О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2011 года № 48/425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2011 года № 11-1-162
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 31 августа 2011 года № 36/410 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107 от 15 сентября 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-143 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 30 декабря 2010 года № 215 - 216) следующие изменений и дополнения:
Утвердить бюджет города Актау на 2011 - 2013 годы согласно приложению 1, в том числе бюджет на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 650 549 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 536 747 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 378 088 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 577 045 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 158 669 тысяч тенге;
2) затраты – 16 403 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 705 340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 705 340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 700 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 922 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Дополнить пунктом 3-4 следующего содержания:
«3 - 4. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусматриваются целевые трансферты из областного бюджета на обучение студентов в высших учебных заведениях Республики Казахстан на 2011 - 2012 учебный год в сумме 14 458 тысяч тенге».

Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 48/425 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 қыркүйекте № 11-1-162 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 31 тамыздағы № 36/410 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 15 қыркүйекте № 2107 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-1-143 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 215-216 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Ақтау қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 650 549 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 536 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 378 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 577 045 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 158 669 мың теңге;
2) шығындар – 16 403 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 705 340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 705 340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 467 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 467 922 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 700 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 922 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3 - 4 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«3 - 4. Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарындағы студенттердің 2011 - 2012 оқу жылына арналған оқу ақысына 14 458 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылатындығын ескеру».