенге
*   цена реализации переработанной продукции
**  больницы, школьные и дошкольные учреждения и т.д.
Начальник отдела животноводства __________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер               __________________ (Ф.И.О., подпись)

7. Пайдалынатын жердің көлемі, барлығы _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, жайылымдар _____ га.
8. 2011 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша азықтың болуы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) сояулы азықтар ________ тонна;
3) дәнді жем ________ тонна.
9. 2011 жылы өндіру жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді жем ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы_______________________________
____________________________________________________________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелген (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
4) банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Кәсіпорынның басшысы _______________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«___» ___________ 2011 жыл
«Растаймын» *
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ________________________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«___» ___________ 2011 жыл
Ескерту:
* Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіпте өтінімде көрсетілген ақпараттың дұрыстығын тексеру және критерийлерге сәйкестігін анықтау үшін комиссия құруға құқылы.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
3 - қосымша
Нысан
«Бекітемін»
_______________ауданының әкімі
________ (аты – жөні, қолы, мөрі)
2011 жылғы «___»___________
____________________________________________________________________
(субсидияланатын өнімнің атауы)
2011 жылдың __________ Маңғыстау облысы ________ ауданы бойынша
(айындағы)
мал шаруашылығы өнімін сату туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ (ай сайын)*
Сатушының атауы, оның деректеме-лері
Субсидияланыла-тын мал шаруашылығы өнімдерінің түрі
Төлем құжаты-
ның
атауы, күні және №
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна)
Сатып алушының атауы, оның деректемеле-рі
Барлығы
аудан бойынша
* мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады.
Ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ________________ (аты-жөні, қолы)
Ауыл шаруашылығы бөлімінің маманы ________________ (аты-жөні, қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
4 - қосымша
Нысан
2011 жылға Маңғыстау облысы бойынша
мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін
өндіруге квоталар және тауар өндірушілер арасында субсидия мөлшерін бөлудің жиынтық тізімі
Атауы
Қолда бар мал саны,
бас
Соның ішінде ана-
лықта-ры, бас
Бор-да-
қы-
лау-да, бас
Сауы-латын ін-
ген-
дер саны, бас
Өнді-ріле-тін өнім көле-мі, тонна
Сатыл-ған өнім бірлі-гіне субси-дия норма-тиві, теңге
Берілген квота
ау-
дан
ша-
руа-
шы-
лық
өнім түрі
тонна
субси-дия сомасы, мың теңге
Қой еті
Жылқы еті
Шұбат
Ескерту:
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткеннен күннен бастап Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту шешімінің көшірмесін ұсынады.
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
5 - қосымша
Нысан
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_________ (аты – жөні, қолы, мөрі)
2011 жылғы «___»___________
2011 жылғы _________ ___________________________сатылған көлемі және
айы       субсидияланатын мал шаруашылығы өнімі
жекелеген өндірісіндегі субсидиялар төлеу туралы
Маңғыстау облысы бойынша жиынтық ведомосі
Атаулары
Жыл-
дық квота
Са-
тыл-ған мал ша-
руа-шы-
лығы өні-мі-
нің бір-лігі (1 кг) үшін суб-си-
дия нор-ма-
тив-тері, тең-ге
Нақты сойыс салма-
ғында сатыл-
ған мал шаруа-
шылығы өнімі (тонна)
Ет өндірісі үшін пайда-
ланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
Жыл ба-
сы-
нан бері тие-сілі
суб-си-
дия-ның со-
масы, тең-ге
Жыл ба-
сы-
нан бері
тө-
лен-гені, тең-ге
Суб-си-
дия-лар-дың тие-сілі со-
ма-
сы-
ның қал-дығы, тең-ге
Төле-нуге жата-тыны, теңге
Ауыл ша-
руа-
шылы-ғы тауар өнді-руші-лері
өнім-дер
тон-на
тең-ге
жыл ба-сы-нан
есеп беру айында
жыл ба-сы-нан
есеп беру айында
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________(Т. А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
6 - қосымша
Нысан
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_________ (аты – жөні, қолы, мөрі)
2011 жылғы «___»___________
Маңғыстау облысы бойынша 2011 жылдың
«___»___________қаражатты игеру бойынша
ақпарат (есеп)*
№ р/н
Атаулары(өнімі-
нің)
Жеткізілген квота
Жет-
кі-
зіл-
ген қар-
жы-
лан-
дыру жос-
пары мың теңге**
Нақты сатылғаны ***
Облыстық ауыл шаруашылы-ғы басқарма-
сында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
дең-гейі
кг
со-
ма-сы,
мың теңге
дең-гейі
кг
со-ма-сы, мың тенге
дең-гейі
кг
со-ма-сы, мың тенге
дең-гейі
кг
со-ма-сы, мың теңге
* айлық есепті әр айдың 5 –нен қалдырмай ай сайын ұсыну
** есептесу күні жылдың басында
*** барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмағанда)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ___________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер                ________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Маңғыстау облысы әкімінің
2011 жылғы 25 қазан
№ 4 шешіміне
7 - қосымша
Нысан
«Бекітемін»
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_________ (аты – жөні, қолы, мөрі)
2011 жылғы «___»___________
Маңғыстау облысы бойынша 2011 жылдың «___» тоқсанында
сатылған мал шаруашылығы өнімінің көлемі
бойынша ақпарат (есеп)
Кә-
сіп-
орын-
ның атауы
Өнімнің түрі
Жет-
кі-
зіл-
ген квота,тон-на
Сату
Сауда нысандары
соның ішінде, өзіндік
Өңдеу кәсіп-
орындары*
соның ішінде, өзіндік
Басқа да мекеме-
лер**
кг
1 кг сату баға-сы, теңге
кг
1 кг бағасы, теңге
кг
1 кг сату бағасы, теңге
кг
1 кг сату бағасы, теңге*
кг
1 кг сату бағасы, теңге
* өңделген өнімнің сату бағасы
** емхана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы _________________ (Т. А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ә., қолы)