О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Актауского городского маслихата от 12 апреля 2011 года № 41/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 апреля 2011 года № 11-1-153
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 6 апреля 2011 года № 31/371 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2097 от 14 апреля 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-143, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 30 декабря 2010 года № 215 - 216) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложению 1, в том числе городской бюджет на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 298 808 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 568 347 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 378 088 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 467 045 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 885 328 тысяч тенге;
2) затраты – 16 051 390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 705 340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 705 340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 700 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 922 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:

Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 41/372 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде № 11-1-153 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 31/371 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 2097 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-143 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 215 - 216 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 298 808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 568 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 378 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 467 045 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 885 328 мың теңге;
2) шығындар – 16 051 390 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 705 340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 705 340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 467 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 467 922 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 700 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 922 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақта:

в абзаце 2 цифру «8,3» заменить цифрой «12»;
в абзаце 6 цифру «8,4» заменить цифрой «12»;
В пункте 3:
подпункт 1) исключить;
дополнить подпунктом 2) абзацами следующего содержания:
«ежемесячную социальную выплату в размере 1 - го месячного расчетного показателя:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей)»;
В пункте 3 - 1:
в абзаце 2 цифру «154 499» заменить цифрой «119 227»;
в абзаце 6 цифру «437» заменить цифрой «485»;
дополнить абзацами 8,9,10,11,12 следующего содержания:
«22 164 тысяч тенге – создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
15 600 тысяч тенге – поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»;
40 764 тысяч тенге – увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
4 290 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020»;
15 202 тысяч тенге – обеспечение деятельности Центра занятости в рамках Программы занятости 2020».
Пункт 7 изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
В пункте 3 - 2 цифру «5 032 655» заменить цифрой «5 557 655»;
В пункте 3 - 3 цифру «995 000» заменить цифрой «2 700 000»;
В пункте 6 цифру «98 059» заменить цифрой «13 975».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Ж. Доспаев
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский городской
отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким

2 абзацтағы «8,3» саны «12» санымен ауыстырылсын;
6 абзацтағы «8,4» саны «12» санымен ауыстырылсын;
3 тармақтағы:
1) тармақша алынып тасталсын;
2) тармақша келесі мазмұндағы абзацтарымен толықтырылсын:
«1 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріндегі ай сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар;
асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар (балаларға)»;
3 - 1 тармақтағы:
2 абзацтағы «154 499» саны «119 227» санымен ауыстырылсын;
6 абзацтағы «437» саны «485» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 8, 9, 10, 11,12 абзацтарымен толықтырылсын:
«22 164 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құру;
15 600 мың теңге – «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау;
40 764 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту;
4 290 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберінде еңбекақыны ішінара субсидиялауға;
15 202 мың теңге - 2020 жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету».
7 тармақ осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3-2 тармақта «5 032 655» саны «5 557 655» санымен ауыстырылсын;
3-3 тармақта «995 000» саны «2 700 000» санымен ауыстырылсын;
6 тармақта «98 059» саны «13 975» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Доспаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Ж. Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Ким